Bu Bir Durugörü mü Yoksa Telepati mi ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volar

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba.Ben küçüklüüğümden beri insanların yüzüne bakarak onların nasıl birisi olduklarını,ses tonlarını,o anki duygularını hissedebiliyorum ve bu hiç şaşmıyor.Fakat karşıdakinin o anki düşüncelerini hissedemiyorum.Hatta bazılarının nerde oturduğunu yaşam tarzlarını hatta ve hatta aile üyelerine kadar bilebiliyorum.Sizce herkeste olup bende doğuştan ortaya çıkan bir yetenek mi ?Öyleyse bunu nasıl adlandırabilirim(durugörü,telepati vs.)Ve son olarakta bunu nasıl geliştirebilirim?

origanum

Yönetici
Durugörü ile bağlanıyorsunuz. Telepatide düşüncelerini de anlardınız. Geliştirmenin tek yolu üzerinde çalışmak yani devamlı pratik yapmaktır. Sürekli birilerine uygulayın. Zaten kullanıyorsanız, daha da geliştirmeye ihtiyacınız yok sanırım. Elinizden gitmemesi için arada uygulama yapın ama başkalarına pek anlatmayın, korktuğunuz, istemediğiniz ya da övündüğünüz an gider elinizden.

Volar

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkür ederim.Benim özellikle geliştirmeden kastım sadece insanların duygularını anlamaktan ziyade durugörüyü tam anlamıyla kullanmak.

origanum

Yönetici
O zaman bol bol pratik. Hissetmeye çalışın. Belki yardımcı bir cisim kullanabilirsiniz, kristal gibi, duvar gibi. Yıllar sürebilir ama daha ilerisinin olacağının garantisi de yok. Kesin birşey söylenemez. Siz içinizi ferah tutup yılmadan uygulamaya çalışın sürekli. Bir de bakmışsınız istediğiniz yerdesiniz.

elifackles

Kayıtlı Üye
isim olarak mı biliyorsunuz görüntü olarak mı yoksa yaşayış tarzları ve genel özelliklerini mi? :)

Volar

Kayıtlı Üye
Bir görüntü yada ses gibisinden olaylar olmuyor değişik bir his sadece hissediyorum ve bu hissin farklı olduğunun farkındayım.Fakat bu hissi bilinçli olarak yönlendiremediğim için belirli birşeye odaklanamıyorum.Ancak hepsi aynı kapıya çıkıyor,karşıdakiyle ilgili bilgilere.

Sondua

Banlı Kullanıcı
evet onlar enerji boyutunda olduklarından bir yoğunluk bir karıncalanma yada bir sogukluk gibi hissedersin
o varlığı yönetebilirsin ama uğraşma bence bu işlerle
Onu yönettiğini düşün ona bişeyler yaptırdıgını düşün yani düşünce gücüyle bunu yapabilrisin
düşündüklerin bir dalga yayar bir enerji yayar bu enerji dalgaları onları yönetir.

ama tavsiye etme boşver uğraşma bence

mutekomen

Kayıtlı Üye
Güzel bir yeteneğiniz var. Bence tadını çıkarın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...