Bu gece yaşadığım olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fechken

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın gizlimabet üyeleri hayırlı sabahlar,
Ailevi sorunlar, kişisel, maddi, manevi bir ton sorunlar var bunun dışında uyku düzenimde bozuk gündüzleri yatıp geceleri dikiliyorum. Aynı şekilde bugün 6 gibi uyandım gece 12ye kadar bekledim dışarıda insan olmayınca karanlık olunca hoşuma gidiyor çünkü. Çıktım dışarı bi ileri bi geri deli divane gibi gezdim durdum, ve mahallede kısmi olarak elektrikler gitmişti ve direk yan taraf mezarlık. Ve zifiri karanlık olan bir yerdeyken videoya alıyordum birde diyordum '' işte zifiri karanlık burada birini kes at haberleri olmaz '' gibisinden tam bunları derken sağ tarafıma bir simsiyah kedi sol tarafıma bir köpek sanki sen hayırdır der gibi yanımda gezip durdular izlediler o anın etkisiyle argo sözcükler kullandım ve devam ettim. Fakat ben çarşıya çıkmak istiyordum e tabi o saatte minibüs otobüs yok yürümek zorundayım. O yolu kullanmam gerekti bismillah çeke çeke gittim yolun en başındayım sanki yolun ortalarında birşey dikilmiş bekliyor gibi ya allah bismillah dedim ne kadar kasarsam kendimi o kadar sorun büyür belki bilinç altı oyun yapıyordur hesabı depar attım geçtim orayı. Saat 2:30 2:40 civarıydı dedim artık eve döneyim ve arkadaşlarla whatsappdan konuşuyordum o an diyeceğim kelime şu '' ya saat ne ara 3 e geliyor az önce geçtiğim yoldan geçicem hiçbirşey görünmüyor zifiri karanlık inmi var cinmi var '' demeye kalmadan size yemin ediyorum sanki bütün hayvanlar dürtüldü '' VE GRAM ABARTMADAN SÖYLÜYORUM O AN ÇEVREMDE NE BAHÇELİ BİR EV NE TAVUĞUN, HOROZUN BESLENECEĞİ BİRYER VAR '' sanki hepsi delirmiş gibi 1 tanesi sağ tarafdan gecenin 3ünde uluyor bir tanesi sol tarafdan sanki mesajı almış gibi ama nasıl diyim sanki nutku tutulmuş hayvanların nefesleri bitene kadar. Bildiğiniz çığlık atar gibi. Ses kayıtlarıda var fakat o anki psikolojiyle anlık küfürler olduğu için paylaşmam hoş olmaz sanırım. Böyle bir deneyim yaşadım belki büyütecek birşey yok ama gerçekten kötüydü, hani o karanlığın içindeyim ilk başta sokakta sağıma köpek soluma kedi gözlerini dikmiş beni izliyorlar 2 saat geçiyor aynı yerden geçmek üzere hayvanlar çıldırmış gibi bağırıyor. Bazı kaynaklardan araştırdığıma göre ruh hali düşük sıkıntıda olan insanlarla daha çok ilgileniyorlarmış. Ve bende ruh hali olarak berbat bir haldeyim o yüzden şüphe duydum ve buradaki tecrübeli insanlara yaşadığım olayı anlatmak istedim. Ne düşünüyorsunuz?

fechken

Kayıtlı Üye
Anormal hiç bir şey yok bence, bazı dönemler bazı yerler bazı saatler bilinçaltımız da bazı verilerin hareketlenmesine sebep olur. Hatta bu durumlar da duyu Orhan'larımız o kadar yüksek verimde çalışır ki normal üstü bir seviye ulaşır. Genetik kodlarımız av üzerine yazılmıştır. Kendini tehdit altında hissetme ya da gece genelde bu genetik kod açığa çıkar. Duygu düşünce bilinçaltı kalıpları derken normal bir durum size farklı gibi gelmiş. Bir çok hayvanın sesini duyabilecek kadar kulaklarınız açılmış olabilir. Zaten olayı anlatış şeklinizden kendinizi kendiniz etkilediğiniz çok bariz belli oluyor
Teşekkür ederim biraz etkilendim açıkcası ve paylaşmak istemiştim büyütecek birşey olmadığından emin olmak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...