bu yasadiklarim nedir?

mirkan_48

Kayıtlı Üye
bu arada yas kac ona görede bi değerlendirme yapabiliriz bu tür varlıklar genellikle tam yetişkin olmamıs kısılere musallat olur

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
bu arada yas kac ona görede bi değerlendirme yapabiliriz bu tür varlıklar genellikle tam yetişkin olmamıs kısılere musallat olur

17. Yok yaa artık ben bu durumdan şikayetçi değilim. Urumada özelden danışmistim kötü birşey değilmiş. E o varlık yardımda ediyor. O yüzden benim için önemli değil artık. Fakat yinede teşekkürler.

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
bence seninki psişik bir yetenek baksana yarın olacakları görüyorum hissediyorum diyorsun istediğim şeyler gerçekleşiyor falan bence bu yeteneğini geliştirmelisin.ve bir yerden duymuştum rahatsız edilmenin nedeni bu yeteneğin olabilir.çünkü aynı senin gibi arkadaşlarım var ve geceleri sesler duyuyorlar sonra birden heryer kapkaranlık oluyor hiçbirşey göremiyorlar vs.ama bunlardan nasıl kurtulacaksın bilmiyorum zira arkadaşlarım ne yaptıysa işe yaramadı öyle dua,muska hacıyla hocayla olacak şey değil.umarım huzur bulursun arkadaşım:)

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
sayın demonic size sonuna kadar katılıyorum bu konu hakkında.Namazda kılsanız,ibadetlerinizi hiç aksatmadanda yapsanız musallatsa eğer bırakmıycaksa ne derseniz deyin bırakmıyor.Fakat arkadaşımız zaten olanların ne anlama geldiğini biliyor musallat olanların içinde birde dişisi var oda bir gerçek .burada bir konuyada değineceğim hemen dişisi diyorum peri deyil yanlış anlaşılmasın sakın.