BUGUN KI DEPREMDEN ÖNCE

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
arkadaşlar depremden yaklaşık 15 dk falan önce göğsümde baya bi sıkışma oldu dersteydim ve arkadaşıma da söyledim daha sonra deprem oldu alakası olabilir mi acaba
Bende de inanilmaz bir migde bulantısi ve bas dönmesi oldu aniden.öncelerde de yine deprem öncesi olmuştu.sanırım bir enerji yayılıyor deprem öncesinde

jensına

Kayıtlı Üye
Bende bu sabah ilk depremi hissettim hatta annemi arayıp söylemiştim bugun evde durulmaz diye tam üstümü giyip dısarı cıkarken ilkine yakalandım aksam oldu geçmiştir dedik eve geldik bu sefer 2.ye yakalandım gittim dısarı suan yine eve geldim bu seferde 3. olursa artık :D

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Durugörü yeteneği gelişmiş, veya farklı yöntemler kullanan arkadaşlar marmara depremi konusunda ne düşünüyorlar, daha büyük bir deprem yakın mıdır?

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneği olmayan çok değerli bilim insanları, bu akşam bir tv programında 3.5 saat yayın yaparak deprem hakkında fazlasıyla detaylı bilgiler paylaştılar. İsterseniz tekrar linkini atabilirim. Onlara göre hiç kimse net bir zaman veremez. Yarın da olabilir 2 sene sonra da. Dedikleri başka bir şey ise depremin kesin olacağı.

Son olarak üslubum sebebiyle size ukala gelebilirim ancak öyle olmadığımı söylemek isterim, sadece sol kulağı sağ elle tutmaya gerek yok.

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneği olmayan çok değerli bilim insanları, bu akşam bir tv programında 3.5 saat yayın yaparak deprem hakkında fazlasıyla detaylı bilgiler paylaştılar. İsterseniz tekrar linkini atabilirim. Onlara göre hiç kimse net bir zaman veremez. Yarın da olabilir 2 sene sonra da. Dedikleri başka bir şey ise depremin kesin olacağı.

Son olarak üslubum sebebiyle size ukala gelebilirim ancak öyle olmadığımı söylemek isterim, sadece sol kulağı sağ elle tutmaya gerek yok.
bence gayet haklisiniz :)

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Eger istanbulun tarihine bakarsaniz, neredeyse her 30 senede bir 7 ve uzerinde deprem oldugunu görürsünüz yani omrumuzde midemizin bulandigi ya da gozumuzun kizardigi bir gune denk gelme ihtimali cok da kucuk degil maalesef....

taroh

Kayıtlı Üye
Bende depremden kısa süre önce can sıkıntısından kendimi atacak yer aradım

Aisling

Kayıtlı Üye
Açıklama yapmışlar, bir daha 7 üzerinde olacakmış.
Sona yaklaşıyoruz idi başlığın adı...
Başka şehirlerde akrabalarınız falan yok mu hiç?
İstanbulda olan arkadaşlar, lütfen imkanınız dahilinde bir an önce oradan gitmeye bakın, olabileceklerin düşüncesi bile korkunç.