Biri yardım etsin korkuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darbesiz

Kayıtlı Üye
Rüyamda babamın dayısının ölceğini gördüm kalktığımda ziyaretıne filan gittim 1 ay sonra bayramın 2. günü vefat etti. Ablamı gördüm oda vefat etti. Babamı gördüm şimdide gerçekten çok korkuyorum rüyanın gerçek olma ihtimali varmı? :(

emrahazad

Kayıtlı Üye
Hayıra yor rüyanı gördüğünü olacak diye düşlersen devamlı iyi olmaz kötü düşüneceğine tersini düşün olumlu ol kötü düşünmek kötülüğe davetiye çıkarmaktır.

furkan2626

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum Tamamen Psikolojik Diyebilirim.. Sana Kesinlikle Kötü Düşünmemelisin

dabbe31

Kayıtlı Üye
Rüyamda babamın dayısının ölceğini gördüm kalktığımda ziyaretıne filan gittim 1 ay sonra bayramın 2. günü vefat etti. Ablamı gördüm oda vefat etti. Babamı gördüm şimdide gerçekten çok korkuyorum rüyanın gerçek olma ihtimali varmı? :(
Rüya ile amel edilmez.Rüyaların birçoğu psikolojik kökenlidir.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Kimin ne zaman öleceğini ne rüyalar ne kahinler bilir.Yalnızca Allah'a mahsustur.Korkma.Kalbini ferah tut...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

İleriye yönelik Duru görü rüyaları görüyor olabilirsiniz. Bu yeteneğinizi kontrol altına alabilirsiniz. Forumda konular var konulara bakın. :)

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Kardeşim rüyanı ne kadar kötü görürsen gör iyiye yormalısın.Bize sağ birini ölü görmek o insanın ömrünün uzadığına işarettir. Beynini buna odakla ve hiç bir rüyanı kötüye yorma ve kötü yorum yapacak kimseyede anlatma.Rüya alemi apayrı bir alem herkes için simgeler değişir onun için iyi ve güzel yorum yapan kimselere anlatmalısın.İnşallah babanın ömrü uzamış.Birde böyle rüyalardan sonra az da olsa sadaka verip dua etmek iyidir bence.Ya da bir fakiri sevindirmek baban için dua almak güzel olur. Çünki az sadaka çok belayı def edermiş. Tabi bu benim fikrim.Üzülme ve güzel düşün.

guneş4

Kayıtlı Üye
Aç musluğu suya anlat ve üzerinde bu kadar düşünme bence. Rüyanın içeriğinden çok nasıl yorumlandığı önemlidir.

dexter

Elit Üye
muhtemelen ölebilir

Sizin yaptığınız gibi geleceğe yönelik, karşı tarafın psikolojisini etkileyecek cevaplar verildiği için bu sitede rüya yorumu yasaktır.
Bir profesyonelin yorumunu almadıkça hiç bir şekilde bu tarz cevaplara kulak asmayınız.

Rüyamda babamın dayısının ölceğini gördüm kalktığımda ziyaretıne filan gittim 1 ay sonra bayramın 2. günü vefat etti. Ablamı gördüm oda vefat etti. Babamı gördüm şimdide gerçekten çok korkuyorum rüyanın gerçek olma ihtimali varmı?

Sevgili üyemiz;
Sorunuz rüya yorumuna açık bir soru fakat sizin iyiliğiniz açısından bu tarz rüya yorumuna açık konular sitemizde yasaktır.
Diğer üyemizin size verdiği cevaba bakacak olursak yasaklanma sebebini anlamışsınızdır.

İyi Forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...