Biricik Kedim İle İlgili

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Selamun Aleykum arkadaslar , Merhaba herkese benim kedim hiç yapmayacağı hareketleri yapmayı başladı 2 gundur, tamam ben cinliyim bunu net biliyorum arada görüyorum ama hiç böyle yapmazdı su son 2 gündür odada bi yerlerde birini görür gibi oluyor garip sesler cikiyor girmiyor tisliyor gözlerini fal taşı gibi açıp odaklanıyor bi yere. Anlamadım gitti ve çok korkuyor birseyden , görünmeyen biri olduğu belli ondan çok korkuyor kaçıyor masanın altına filan giriyor bazen eve girmek istemiyor ,arada rahat gunduz oluyor bu , bazen aksam yani anlayamadım sizce nedir yoksa evde deprem olacak onu filan mi seziyor? Bende olan cinlerde hiç kedimi korkutmazdi ki ,hislerim iyidir.
Yardımcı olursanız sevinirim ,tesekkurler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ve genelde duvara yada perdeye bakıyor.

Kediler bizim göremediklerimizi görür. Belki bir misafir söz konusu, bunun cin yada başka bir varlık olması gerekmiyor. Birileri enerjisel olarak size yaklaşmaya çalıştıysa bunu fark etmiş olabilir. Bu tarz bir şeyler yaşamıştım evde kedi beslediğim dönemde.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Kediler bizim göremediklerimizi görür. Belki bir misafir söz konusu, bunun cin yada başka bir varlık olması gerekmiyor. Birileri enerjisel olarak size yaklaşmaya çalıştıysa bunu fark etmiş olabilir. Bu tarz bir şeyler yaşamıştım evde kedi beslediğim dönemde.
Bilmiyorum ne olduğunu ben bilinmeyenlere cin derim , zaten cin arapçada bilinmeyen örtülü anlamına gelir , bedensiz bi varlık galiba
Yorum için teşekkür ederim, gelen kim se kedim çok korkuyor hiç yapmadığı garip hareketler yapiyor bazen görünce arkasından indiriyorum girmiyor bile o varlığı gördüğü zaman, artık ne hissediyor goruyorsa
Bilemedim

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
gelen tehlikeli olmalı normalde kediler şeytanları kovar ama onu kovmaya gücü yetmiyorsa işe ciddi bakın derim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bendeki de kovalardı ama bir kere kendisi kaçmıştı başka odaya. Gelen tehlikeli olabilir ama neden geldiğini ne zaman gideceğini bilemeyiz. En iyiyi umut edip en kötüye karşı önleminizi alın. Cinleriniz varmış onlar damı bilemez, onlara sorun.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bendeki de kovalardı ama bir kere kendisi kaçmıştı başka odaya. Gelen tehlikeli olabilir ama neden geldiğini ne zaman gideceğini bilemeyiz. En iyiyi umut edip en kötüye karşı önleminizi alın. Cinleriniz varmış onlar damı bilemez, onlara sorun.
Evet ,haklısınız ben iletişimde degilim maalesef arada duyuyor görüyorum ama doğduğumdan beri varlar kedim hiç böyle davranmazdı çok garip kediye okuyorum Allah ım koru diyorum

Seuta

Kayıtlı Üye
Kediler pozitif enerjiden kacar negatif enerjiy severler dogalari geregi ziyaretinize gelenler pozitif enerjili buyuk ihtimal

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gerçekten mi , bunu yeni duyuyorum Inşallah dediğiniz gibidir ,

Kediler pozitif enerjiyi sever, negatif enerjiyi dönüştürür. Hz. Muhammed'in de kedisi vardı Allah'ın peygamberinde negatif enerji mi varmış?

Ü

Üye silindi 55028

Benim bir arkadaşım muhabbet kuşu besliyordu.Bu arkadaşın gözüde açıktı.Cinler ne zaman kuşlara dokunmaya çalışsa tepki verdiklerini söylüyordu.Başka bir tanesi köpeği ile birlikte yaşıyordu.Köpek bir gün asılı tabloya havlamış.Tuhaf hareket etmiş,o sırada tablo düşmüş.Adam antalyadan istanbula taşınmış korkudan.

ceyda

Kayıtlı Üye
Pandül taşı al kendine evet hayır sor benden tavsiye????

ceyda

Kayıtlı Üye
İlk önce mumlara yakadan sonra tütsüler evin işini kapatıp pandüle soru sorcam