Bir davet var göz atarmısınız lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, belli sayıda cin suresini okuduğumuzda müslüman cinler yanımıza gelip bizi dinlerler. Başka bir sitede arkadaş davet vermişti. O kişiye neden sormuyorsun derseniz o kişi uzun süredir siteye girmiyor. Yasin suresini okuduktan sonra aşağıdaki duayı okumalıyız diyordu. Önceki konumla ilgili değil. O biri uygulama çok uzun olduğundan böyle bir yöntemi denemek istiyorum. Benim sorum belli sayıda cin suresini okuyup etrafıma müslüman cinleri toplayıp aşağıdakini okursan bir sonuç alırmıyım?

Dua budur:

Ya rühaniyyetel ilhamil müvekkilüne bi hazihil azıymeti lil enami ve ahbirüni fi üzüni külle vaktin üriydül amele bihi ibasü ileyye hadiymen yefalü ma zekertü mühimmen üriydü amelen.

Anlamı şöyledir:
ey insanlara uykularında ilham vermekle müvekkil olan bu azimetin ruhanileri bana her yapmak istedigim şeyleri yapacak ve sordugum şeyleri kulagıma her zaman haber verecek ve mühim işlerimde bana yardımcı olacak bir hadim gönderin.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Yazmim diyordum ama yazayım bari. Çok tehlikeli bir yol seçiyorsun.

Alpha WOLFMAN

Kayıtlı Üye
müslüman cinlerde olsa hiç bu işlere bulaşma derim ama sen bilirsin yinede neyi istersen onu yap derim ben
saygılar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cin başka şey hadim başka şey. İkisini birbirine karıştırmayın lütfen. Duayı ister Türkçe söyleyin ister Arapça, ister Çince, bu niyet içeren bir ifade olduğu için fark yapmaz. Niyetlenerek hadim gelmez.

mortuus

Kayıtlı Üye
Bir şey dikkatimi çekti, Davetler konusunda epey istekli bir arkadaşsın belli ki, hatta sanırım bir davet denemiş fakat devamını getirmemişsin. Bir başka başlıkta yine "müslüman cin" üzerine bir konu açmıştın ve bir kaç kişi sana uyarılarda bulunmuştu. Bende tekrarlamak istiyorum; Gelen cinlerin müslüman olup olmadığını bilemezsin, müslüman cinler beni korur diyorsan da ya evliya olmalısın yada peygamber. Cinlerde bizim gibi hayatlara sahiptirler ve eminim ki seni korumaktan başka önemli işleri vardır. Ayrıca bu şekilde amaçsızca önüne gelen davetleri deneyip onları rahatsız etmen bırak korumayı bizzat müslüman cinler tarafından rahatsız edilmene sebep olur (bu tür davetlerin(!) onları rahatsız etmeye bile sebep olabileceğini sanmıyorum ama)

İnsanlar bu işlere yıllarını değil ömürlerini veriyorlar, senin gibi arkadaşlarda iki dua okuyup beş takla atarak bu ömürlük uğraşa denk şeyler yapacaklarını sanıyorlar.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Bir şey dikkatimi çekti, Davetler konusunda epey istekli bir arkadaşsın belli ki, hatta sanırım bir davet denemiş fakat devamını getirmemişsin. Bir başka başlıkta yine "müslüman cin" üzerine bir konu açmıştın ve bir kaç kişi sana uyarılarda bulunmuştu. Bende tekrarlamak istiyorum; Gelen cinlerin müslüman olup olmadığını bilemezsin, müslüman cinler beni korur diyorsan da ya evliya olmalısın yada peygamber. Cinlerde bizim gibi hayatlara sahiptirler ve eminim ki seni korumaktan başka önemli işleri vardır. Ayrıca bu şekilde amaçsızca önüne gelen davetleri deneyip onları rahatsız etmen bırak korumayı bizzat müslüman cinler tarafından rahatsız edilmene sebep olur (bu tür davetlerin(!) onları rahatsız etmeye bile sebep olabileceğini sanmıyorum ama)

İnsanlar bu işlere yıllarını değil ömürlerini veriyorlar, senin gibi arkadaşlarda iki dua okuyup beş takla atarak bu ömürlük uğraşa denk şeyler yapacaklarını sanıyorlar.

Katılmakta birlik artı olarak mana aleminde bir ruh ağırlığın olmasıda gerekmekte olduğunu düşünüyorum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bazı uygulamalar yaptım ve sonuçlar aldım. Cinlerle iletişime geçemesemde yanıma gelip gidiyorlardı. Kulağıma fısıldıyorlardı tabi ben ne dediklerini bilemiyordum. Ama onlar geldiğinde işıklarda sorunlar oluyor ve acayip enerji hissediyorum. Mesela bir seferinde tüylerim diken diken oldu ve odama kapanmıştım, odamın kapısına rüzgar vurar gibi oldu. Bir şeylerin geldiğini hissettim. Okumalara devam ettim. Bana gözükmeden gitmişti. Şimdi bazen yanıma uğradıklarını hissediyorum. Çünkü arada işıklarda sorunlar oluyor ve kulağım çınlıyor. Az da olsa onları kendi tecrübelerimden biliyorum. Geldiklerinde odama hissediyorum. Ama hiç birisinden bir zarar görmedim. Çünkü hepsi müslüman cinlerle alakalı uygulamalardı. Ne kadar uğraşsam da rüyama girmediler. Onların yanımda varlığını hissetdiğimde de sesli şekilde istemiştim rüyalarıma girmelerini, girmediler. Tam aksine okumaların bana yararı oldu kardeşlerim. Okumalarla kafir bir cini kendimden uzaklaştırmışım. Bu bana rüyamda siyah kedi olarak gösterildi. Müslüman cinlerin bana yardım etdiklerini düşünüyorum her ne kadar farkında olmasam da. Benim isteğim onların benimle tam iletişime geçmeleri, onlarla konuşabilmek.

