Bu Nedir?

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , bir medyuma bakım yaptırdım bi çok şey anlattı fakat en sonunda ''RABBENA İNNEKE CAMIANNASİ LİYEVMİL LARAYBEFİ '' bunu okumamı soyledi... Ama açıklama yapmadı . Bu nedir ne için kullanılır bilen var mı?

turco

Kayıtlı Üye
Bir ayrılık yaşamışsınız sanırım ya da birşey kaybetmişsiniz

Ey hakkında şüphe olmayan bir günde insanları bir araya toplayacak olan Ulu Allah!Beni falan şeyle yahut falan kimse ile buluştur... anlamı bu

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Hayır yani aşk anlamında yada ayrılık bi bakım yaptırmadım... Ama benden hosnut bi varlıgın oldugunu soyledi... Evlilikten bahsetti varlıklarla ama bu gibi seyler oluyorsa bile istemediğimi söyledim... Ama boyle bi istekde bulunmadım ki :( Napmaya calışmış bu adam...

turco

Kayıtlı Üye
Ca'fer el-Huldi nin duası bu vallahi bilemedim ben ne yapmak istemiş ama pek iyi şeyler düşünmediği kesin ya da öyle enteresan olsun diye gevelemiştir veyaaa bunu dusunmek istemiyorum istemediğiniz birşeyse okumayın felak nas tavsiye ederim =)

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Ca'fer el-Huldi nin duası bu vallahi bilemedim ben ne yapmak istemiş ama pek iyi şeyler düşünmediği kesin ya da öyle enteresan olsun diye gevelemiştir veyaaa bunu dusunmek istemiyorum istemediğiniz birşeyse okumayın felak nas tavsiye ederim =)

Tesekkur ederim... O tur bi evlenme üzerinde durdugu için cokca , şüpheye düştüm ... Veyaa nedir? Düşünmek istemediğiniz?

turco

Kayıtlı Üye
Bence moderatörler bu konuda daha çok bilgisi olanlar size yardımcı olacaklardır.En fazla 1 2 saat içerisinde merak etmeyin.Sorular cevapsız kalmıyor burada...

S

SoNoL

Medyumların bir çoğu gizemli ve karanlık olmaya bayılır.Reklam reklamdır,eğer sizde kuşku uyandırmışsa, hisslerinize güvenerek hiç okumayan.Demek olumlu bir enerji yaratmamış sizde,zaten açıklama yapması gerekirdi.Madem açıklama yapmamış hiç deneyip merak edip nolucak diye okumayın.turco arkadaşın yorumlarını genelde okurum,dini konularda bilgisi olduğu kanısı uyandı bende.sevgiyle kalın.

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Medyumların bir çoğu gizemli ve karanlık olmaya bayılır.Reklam reklamdır,eğer sizde kuşku uyandırmışsa, hisslerinize güvenerek hiç okumayan.Demek olumlu bir enerji yaratmamış sizde,zaten açıklama yapması gerekirdi.Madem açıklama yapmamış hiç deneyip merak edip nolucak diye okumayın.turco arkadaşın yorumlarını genelde okurum,dini konularda bilgisi olduğu kanısı uyandı bende.sevgiyle kalın.

Tesekkurler ... :)

origanum

Yönetici
Merak ve öğrenme amacıyla okumalar işlem olarak sayılmıyor. İçiniz ferah olsun. Niyetle okursanız o zaman birşey olur.

Orada yazılan tam anlamıyla bilinemez çünkü yapan medyum kendinden birşeyler katar işlemlerine, kendine has yöntem ve sözler seçip kullanır, tam mantığını o bilir bu yüzden. Başkalarının yorumları tahmindir sadece. Ama insanlarla birleşmeden bahsediliyor yani musallat varlıklarla değil de normal insanlarla birlikte olunsun vs gibisinden bir niyet gerçekleştirilmek istenmiş.

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Merak ve öğrenme amacıyla okumalar işlem olarak sayılmıyor. İçiniz ferah olsun. Niyetle okursanız o zaman birşey olur.

Orada yazılan tam anlamıyla bilinemez çünkü yapan medyum kendinden birşeyler katar işlemlerine, kendine has yöntem ve sözler seçip kullanır, tam mantığını o bilir bu yüzden. Başkalarının yorumları tahmindir sadece. Ama insanlarla birleşmeden bahsediliyor yani musallat varlıklarla değil de normal insanlarla birlikte olunsun vs gibisinden bir niyet gerçekleştirilmek istenmiş.
Okuduktan sonra ardından hayırlı olanı istememi soyledi... Tesekkur ederim...

ilhamikarako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , bir medyuma bakım yaptırdım bi çok şey anlattı fakat en sonunda ''RABBENA İNNEKE CAMIANNASİ LİYEVMİL LARAYBEFİ '' bunu okumamı soyledi... Ama açıklama yapmadı . Bu nedir ne için kullanılır bilen var mı?

Ayrıldığın Birine Kavuşmak İçin Dua;
Ca'fer el-Huldi(rahimehullah)'dan: Ebul -Hasan'a veda ederken dedim ki:
-Bana bir azık ver!
-Birşey kaybettiğin zaman yahut birisiyle buluşmak istediğin zaman şöle dua et:

...(Rabbena inneke ya camiannasi li yevmin La Reybe fihi)
Ey hakkında şüphe olmayan bir günde insanları bir araya toplayacak olan Ulu Allah!Beni falan şeyle yahut falan kimse ile buluştur
Allahümme ya camian nasi liyevmin la raybe fiyhi innallahe la yuhlifül miyadi icma beyni ve beyne.........adı..........anne adı. Bunu tam bir ihlasla ve hulusi kalple okuyunuz inşallah kavuşursunuz.