Bir kişiye İstediğini yaptırmak için

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Birine bir iş yaptırmak istersen yazacagım duayı herhangi bir toprak üstüne 70 defa oku ve gectiği yere serp senin istediğini yapacaktır

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

KALE RABBİĞFİR Lİ VEHEB Lİ MÜLKEL LA YEMBEĞİY Lİ EHADİM MİM BA Dİ İNNEKE ENTEL VEHHAB AMİN.

Selametle.

repece

Kayıtlı Üye
Hangi surenin hangi ayeti acaba merak ediyorum.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Bilgiyi aldığım kişi hangi ayet olduğunu vermedi en kısa zamanda konuştuğumda Hangi ayet olduğu öğrenmeye çalışırım.Alıntı değildir .

Çoğu kişi tarafından denenmiştir (Tecrübe edilmiştir)

Selametle.

gökşen

Kayıtlı Üye
Burdan deneyen oldu mu arkadaşlar bu uygulamayı ?

erderd

Kayıtlı Üye
(SÂD suresi 35. ayet)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

KALE RABBİĞFİR Lİ VEHEB Lİ MÜLKEL LA YEMBEĞİY Lİ EHADİM MİM BA Dİ İNNEKE ENTEL VEHHAB AMİN.
mealide internetten araştırdığım kadarıyla : BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Alıntıdır arkadaşlar araştırıp bende internetten buldum.

Süleyman: Rabbim! Beni bağışla; bana, benden sonra kimsenin ulaşamayacağı bir hükümranlık ver. Şüphesiz sen, daima bağışta bulunansın, dedi. meali bu olucak eklemeyi unuttum özürdilerim

canmert196

Kayıtlı Üye
arkadaslar herkez aynı sonucu elde edemez deneyen varmı demek yerıne deneyın lutfen yapılısı cok zor ımkansızda dııl zaten eger olmasını ıstıyosanız yuzde yuz ınanclı olmalısınız

S

SoNoL

Sevgili arkadaşlar ''deneyen varmı'' diye sormamak lazım. Fazla bilgim olmamasına rağmen, herkesin enerjisi bir değil, bu ve buna benzer uygulamalarda tamamen inanarak, içten gelerek dua etmek lazım. Birde bu tür uygulamaları, evli barklı, sorumluluğu olan birine yaparsanız büyük günaha girersiniz. Herkeste sonuç aynı olmaz ve paylaşılmaz diye biliyorum, sevgiler.

düzey

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar ''deneyen varmı'' diye sormamak lazım. Fazla bilgim olmamasına rağmen, herkesin enerjisi bir değil, bu ve buna benzer uygulamalarda tamamen inanarak, içten gelerek dua etmek lazım. Birde bu tür uygulamaları, evli barklı, sorumluluğu olan birine yaparsanız büyük günaha girersiniz. Herkeste sonuç aynı olmaz ve paylaşılmaz diye biliyorum, sevgiler.

yaparken paylaşılmaz sonuç aldıktan sonra paylaşılabilir.ayrıca denenip sonuç alınmıştır denilen çok çalışma var evet haklısınız herkes aynı enerjide olmaz ama çalışmaların bir genellemesi olmalıdır.

woodpecker

Kayıtlı Üye
Merhaba

Yukarıdaki ayet haricinde birini istedigin yonde etkilemek veya istedigini yaptırmak icin farklı bir uygulama bilen var mı acaba?
3 yildir birlikte oldugum erkek arkadasimin beni cok rahatsiz eden bazi yonlerinin degismesini cok isterim :( Ara ara huysuzlugu, simarikligi ve saygisizligi beni cok bunaltiyor. Lutfen ayril baskasini bul demeyin cunku bazi sebeplerden dolayi (iyi huylari da var cunku) bunu yapmak istemiyorum. Yardim rica ediyorum...