Bu belirtiler ruhlar ile ilgilimidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tozasor

Banlı Kullanıcı
ruhlar ( ölüler ve doğacak olanlar ) uyurken birini ziyaret edebilir mi ?
vücuttaki çizikler neye işarettir?
kulaktaki belirsiz ses ve çınlama ve ugultu bir varlık bir ruh veya başka bir şeyin belirtisimidir?

lucıfer6661

Kayıtlı Üye
Ruh olduğunu sanmıyorum şimdi bana karşıt insanlar elbet çıkıcaktır ama komiktirki ruh yoktur ruh diye inandığınız şeyler cinlerdir ve dediğiniz bütün belirtiler onu gösteriyor inşallah kısa sürede iyileşirsiniz bir işi bilen hocayla görüşmenizi tavsiye ederim.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Keşke daha detaylı anlatsaydınız bir suru iyi kotu varlıklar var sonuçta..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ruhlar ( ölüler ve doğacak olanlar ) uyurken birini ziyaret edebilir mi ?
vücuttaki çizikler neye işarettir?
kulaktaki belirsiz ses ve çınlama ve ugultu bir varlık bir ruh veya başka bir şeyin belirtisimidir?
Ruhlar derken ölmüş kişilerin ruhları evet ziyaret edebilir.Ruh, ölümünden itibaren 40 gün evini ve yakınlarını ziyaret edebilir.Çok detaylı yazmadığınız için genel yorum getirebildim.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ruhlar derken ölmüş kişilerin ruhları evet ziyaret edebilir.Ruh, ölümünden itibaren 40 gün evini ve yakınlarını ziyaret edebilir.Çok detaylı yazmadığınız için genel yorum getirebildim.

Peki oldukten sonraki 40 gün mu ? Daha sonrasında veya arafta kalmış ruhlar varmıdır yani olduğu bölgede bulunan hiç gitmesi gerektiği yere gidemeyen ruhlar olabilir mi peki

lucıfer6661

Kayıtlı Üye
O dediğin sadece supernatural de olur (amerikan korku dizisi) evet ruhlar evde ziyaret eder gibi bi muhabbet var fakat sizle iletişime geçmezler veya çizik olmaz tamamiyle bir cin vakası merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Peki oldukten sonraki 40 gün mu ? Daha sonrasında veya arafta kalmış ruhlar varmıdır yani olduğu bölgede bulunan hiç gitmesi gerektiği yere gidemeyen ruhlar olabilir mi peki
40 gün boyunca ruh evde gezinir hatta bunun için mutlaka evde ışıklardan biri açık bırakılır.Tabiki bunun dışında dediğin gibi sevgili Zan farklı boyutta olan ruhlarda olabilir .Ancak arkadaşın paylaşımı yüzeysel olduğu için ruhla ilgili bilgimin olduğu bu noktada cevap yazmayı uygun gördüm.Biraz daha net açıklarsa yanıltıcı olmayan net cevaplar yazabiliriz.Ruh mu üç harfliler mi?
O dediğin sadece supernatural de olur (amerikan korku dizisi) evet ruhlar evde ziyaret eder gibi bi muhabbet var fakat sizle iletişime geçmezler veya çizik olmaz tamamiyle bir cin vakası merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin
Dediğim sadece filmlerde olmuyor gerçek hayatta ruhlar evleri ziyaret edebiliyor.
Ancak paylaşımdaki durum ruh mudur değilmidir bu konuda yukarıda da yazdığım gibi ayrıntıya girilmediği için birşey diyemem.Tozasor daha ayrıntılı paylaşırsa ruh yada üç harfli sanırım hepimiz daha net ve emin yorum yapabiliriz.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Sevgili Iviv teşekkür ederim öncelikle.. Bu konu benm merakımı tekrar gündeme getirerek daha önceki yaşadığım olay aklıma geldi ve konu açtım moderatorlerimiz onayladığı taktirde sizinde bir göz atmanızı rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...