Bu ne ?

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Yazının fotoğrafını çekip atamazmısın ?

AJA

Elit Üye
İlginç . İşin ehli yazısı okunmasa bile ne olduğunu anlar , etrafınızda varsa böyle biri danışın..Bir kaç gün üzerinizde taşıyın niyet belli olur.Ayrıca sormadınız mı siz kimsiniz necisiniz diye ? Adam uçup gitmedi ya ?

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
İlginç . İşin ehli yazısı okunmasa bile ne olduğunu anlar , etrafınızda varsa böyle biri danışın..Bir kaç gün üzerinizde taşıyın niyet belli olur.Ayrıca sormadınız mı siz kimsiniz necisiniz diye ? Adam uçup gitmedi ya ?

Aslında uçup gitti deneyimini tam anlamıyla kullanabiliriz aniden bir çalılığa girdi ve kayıp oldu.

aslimcim

Kayıtlı Üye
arkadaşım korkma, aynısından bende de vardı. Konya Mevlana'dan almıştık annemle. içeriği aynıysa ki öyle olduğunu düşünüyorum çünkü kağıdın rengi bile aynı, kötü bir şey değil.

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Belki de korkmanızın lüzumu yoktur.Sizi korkutmak için böyle bir şey yapmışta olabilirler.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Çok tehlikeli bi durum aslında ...

Yazıyı keşke açmasaydınız.Neyse Yazı besmele ile başlıyormu bi bakabilirmsnz ? Arapçada olsa anlarsınız Besmeleyi

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gerçektende Ürkütücü bi olay bende katılıyorum yazanlara konyada boyle seyler var
adam seni korkutmak için yapmış olabilir.
berki adam bir hobo dur
hersey olabilir

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Ormanlık alanda karşılaşmanız ve böyle bir şey vermesi çok garip...

russiand

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün bir ormanlık alanda yürüyüş yapıyordum önümden gelen bir adam bunu elime tıkıştırarak kaçtı

Ekli dosyayı görüntüle 5652 Ekli dosyayı görüntüle 5653

İçinde arapça bir şeyler yazıyor. Bir kaç kişiye sordum nazardan korunmak için dedi ama bu adam neden versinki bana bunu. Yorumlarını bekliyorum

Arkadaşım kolyeyi çok beğendim satın almak istiyorum kargo vs herşey bana ait. Değerinden fazlasını veririm satmayı düşünüyormusun ?