mortuus

Kayıtlı Üye
Bazı uygulamalar yaptım ve sonuçlar aldım. Cinlerle iletişime geçemesemde yanıma gelip gidiyorlardı. Kulağıma fısıldıyorlardı tabi ben ne dediklerini bilemiyordum. Ama onlar geldiğinde işıklarda sorunlar oluyor ve acayip enerji hissediyorum. Mesela bir seferinde tüylerim diken diken oldu ve odama kapanmıştım, odamın kapısına rüzgar vurar gibi oldu. Bir şeylerin geldiğini hissettim. Okumalara devam ettim. Bana gözükmeden gitmişti. Şimdi bazen yanıma uğradıklarını hissediyorum. Çünkü arada işıklarda sorunlar oluyor ve kulağım çınlıyor. Az da olsa onları kendi tecrübelerimden biliyorum. Geldiklerinde odama hissediyorum. Ama hiç birisinden bir zarar görmedim. Çünkü hepsi müslüman cinlerle alakalı uygulamalardı. Ne kadar uğraşsam da rüyama girmediler. Onların yanımda varlığını hissetdiğimde de sesli şekilde istemiştim rüyalarıma girmelerini, girmediler. Tam aksine okumaların bana yararı oldu kardeşlerim. Okumalarla kafir bir cini kendimden uzaklaştırmışım. Bu bana rüyamda siyah kedi olarak gösterildi. Müslüman cinlerin bana yardım etdiklerini düşünüyorum her ne kadar farkında olmasam da. Benim isteğim onların benimle tam iletişime geçmeleri, onlarla konuşabilmek.

Şu yazınızdan da anlaşılıyor ki siz kendinizi dışa kapatmışsınız ve inanmak istediğinize inanıyorsunuz. Öncelikle daha deneyimli kişiler varlıklar ile temasın astral boyutlarda gerçekleştiğini söylüyorlar kulağınıza fısıldamaları bu deneyimli kişilerin daha önce görmediği bir şey olmalı (!)
Hala müslüman cin müslüman cin diyorsunuz, daha kaç kere yazmalı varlıkların insanları çok kolay kandırabileceğini?

Hocam bir yabancı tavsiyesi; en yakın zamanda bir psikologtan yardım alın zira ailenizle ve çevrenizle ilgili ciddi problemleriniz var sanırım...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Şu yazınızdan da anlaşılıyor ki siz kendinizi dışa kapatmışsınız ve inanmak istediğinize inanıyorsunuz. Öncelikle daha deneyimli kişiler varlıklar ile temasın astral boyutlarda gerçekleştiğini söylüyorlar kulağınıza fısıldamaları bu deneyimli kişilerin daha önce görmediği bir şey olmalı (!)
Hala müslüman cin müslüman cin diyorsunuz, daha kaç kere yazmalı varlıkların insanları çok kolay kandırabileceğini?

Hocam bir yabancı tavsiyesi; en yakın zamanda bir psikologtan yardım alın zira ailenizle ve çevrenizle ilgili ciddi problemleriniz var sanırım...

Cinler bir şeyler diyor ancak anlamıyorum. Perdeden dolayı onları duymama müsait değilim. Kafir cinler olsa çoktan bana zarar verirdiler. Hem okuduklarımdan dolayı kafir cinler kaçarlar. Müslüman cinlerin geldiği kesin. Çünkü kuran ayeleri okuduğum için muhtemelen iyi varlıklar gelmiştir. Hem kötüler olsa bile iyi varlıklar gelip onları oradan uzaklaştırırlar. Lütfen biraz bilgi edinin. Benim ne kadar anlaşma yapmaya hevesli olduğumu biliyorlar. O yüzden kafir cinler olsa benimle anlaşma yapardılar. Müslüman cinler ise anlaşma yapmazlar. Beni sadece dinleyip gidiyorlardı. Bazen yanıma uğrayıp kulağıma fısıldıyorlar. Ancak çok az oluyor. Geldiklerinde işıklarda sorun yaranıyor. Ailemle ve çevremle problemim olabilir. Ama bunun konuyla ilgisi yoktur. Eskiden belki bende okusam inanmazdım. Bunu yaşayanlar bilir. Ben bizzat yaşadığım için inanıyorum. Sitede her kes yaşadığını paylaşıyor. Kimisi astral seyahetle onları görüyor, kimisi yaptığı davetlerle. Size tavsiyem biraz araştırın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...