bu bir haberci rüyamı

meylan

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bugün öğle saatlerinde ölen sevdiğim birini gördüm ve ona ait bir takvim geçti elime. Her güne ait notlar vardı takvimde. Okuyup sessizce ağlıyordum. Ama birşey dikatimi çekti takvim en az 10 senelikti fakat yepyeniydi.

Ve ahşap bir ev de idim. Merdivenli evi çok sevdim ve orda yaşamaya karar verdim. Zaten sık sık görüyorum bu tür rüyalar hep gördüğüm o evde kalmak istiyorum.

Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

KENT

Kayıtlı Üye
Rica etsem rüyanızı daha ayrıntılı yazar mısınız?

snoopy

Kayıtlı Üye
rüyada esmaül hüsnadan bir isim zikrettiğini görmek ne demek ?bilenler cevaplarsa sevinirim

KENT

Kayıtlı Üye
rüyada esmaül hüsnadan bir isim zikrettiğini görmek ne demek ?bilenler cevaplarsa sevinirim

Sayın snoopy, umarım duyduğunuz ismi hatırlıyorsunuzdur. Çünkü rüyanızın anlamı: duyduğunuz ismin manasının güzelliği derecesine göre yüceliğe, şerefe ve keramete kavuşacağınızdır. Sağlıkla kalın...

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın kübra2 lütfen rüyanızı ayrıntılı bir biçimde ve lütfen yeni konu açarak yazar mısınız. Bu konuyla ilgili snoopy adlı üyemizde uyarılmıştır. Meylan nickli üyemizin konu başlığında 3. konu olacağı için tarafımdan silinmiştir. Tekrar söylüyorum rüyanızı lütfen ayrıntılı biçimde ve yeni konu açarak yazınız.