Bunedir Teyzemin Yastiginin Icinden Cikmis?

Buglu

Kayıtlı Üye
Bu nedir necedir ne icin yapilmistir?

20180901_155422.jpg

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Pek Ehemmiyetli Birşey Gibi Durmuyor , Fakat Genede Bilgili Arkadaşların Bir Göz Atması Gerek.

Hopemore

Kayıtlı Üye
bu insanlar nasıl başkalarının yatak odalarına girip yastıklarına kadar ulaşabiliyorlar ben anlayamıyorum

fechken

Kayıtlı Üye
bunun hiçbir hükmü yoktur sadece buna emin olabilirsiniz 2 senedir bu forumdayım bi çalışmam yok ama forumdan 2 senede öğrendiğim kadarıyla zerre kadar hükmü olmadığına eminim.

makssenberg

Kayıtlı Üye
bunun hiçbir hükmü yoktur sadece buna emin olabilirsiniz 2 senedir bu forumdayım bi çalışmam yok ama forumdan 2 senede öğrendiğim kadarıyla zerre kadar hükmü olmadığına eminim.
Neden? neden yastık içinden çıktı öyleyse

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bir yandan da şimdi aklıma şu geldi, bunu yerleştiren kişi kağıdın er geç temizlik gibi sebeplerle bulunacağını tahmin etmiştir. Yapan kişi de bulunabilir hocalara gidilerek. Yani kötü niyetli olsa belki de kişi bulunacağını bilip riske atmaz diye düşünüyorum.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bence o kadar aptal ki bunu düşünememiş. Gizlice koyabiliyorsa ,düşündüm de insanlar birbirinin iyiliğini düşünmez kıskanır, özenir,çıkara göre davranır. Ben başta iyidir diye düşündüm de bu dünyada karşılıksız iyilik mi var?
Özellikle kadınlar arasında çok var böyle kıskançlıklar kağıdın kötü niyetli olması da mümkün, karşılıksız iyiliğe gelince var tabi ama siz rastlamamışsınız görünüşe göre.

Baycu

Kayıtlı Üye
Yazı çok amatör ve kötü evden biri yapmış olabilir bu işlere meraklı üstelik yatak odasi marhem yer öyle herkesde giremez .

Snooww

Kayıtlı Üye
Yazı özenle yazılmamış heralde bir de ya kurşunla ya da tükenmez kalemle yazilmis gecerliliği pek olmaz.

Buglu

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim herkese evi bastan asagiya ariyolar mis gorumcesi gelmis en son evlerine.

quanttum

Kayıtlı Üye
Kesinlikle Seninle birlikte olacağına söz veriyorum gibisinden bir anlam yazılmaya çalışılmış yazılamamış. Saçmalanmış. arapça bilmeyen birisi google translateden yazmaya çalışıp yanlışlıkla çince yazmış gibi gözüküyor :D.
Kesinlikle korkacak bir durum yok. İyi günler