Burçlara Göre İntihar

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben kova burcuyum ve intihar etmeyi düşünseydim kesinlikle bir tabanca alıp kendimi başımdan vururdum. Bu sırada vidyo da çekerdim. İzleyemeyecek olmam kötü...

Perina

Banlı Kullanıcı

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ben "eder" demedim, "ettirir" dedim... :)

Şaka bir yana burçlara fazla takılmanın gereksiz önyargı oluşturduğunu düşünüyorum...

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben "eder" demedim, "ettirir" dedim... :)

Şaka bir yana burçlara fazla takılmanın gereksiz önyargı oluşturduğunu düşünüyorum...

Buna da katılacağım ama az düşündümde yok dedim bu da yay burçlulara haksızlık olur..Bunları yeryüzünün meleği ilan etmiş Astrologlar..Öyle ya yeryüzünde kötü enerji taşıyan onca insan nasıl olurda bu meleksi insanları kolayca anlayabilir ki..Gerçektende zor görünüyor öyle değil mi?:)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Buna da katılacağım ama az düşündümde yok dedim bu da yay burçlulara haksızlık olur..Bunları yeryüzünün meleği ilan etmiş Astrologlar..Öyle ya yeryüzünde kötü enerji taşıyan onca insan nasıl olurda bu meleksi insanları kolayca anlayabilir ki..Gerçektende zor görünüyor öyle değil mi?:)

Ben de "az önce düşündüm de" acaba yay burcu olmasaydınız bunları yazar mıydınız :)

İyi forumlar

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben de "az önce düşündüm de" acaba yay burcu olmasaydınız bunları yazar mıydınız :)

İyi forumlar

Şu dikkatimi çekiyor..Yay ve kova en pozitif insanları yaratır..Ama bu ikisi anladığım kadarıyla en çok yalnış anlaşılan iki burç..Çünkü dünya enerjisi henüz kadar pozitif değil sanırım:)Onların pozitifliğini yakayamıyor..Ve yay olmasaydım da yine yazardım bence..Çünkü Allah insanına göre burç taksimi yapıyor:)Ve ben yorumumda bir yalnışlık bulmuyorum ama belki de yanılıyorumdur bunu en iyisi bir astrloğa sormak gerek diyorum:)Bakalım beni tastikleyecek mi?:)Ama yinede şunu itiraf ediyorum:)İyi bir soruydu bence:)

Eternality

Kayıtlı Üye
Açıkcası bende bir başak burcuyum ve başıma kötü bir olay geldiğinde hemen aklıma intihar geliyor ama niyetlenme anlamında değil sadece aklımdan geçiyor.Yoksa Tanrının verdiği canı kendim alacak değilim.

ikbal1505

Guest
Bende yay burcuyum. Açıkçası intihar etmem. Çünkü müslümanım böyle bir hata yapmam. Zaten intihar etmek istesemde edemem :D

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Yay ve kova dünyanın en pozitif burcudur diye birşey yok bence. Benim kızkardeşim kova en yakın arkadaşım kova yahu ne pozitifliği :) yaylara gelince ah yayın o tatlı iyimserliği ah o dış dünyaya verdiği 'ben iyi ve ahlaklıyım' mesajı. Bir yay intihar ederse kesinlikle bütün hayatı boyunca olduğunu sandığı iyi ve ahlaklı insan olmadığını anlamasındandır:) Yani inkar ettiği gölgesini görmesindendir :)

İyi forumlar

hayaL-5461

Kayıtlı Üye
iLginç geldi 60 yıl hayatn acısına dayanmışım bi 5-10 yıl daha sabrederm herlde :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Yay ve kova dünyanın en pozitif burcudur diye birşey yok bence. Benim kızkardeşim kova en yakın arkadaşım kova yahu ne pozitifliği :) yaylara gelince ah yayın o tatlı iyimserliği ah o dış dünyaya verdiği 'ben iyi ve ahlaklıyım' mesajı. Bir yay intihar ederse kesinlikle bütün hayatı boyunca olduğunu sandığı iyi ve ahlaklı insan olmadığını anlamasındandır:) Yani inkar ettiği gölgesini görmesindendir :)

İyi forumlar

Bu yorum bana çok iyi geldi şimdi:) :D

Ama ne desem boş..inşallah ben haklıyımdır :) Hayır hayır bence asla kötü değiller..sadece negatifliklere(kendilerinde gördükleride dahil)tahammülleri yok asla diye yorumluyorum yine:)

Perina

Banlı Kullanıcı

İyi forumlar

Bu yorum bana çok iyi geldi :) :D

Bence yukarıdaki yorum bakış açısı olmuş..bu insanlar çevredeki negatifliklere tepkili,negatife dayanıksız,kötülükleri kabullenemiyorlar(hem kendilerinde hem çewvrelerinde)..bence mesele bu..yukarıdaki kadar olumsuz bakamam affedin :)

mercurian

Kayıtlı Üye
Sanırım konu mesajı yanlış anlaşılmış... En çok intihar eden burç Başak olarak anlaşılmış fakat kendini asarak intihar eden burçlarda en çok Başaklar çıkmış istatistiksel olarak... İntihar şeklini yazmışlar yani anladığım kadariyle... En vahşi intiharlar da yaz aylarında doğanlardaymış İkizler, Yengeç, Aslan..
Bir an her şey Başağa dönmüş de şaşırdım..Asıl intiharı simgeleyen burçlar Balık, sonra da Akreptir bildiğim kadarıyla tabii ev ve aspektleri iyi incelemek gerek dediğiniz gibi:)