Benim İcimde Gücmü Var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calosa

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Benim İcin Garip Garip Hikayeler Anlatıcam Benle İlgili Anlamını Hala Anlıyamadım İcimde Cok Gizli Bir Güc Var Sanki İstesem Onu Kontrol Edicem Ama Kontrol Edemiyecek Kadar Güclü Sinirlendigimde + ASırı Derece Herşey Degisiyo Degisiyo Derken Resmen Kendimi Yitiriyorum Resmen Bir Şeytana Dönüsüyorum 1 Sınıftaki Olayı Anlatıyım Ben 4 Sınıftaki Bir Cocuk Bizim Sınıfa Gelip Bizi Dövüyodu Taaki Bi Ara Cok Sinirlendim İcime Öyle Bir Enerji Düstükü Sanki İstesem Okulu Yıkacam Yani Hic Olamadıgım Kadar Güclü Birşeye Dönüstüm Ve Birden 4 Sınıftaki Cocugun Kafasını Alıp 10 Mu Bilemedin 15 Kez Sıraya Vurdum Resmen Kanlar Elimdeydi Sonra Sinirimi Yitirince Eski Gücüme Dönüstüm Sizrofen Diyenler Oldu Ama Benim İcin Bir Güc Ve İstesem Zihinsel Baskı Yapabiliyorum Bazı İnsanlara Yani Anlarsınız :D Deli Diye Gecmeyin Yardım Edin Lütfen

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu pek övünülecek bir özellik olmadığı gibi paranormalite ile ilgisi de yok. Öfke ve hormon kontrolüne ihtiyaç duyduğunuz anlaşılıyor. Toprak negatifi alır, bahçe işleri ve su sporları yapmanın faydasını görürsünüz, sebze ağırlıklı beslenmeniz yardımcı olur.
Sevgili Calosa,zaman zaman öfke yükselir ve bazen haklı nedenleri de vardır fakat kendinizi-kontrolünüzü kaybettiğiniz hiç bir an iyi bir an değildir, deliliğin bile kontrollüsü makbuldür. Olaylara bakış açınızı ve hayattan beklentilerinizi gözden geçirmenizde fayda olduğunu söylemeliyim. Eğer imkanlarınız elveriyorsa tai chi ve aikido çalışmanızın enerjinizi kontrolde size çok yardımı olacağını tahmin ediyorum. Çevrenizde dojo olup olmadığını araştırınız.İyi forumlar

calosa

Banlı Kullanıcı
Bu pek övünülecek bir özellik olmadığı gibi paranormalite ile ilgisi de yok. Öfke ve hormon kontrolüne ihtiyaç duyduğunuz anlaşılıyor. Toprak negatifi alır, bahçe işleri ve su sporları yapmanın faydasını görürsünüz, sebze ağırlıklı beslenmeniz yardımcı olur.
Sevgili Calosa,zaman zaman öfke yükselir ve bazen haklı nedenleri de vardır fakat kendinizi-kontrolünüzü kaybettiğiniz hiç bir an iyi bir an değildir, deliliğin bile kontrollüsü makbuldür. Olaylara bakış açınızı ve hayattan beklentilerinizi gözden geçirmenizde fayda olduğunu söylemeliyim. Eğer imkanlarınız elveriyorsa tai chi ve aikido çalışmanızın enerjinizi kontrolde size çok yardımı olacağını tahmin ediyorum. Çevrenizde dojo olup olmadığını araştırınız.İyi forumlar
Benim Burcumun Elementi Toprak Zaten Öfke Ve Hormon Kontrol Mu ?? Anlamadım Nasıl Kontrol Edebilirim ki ? Etrafımızda Dojo Yok Mahalesef Tai Chi Calısmaya Calıstım Zamanında Ama Hic İyi Sonuclar Alamadım

Öfke büyük bir enerjidir.
O Kadar Büyük Enerji Oldugunu Sanmıyorum Cevremdekiler İcine Cin Girmis Felan Diyolar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Forumlarda yazılarınızın rahat okunması için lütfen her kelimeye büyük harfle başlamayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Alışmış kudurmuştan beterdir diye boşuna dememişler.
:) :) Bu arada yanlış anlamayın kötü anlamda demedim. :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bunun fiziksel bir güçten öte birşey olmadığını düşünüyorum.Bunda paranormal ne var Allah aşkına???

candokia

Kayıtlı Üye
Negatif enerjiden kurtulmak için meditasyon yapın size iyi gelir benim gibi bitkilerle uğraşırsanız siniriniz azalır , siniriniz başka insanlara bile zarar verse aslında o kişiye değil kendinize zarar veriyorsunuz bu yüzden negatif enerjiden kurtulun :)

