biyokinezi ile boy uzatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikotin-34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar konuyu arattım, bu konu hakkında konuşulmuş ama bilgi verilmemiş. benim sorum bunun olabileceğini hemen herkes söylüyor ama pratikte uzatabilen var mıdır? bunun yolları nelerdir ve ortalama ne kadar uzayabiliriz bu yolla? saygılarımla

aytanrı

Kayıtlı Üye
Böyle birşey varsa hemen öğrenmeliyim uzamak istiyorum. :D

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Neden olmasın ... ben biyokinezi ile saçımı uzattım:hurray:

Denteus

Kayıtlı Üye
Kişiden kişiye farklılık gösterir ama bence mümkündür. Bence boyunuzu uzatmak için basket oynayın ip atlayın vb sporlar yapın eğer yaşınız nedeniyle vicut gelişiminiz durduysa. Doğal karışımlar ve kürler tüketerek boyunuzu uzatmaya çalışın bunları yaparken aynı zamanda günlük yada gün aşırı bu biyokinezi çalışmalarını yapın. Şu an elinizde bi uzman tarafından verilmiş boy uzatma üzerine bi çalışma yoksa var olan çalışmaların size özel boy versiyonunu yaratın zaten olay inanmakta bitiyor. İnanınca her şeyi başabilirsiniz.

sugecirmes

Banlı Kullanıcı
tv de yemek yapan kısa boylu bir bayan doğru nefes almayla boyunu 5 cm uzattığını iddia etmişti ilerleyen yaşına rağmen uzayabilmişse işe yarıyor olmalı fakat doğru nefes almaktan kastı neydi bilmiyorum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tv de yemek yapan kısa boylu bir bayan doğru nefes almayla boyunu 5 cm uzattığını iddia etmişti ilerleyen yaşına rağmen uzayabilmişse işe yarıyor olmalı fakat doğru nefes almaktan kastı neydi bilmiyorum...

O kadının kastettiği şey ''Nefes egzersizleri ve doğru nefes almak''. Eğer doğru nefes alırsak,nefes egzersizleri yaparsak çoğu rahatsızlıktan hiç etkilenmeyiz ve vücut daha düzgün işlevlerini yerine getirir. Kadının boyunun uzaması da bundan kaynaklanıyor.Kadının vücudu işlevlerini daha düzgün yerine getirmeye başlamış ve boyu uzamış. :) Doğru nefes almak ve nefes egzersizleri ile ilgili konular var forumda bakmanızı tavsiye ederim. :)

nikotin-34

Kayıtlı Üye
biraz daha bilgi sahibi olan varsa dinlemeyi isterim

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Düzenli Yoga yaparsanız, omurganızı ve eklemlerinizi uzatırsınız. Onun haricinde uzatamazsınız.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
sayın yeşil çingene, ben birkaç yerde okumuştum olabileceğini hatta bu sitede de okumuştum. acaba tamamen uydurma bir şey mi yoksa sizin bilginiz dışında bir şey mi? yani malumunuz insanlar bilmedikleri şeylere yok diyebiliyorlar. tecrübeli insanların fikirlerini bekliyoruz. saygılarımla

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bunu çeşitli ustalarla konuşmuştum birkaç yıl önce, yoga ve pilates harici hiç bir müdahale (cerrahi hariç tabii, konumuz bu olmadığı için girmiyorum) boy uzatmıyor. Yoga tavsiyemdir, hem karma hem de tekamül ve fiziksel sağlık için.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ergenlikten çıkmadıysanız biokineziden olumlu sonuç alabilirsiniz ben aldım kilo verdim uzadım göz rengimi değiştirip saçlarımı uzattım inanın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...