Birinin bizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlama

handsofgod1

Kayıtlı Üye
Çevremde bana yakın çok kız arkadaşım var, hani bazıları da hoşlanma cinsinden geliyor. Bunu öğrenmenin bir yolu var mı gerek havas ilimi olsun gerek başka yollar olsun her türlü anlayabilirsiniz :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Birinin size karşı bazı duygular beslediğini "gözlemleme ya da analiz etme" yolu ile anlamanız çok daha sağlıklıdır. Havas ilmi ya da diğer (büyüsel-majikal) yollar sizi içinden çıkılmaz hale getirebilir. Ya da insanların mimiklerinden, konuşma tarzından, davranışlarından çok iyi anlayan birinden yardım alabilirsiniz. Size bu konu da o kişi yardımcı olabilir.

Bilginize, Saygılarımla.

handsofgod1

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Birinin size karşı bazı duygular beslediğini "gözlemleme ya da analiz etme" yolu ile anlamanız çok daha sağlıklıdır. Havas ilmi ya da diğer (büyüsel-majikal) yollar sizi içinden çıkılmaz hale getirebilir. Ya da insanların mimiklerinden, konuşma tarzından, davranışlarından çok iyi anlayan birinden yardım alabilirsiniz. Size bu konu da o kişi yardımcı olabilir.

Bilginize, Saygılarımla.

Ben bu konuda çok iyi değilim hani biri çok belli etse bile anlamam diyebilirim, çevremde de yardım edecek çok kişi yok :( o yüzden majikal şeyleri anlatsanız fena olmaz :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Ben bu konuda çok iyi değilim hani biri çok belli etse bile anlamam diyebilirim, çevremde de yardım edecek çok kişi yok :( o yüzden majikal şeyleri anlatsanız fena olmaz :)

Merhaba,
Majikal - Büyüsel yollardan alacağınız bilgilerin bir kaynağının olması gerekir. Örnek veriyorum sizin doğuştan bazı yetenekleriniz vardır ya da büyü kaynaklı bir yeteneğe sahipsinizdir o zaman kendinizi kaynak olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak herhangi bir yeteneğe sahip değilseniz ve çevrenizde de bu gibi işlerle uğraşan bir insan yoksa mutlaka bir nedeni vardır. Bunu doğal yöntemlerle çözebilmek varken büyüye başvurmak neden? Unutmamalısınız büyü canlıdır ve bu gibi uygulamalarda istediğiniz bilgiye, sırra ulaşabilmek için bedeller ödemeniz gerekebilir. Önermiyorum.

Bilginize, Saygılarımla.

handsofgod1

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Majikal - Büyüsel yollardan alacağınız bilgilerin bir kaynağının olması gerekir. Örnek veriyorum sizin doğuştan bazı yetenekleriniz vardır ya da büyü kaynaklı bir yeteneğe sahipsinizdir o zaman kendinizi kaynak olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak herhangi bir yeteneğe sahip değilseniz ve çevrenizde de bu gibi işlerle uğraşan bir insan yoksa mutlaka bir nedeni vardır. Bunu doğal yöntemlerle çözebilmek varken büyüye başvurmak neden? Unutmamalısınız büyü canlıdır ve bu gibi uygulamalarda istediğiniz bilgiye, sırra ulaşabilmek için bedeller ödemeniz gerekebilir. Önermiyorum.

Bilginize, Saygılarımla.

Evet aslında haklısınız, doğuştan bir yeteneğim yok, büyü kaynaklı bir yeteneğim de yok ama daha önce büyü denemelerim var ve bu konuya çok sarmış durumdayım hani bir bedeli olacaksa ne olabilir çok kötü bir şey değilse kabûlüm çünkü yapacak bir şeyim yok. Anlatsanız da fena olmaz bilgi paylaştıkça değerlenir :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Evet aslında haklısınız, doğuştan bir yeteneğim yok, büyü kaynaklı bir yeteneğim de yok ama daha önce büyü denemelerim var ve bu konuya çok sarmış durumdayım hani bir bedeli olacaksa ne olabilir çok kötü bir şey değilse kabûlüm çünkü yapacak bir şeyim yok. Anlatsanız da fena olmaz bilgi paylaştıkça değerlenir :)

Her bilginin söylenmesi taraftarı değilim. Büyü canlıdır ve kontrol için büyük güç ister. Sonradan sahip olunan büyü ya da büyü sanılan yetenekler "büyüyü" kontrol etmeye yetmez. Büyüyü yaptım, iş bitti gibi bir şey yoktur. Büyü yaptıysan yan etkilerini görebilirsin, evrenden olumsuz mesajlar, dönütler alabilirsin. Büyünün ufağı ya da büyüğü olmaz, sonuçta doğuya direkt olarak müdahale ediyorsun ve dolaylı yoldan öğrenmen gereken bilgiyi direkt olarak elde ediyorsun...

Red Robit

Banlı Kullanıcı
Siz komik bir espriye gülümserken, anlık olarak size bakıyorsa; seviyordur veya da, bahsettiğiniz yakınlığı hissettiğiniz an hemen esneyin. Eğer o da esnerse(dikkatimizi verdiğimiz insanların esnemeleri içgüdüsel olarak bizi de esnetir) ilgi duyduğu anlamına gelebilir. Fakat önemli olan bunlar değil ki, eğer ortada karşılıklı bir sevgi ve sevecenlik varsa, bu, yemek hazırlamaya benzer; eldeki malzemeyle şimdi ne yapacaksın? Unutma: Evren hayalperestleri değil, uyanıp da hayalini 'gerçek' kılanları alkışlar. Aynadan çekinmediğin gibi kendi içinde emin olduğun bir duyguyu bir başkasında aramaktan da çekinme, çünkü hikayenin sonunda yaptıklarından değil, genelde yapamadıkların yüzünden pişman olacaksın ;)