Bu Resim Bir Anlam Taşıyor Olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Mesela benim evimin her odasında duvarlarda belli yüzler vardır onları oaraya ben yuerleştirdim zaman içinde onları nerede bulmam gerektiğini biliyorum ne görmem gerektiğinide orada hiçbirşey yokken ben oraya bakıyorum ve o suretler beliriveriyor:)çünkü onları orda ben istiyorum;)

bak arkadaşım inanmazsanız inanmazsınız ama bu size DALGA GEÇME HAKKI VERMEZ KENDİ YORUMLARINIZI KENDİNİZE SAKLAYIN...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
çok enteresan ben şartlandığım içinmi bilmiyorum ama erkek yüzü gördüm sanki burnu biraz büyükçe.Bende birkaç ay önce resim çektirmiştim fotoğrafta bir tek benim suratımda bir aydınlık halka var, ne olabilr acaba

amadeusxx

Kayıtlı Üye
çok enteresan ben şartlandığım içinmi bilmiyorum ama erkek yüzü gördüm sanki burnu biraz büyükçe.Bende birkaç ay önce resim çektirmiştim fotoğrafta bir tek benim suratımda bir aydınlık halka var, ne olabilr acaba

görme şansım var mı belki bir fikir verebeilirim?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Teknolojinin gazabı olabilir mesela

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Ötebilcen mi derken? sizi fazla öttürmüşler sanırım saygınızı koruyun zira layık olduğunuz uslup la burada sizinle konuşamam

noldu zoruna mı gitti? ben im yaptığım paylşıma dalga geçerek bakınca bende hoşlanmamıştım..... iyi olmuyormuş zira....

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Ben sizin paylaşımınızla dalga geçmedim dalga geçilecek bi fotoğraf bile değil kaldı ki! siz bana hakaret etme yolunu seçiyorsunuz ''noldu zoruna mı gitti!! lafıda beni çoçukluguma 6 7 yaşlarıma götürdü nostalji için ayrıca teşekür ederim....hakaret için de hakaret seviyesizlik içinde seviyesizlikle boğulmuşsunuz yazık...bana yolladığınız bütün negativ duygular ve enerji size katı ile dönsün...

Mylitta

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler beynimizin anlamsız gördüğü şeyleri anlamlandırma çabasıdır. Çünkü insan anlamlandıramadığından korkar. Herşeyi anlamlandırmak ister. Aynı şekilde bulutlara baktığımızdada bir şeylere benzediğini görürüz. Lakin ki durum öyle değildir. Ağaçlarında ruhu vardır. Bir çok uygulama/ritüelde bitkiler kullanılır fakat bu resime baktığım zaman bir kadın yüzü değil ağacın yanlış budandığını görüyorum. Kabuk tamamen soyulup ağaç gövdesi ortada bırakıldığında ağaç hastalanabilir. Doğa içinde yaptığınız meditasyonlarda ağaçlar ve bitkilerle konuşmak gibi bir durum vardır. Fakat bu resimde ağacın size göstermek istediği bir sembol falan yok, tek görünen yanlış budama. Saygılarımla.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ağacın budanmış kısmına kireç sürülmüş. O çıkan şekil de kirecin sürülmesi ya da zamanla aşınmasıyla ortaya çıkmış. Bu kadar basit.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
İnsanlar ruhi yapıları ve mesleklerine eğilimlerine göre görürler her şeyi,bir ressam bir agaşı sanat gözü ile görür ama bir marangoz kaç mobilya çıkacağı veya bir oduncu ne kadar kereste elde edeceği gözü ile görür o ağacı yani kişilerin bakış aılarına göre yorumlarıda değişir sonuçta..

ibis73

Kayıtlı Üye
Konuyu acan arkadas iyi niyetle sormus yazik sinirlendirip cileden cikarilmis .sonucta emek vermis arkadas bir sey olabilir olamaz ama bu kadar emege saygisizlik yapilmaz , eger iinanci olan arkadaslar varsa vebal altina girdiklerinin kanatindayim. bunlarda benim düsüncelerim emege saygi lütfen . bakiyorum bazi üyelerin konu bazinda katkisi sifir ama elestrilerini acimaasizca yapiyorlar................

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Konuyu acan arkadas iyi niyetle sormus yazik sinirlendirip cileden cikarilmis .sonucta emek vermis arkadas bir sey olabilir olamaz ama bu kadar emege saygisizlik yapilmaz , eger iinanci olan arkadaslar varsa vebal altina girdiklerinin kanatindayim. bunlarda benim düsüncelerim emege saygi lütfen . bakiyorum bazi üyelerin konu bazinda katkisi sifir ama elestrilerini acimaasizca yapiyorlar................
Eleştiride bi katkıdır ben arkadaşın çok şey ögrendiğini çok şey kattığını düşünüyorum bu konu başlıgıyla tekamülüne...insanlara duymak istedikleri şeyleri söylemek destek değildir...o emek verip konuyu açmış yorum yapan herkeste bi emek verip yanıtlamış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...