bir büyü hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
sayın üyeler direk konuya giriyorum bizim yazlık evin bacalarına hayvan yağı doldurmuşlar tüm baca deliklerine doldurmuşlar ama kağıt felan yoktu yazı felan bulamadım bu nedir sizce???

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
tam emin değilim ama belki domuz yağı olabilir
domuz yağı ile büyü yapıldığını duymuştum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet yüksek ihtimal domuz yağıdır.İyice temizleyin ve sirkeli su ile silin.Detaylı bi bilgi için tamamen etkisini kaybetsin diye bi hoca vs varsa çevrenizde bi konuşun derim.Domuz yağı soğukluk için yapılır bildiğim kadarıyla.Allah yapanları ıslah etsin.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet yüksek ihtimal domuz yağıdır.İyice temizleyin ve sirkeli su ile silin.Detaylı bi bilgi için tamamen etkisini kaybetsin diye bi hoca vs varsa çevrenizde bi konuşun derim.Domuz yağı soğukluk için yapılır bildiğim kadarıyla.Allah yapanları ıslah etsin.

sirkeyle yıkadık poşete koyduk çöpe attık herhalde bir de soğukluk derken?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Soğukluk örneğin (artık evdeki kişileri bilmiyorum ama );karı koca arası soğukluk,ailedeki bireylerin birbirlerine karşı soğuması vb..Artık yapan vicdansız kime yaptıysa...O kişi yada kişilerin domuz gibi görünmesi için sürülür domuz yağı.%99zaten bu bahsettiğiniz şey de domuz yağı.

guesss

Kayıtlı Üye
merhaba domuz yağı ise silsende çıkmaz mümkünse bacının sürüldüğü yerdeki kısmı yıkın .

01anavarza

Banlı Kullanıcı
merhaba domuz yağı ise silsende çıkmaz mümkünse bacının sürüldüğü yerdeki kısmı yıkın .

Haklı.Ama domuz yağı olduğundan emin olun.Birde belki başka bir amacı vardır büyü olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

dexter

Elit Üye
Yağ yanıcı bir madde olduğundan, bacanız alev alabilir ve buna müdahale edemzsiniz,yangın devam ederse etraftaki malzemelerede sıçrar ve büyük yangına dönüşür. Sonuç olarak güvenliğiniz için bir an önce, temizletmeniz gerekmektedir.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yağ yanıcı bir madde olduğundan, bacanız alev alabilir ve buna müdahale edemzsiniz,yangın devam ederse etraftaki malzemelerede sıçrar ve büyük yangına dönüşür. Sonuç olarak güvenliğiniz için bir an önce, temizletmeniz gerekmektedir.

evde tüm odalarda baca delikleri var yaklaşık 7-8 tane hepsinin içinden katı yağ çıktı topladık sirkeledik poşete koyduk çöpe attık hepsini.zaten o zamandan beri babam bize karşı çok soğuk,babam tamamen değişti evdeki herkese karşı kin duyuyor sanki bizim kötü yanlarımızı arıyor sanki.eğer büyü yapıldıysa babama yapılmıştır.hatta bir ara annemle babam boşanma noktasına gelmişti.yaşlı bir büyüğümüze götürdük atmadan önce bunları sirkeleyin sonra dereye atın demişti sirkeledik ama çöpe attık.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
evde tüm odalarda baca delikleri var yaklaşık 7-8 tane hepsinin içinden katı yağ çıktı topladık sirkeledik poşete koyduk çöpe attık hepsini.zaten o zamandan beri babam bize karşı çok soğuk,babam tamamen değişti evdeki herkese karşı kin duyuyor sanki bizim kötü yanlarımızı arıyor sanki.eğer büyü yapıldıysa babama yapılmıştır.hatta bir ara annemle babam boşanma noktasına gelmişti.yaşlı bir büyüğümüze götürdük atmadan önce bunları sirkeleyin sonra dereye atın demişti sirkeledik ama çöpe attık.

Tamam işte babanız tüm aileden soğumuş,babanıza yapılmış.Yalnız domuz yağı büyü işleminin sadece bir parçası olabilir.Başka okumalar,yada farklı işlemler yapılmışsa siz bu domuz yağını köktende temizleseniz tamamen bi sonuç elde edemezsiniz.Sizin illaki tabi bu benim görüşüm bu işin ehli birini bulmanız gerek ki başka şeylerde yapılmışsa hepsine müdahale edebilsin.Sirkeli su sadece domuz yağını temizler sonuçta.Birde bu tip işlemlerde dereye değilde çözülmüş,temizlenmiş işlemler hep denize bırakılır,çünkü tuzlu suda büyüyü bozar.Hatta büyü olduğu sanılan kişilere deniz aşırı yol git denilir.Dere olayını ilk defa duydum.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Banada zamaninda yapilmisdi, babam ve annem özelliklede annemi gördügüm zaman sinirlerim tepeme cikiyordu.
Rabbim yardim etti ve kökünden söküp atti, yapanlara aciyorum ve hicde kizmiyorum, cünkü onlarin vesilesiyle Rabbime daha cok yaklasdim ve annemi daha da cok seviyorum....

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
Araştırmalarıma ve duyduklarıma göre eğer bir büyü var ise onu direk yakmak yada yırtmak onu 2 hatta 3 misli etkili kılabiliyor. Yazı yada kağıt var ise onu bir hafta sirke içinde beklettikten sonra belirli dureler yada dualar içinde etkisizleştiriyolar. Bir kağıt bulamadığını söylemişsin. Duarlarda belli belirsiz şekiller olma ihtimali varmı kazıma yada benzeri şekiller ? sirke ile yıkamanız iyi olmuş geçeceğini sanıyorum ama siz yinede bu konularda üs salmış ve işini iyi bilen birine gösterin. İlla bir hoca olmasına gerek yok. Her hocanın işini iyi bildiğini sanmıyorum. Umarım birşey çıkmaz.

İyi forumlar :)

Junkie05

Kayıtlı Üye
Evi satma konusunda iknaya gidin mümkünse bunu peder beye bahsederken anneyle konuşup hayvansal ürünleri minimuma yakın tutulan 3-5-7 gün geçtikten sonra yapın mesela kaşarsız melemen yesin öğlen salata akşam nohut vb.. Evi satmaya razı edin. Etki devam ederse hocayla konuşmak daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...