Beyni kontrol etmek

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhabalar beynimi kontrol edemiyorum hep beni üzen anılar düşünceler aklıma geliyor sanki beynimi başkası kontrol ediyor çok hafif antidepresan kullanıyorum 3 aydır oda biraz etki etti yüksek ilaç kullansam tam düzelcem ama istemiyorum çok fazla özgüven yapıyor bana Bi dua yada olumlama önerebilirimi siniz teşekkürler

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Çocukluk evrenizde çözümlenememiş kodlar, psikolojik travmalar ve çevresel etki hasarlarına kadar çözülmeli, kendinizi sevmeli ve sizi seven birini edinmelisiniz. Beyninizde saplantıları siz yönetebilirsiniz. Ölüm, hastalık harici üzülecek kadar hiçbir geçmiş acı geleceğe taşınmamalı. Hele ki üzüntü bir bireyse sizi bağlamamalı bile. Hayatınızda kendinizi ve şartlarını kabul etmelisiniz. O muhteşem saplantıları yapan beyini dizginlemek çocuk gibi eğitmek size bağlı. Bu yılınızı bile alabilır yeri gelir bir gününüzü alır. İradenizi burdan öneri ve yardım isteyerek göstermeye başladınız bile. Sorun da sizsiniz çözüm de aradaki tek fark bakış açınız...

Cadıhanım

Kayıtlı Üye
Kendine telkin yapabilirsin. Olumlu bir kelimeler belirliceksiniz meditasyon müziği açıp gözlerini kapatın derin nefes alıp verin ve hiç bir şey düşünmemeye çalışın derin nefes alırken olum kelimerli 30 dakika boyunca tekrar edicek siniz bunu 21 ve 1 ay boyunca yaparsanız size çok iyi Gelicek tir