Bir yeri yanarken görmek

nickcave

Kayıtlı Üye
Yirmibeş yaşındayken bir akşam iş çıkışı eve dönerken bir anda ilerde bir yerin yandığını alevlerin yükseldiğini gördüm.Gözlerimi sayısız kere açıp kapadım hayalmi görüyorum diye ama benden başka kimse tepki göstermediği için şaşırdım yanan yere yaklaştıkça kayboldu sanırım iki veya üç dakika sürdü bu olay evde anlatınca aynı olayın gençken anneminde başına geldiğini öğrendim bu bana bayağı ilginç geldi
herkese sevgiler

aşk1

Banlı Kullanıcı
bundan başkada gerçek dışı şeyler yaşarsanız ya da yaşıyorsanız bir psikiyatra gitmelisiniz bunuda biliyor olmalısınız.
eğer varlıkla ilgiliyse konu yinede psikolojik destek almanız şart.
birde psikolojik hastalıklar genetik oluyor genelde. doktora annenizinde bu durumu yaşadığından bahsediniz.
geçmiş olsun.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Merhabalar , öncelikle Sayın:aşk belirtmiş herşeyi, sizi aydınlatıcaksa eğer dediklerim şöyle anlatıyım, ufakken hep rüyamda Cin görürdüm gece vakti uykumda bi anda sanki gerçekmiş gibi, birinin düğünü oluyor sanırsam hatırladığımı yazıyım, ateşden olan Cinler'le dans ediyordum oyun oynuyordum kaç ay böyle geçti kaç yıl belkide hep uyanırdım kan ter içinde ateş görürdüm hep her yeri yanıyor olarak birinin düğünü olurdu mahallede öyle görürdüm, bi bakardımki herkes ateşden büyük varlıklarla oyun oynardım hep böyle şeyler görürdüm sandık görürdüm, sandığın altına sığınırdım evin içinde, bi bakardım yine birşey çıkardı ateşden olan tamamen yanıcam diye korkardım ama en son 10 yaşında kafayı yedim, psikolojik tedavi oldum sakinleştirici felan kullandım şu anda ne durumdasın, derseniz tamamen bittim daha beterim 10 yaşında felan 3 ay tedavi oldum haplarla uyurdum sonrasında attım 2 yıl dediler ama, sizde bi uğrayın benimde uğramam gerek ama işlerim var biraz yoğunum ateş görmek iyimidir bilmem ama sizi aydınlatsın diye yazdım Sayın:nickcave sevgi ve ışıkla kalın...

nickcave

Kayıtlı Üye
Aşk teşhisi koydu hemen geçmiş olsun falan :)<br>Tarih boyunca paranormal olaylar psikolojik rahatsızlıklarla karıştırıldı bilim önyargıyla yaklaşıp bazı olayları görmezden geldi.<br>Carl sagan gibi büyük bilim adamları bile bütün paranormal olayları &nbsp;sanrı ve &nbsp;safsata olarak nitelendirmişdir. Bknz ( Carl sagan karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı) TÜBİTAK yayınları kısaca doktorculuk oynamak için başka siteler mevcut .<br>sevgilerle

aşk1

Banlı Kullanıcı
Aşk teşhisi koydu hemen geçmiş olsun falan :)<br>Tarih boyunca paranormal olaylar psikolojik rahatsızlıklarla karıştırıldı bilim önyargıyla yaklaşıp bazı olayları görmezden geldi.<br>Carl sagan gibi büyük bilim adamları bile bütün paranormal olayları &nbsp;sanrı ve &nbsp;safsata olarak nitelendirmişdir. Bknz ( Carl sagan karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı) TÜBİTAK yayınları kısaca doktorculuk oynamak için başka siteler mevcut .<br>sevgilerle

tabiki geçmiş olsun diycem iyi bir şey yaşamamış sonuçta iyi bir şey yok.
önyargılı değilim hiçte önyargılı bir mesaj değil
her şeye insanların bu şekilde açıklama getirmeye çalışması yanlış. ki hep öyleyiz okdr çok kafamızda yaratıyoruz ki her şeyi.
bi sürü konu açılıyor herkesin yaşadıkları farklı farklı
bu yaşanılan şeyler sonrasıda nasıl iyi durumda olabilir ki insan?
hayal dünyasından çıkıp gerçekci açıklamalar yapmalıyız.
eğer açıklama yapamıyorsakta her şeyi paranormal olarak görüp adlandırmayalım.

Jackson

Kayıtlı Üye
En güzel cevabı aşk adlı arkadaşımız vermiş...
Bizler genelde olan herşeyi bir kişiye yada varlığa yüklemeyi seven insanlarız bazen beyinlerimizde olan sorunları bile varlıklara yüklediğimiz oluyor...
1.Arap geleneğinde ve islam dininde geçen Cin'lerin bir yerleri,kişileri,yada birşeyleri yaktığı bilinir...
2.Okuduğum bi kitapta dünya enerjisinin gökte toplanarak yılda birkaç kez yeryüzüne düşerek düştüğü ortamda kısa süreli yangın çıkardığı bilinir ve saniyeler içinde yanan insanlarda vardır bir odanın içinde bazen bir insan yanar ve kül olur odada hiç bir nesne yanmaz bazen kişilerin kıyafetlerinin bile yanmadığı gözlenir kitabın adı aklıma gelmiyor ama araştırırsanız bulabilirsiniz...
3.En önemlisi öncelikler bir psikoloğa görünmenizdir...

Lostanzade

Kayıtlı Üye
Sanırım basit durugörünüz var geçmiş olsun bu arada. Bu konu üzerine çalışın ayrıca başına bunun dışında başka birşeyler geldimi acaba ?