Mcahit

Kayıtlı Üye
Kavgada korktuğunda veya heyecanlandığında adrenalin salgılarsın.Kimisinde bu çok fazla olur kavgada hareket dahi edemez.Kimisinda tam ortadadır.Düşünmeden hareket eder.Bendede aynı durum var.Kavga gibi durumlarda beynim tamamen durur.Düşünemez.Sadece insanlara saldırırım.Kötü birşey.Arkadaşlarında dediğin gibi meditasyon yaparsanız düzeleceğini düşünüyorum.:boxing_smiley:

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Adrenalin hormonun bozuk, doktora görün. Bir arkadaşımda da bu bozukluk var senin gibi. Doktora adrenalin hormonuna baktır yararlı olur.

foxx

Banlı Kullanıcı
gayet saglıklısın hasta gibisinden degilsin,psikolojk sorunun yok.simdi bazı arkadaslarımız uzaktan böyle bir sonuca varıp neye dayanarak gibisinden sorular yöneltebilir.Herzaman ki durumlar.içindeki gücü kullanman için zamanı bekle.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Dalga geçmeyin çocukal:)14 yaşında ergenlikten delikanlılığa geçiş yaşlarında genelde böyle olur.Bu bütün gençlerde olur.Bayanlarda daha dingindir fiziksel değil duygusaldır annelik iç güdüsü hakimdir.Ama erkeler de güç ve egemenlik aile oluşumu için güç hakimiyeti nemli olduğu için hem genetik hemde fiziksel özellikler daha aktif olur bunu eğer mistik bir şekilde adam akıllı bir takım durağan makaleler ve konular okuyarak geliştirirsen inanılmaz derecede iyi sonuçlar alabilirsin.Cin peri olaylarına dalmadan direkt ruhsal yönde seni geliştirecek hatta bir takım bioenerji seanlarına bile katılabilirsen reiki de olabilir farklı bir etkisi ve faydası dokunabilir bu durumun sana.
Ayrıca da kavga falan bunlar gerçekten toplumda aykırı tiplerden gözlemlenen olgulardır.Burada güç yoktur,güç kontrolsüzlüğü vardır.Bunu kontrolün altına alabiliyorsan o zaman içindeki o gizli gücün sırrını aramaya koyulabilirsin.Tek tavsiyem OKU.Çok OKU.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba , Duygu bedeni fiziksel bedeni yönlendiren unsurlardır. Duyduğunuz aşırı öfke fiziksel patlama yaşatmış.
İyi Forumlar...

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Öfke patlaması yaşamışsın paranormal birşey göremedim burada ben, ufakken okuldaki çocukların kafasını atatürk heykeline vururdum bende ama içimde güç olucağını düşünmedim.

thea hera

Kayıtlı Üye
:) Dikkatimi çeken bir forum oldu.. Biraz geçte olsa bende yanıtlamak isterim sorunu.. Yukarda arkadaşımızında bahsettiği gibi hormonlar ve öfke kontrolü ile alakalı yaşadığın. Elementim toprak dediğine göre boğa, başak yada oğlaksın bende toprak burcuyum ve maalesef toprak grubu sakin görünüp enerjisi yüksek olup bunu doğru kullanamayıp şiddete yakın hareketler sergileyebiliyor..

Eftyi öğren kime öfkeliysen onu bir at, eft oldukça yararlıdır. Olumlamalar yap mutlaka, faydasını görürsün.. Mektup yaz. O an kime sinirlendiysen duygularını yaz. Küfür et, duygusal ol, iltifat et vs... Duygu durumuna göre yani. Sonra onu yırt at. Göreceksin rahatlayacaksın. Yırt - at dememin sebebi kişi yazdığını okuyunca kendini aciz , zavallı hissedebilir bunu ortadan kaldırmak kişinin kendine acımaması için bunu öneriyoruz.. Göreceksin rahatlayıp, daha sakin davranacaksın.. Yaşadıkların bilinçaltına bu şekilde baskı yapıyor ve seni sakin düşünmek yerine öfkelendiriyor..

Birde telekinezi öneririm. Malum yaşın itibariyle enerji yüksek, toprak elementi, yaşanan olaylar vs.. de gücünü yanlış yönde kullanmanı sağlıyor. Telekinezi ile o enerjiyi atar başardığın için mutlu olursun..

Kısaca senin içine cin girmemiş, bildiğin öfkeden cinnet geçiriyorsun :) Kızdığın, öfkelendiğin olayları eft ile çöz ki rahatlayasın.

Sevgiler :)

Hit4Critic

Banlı Kullanıcı
büyüynce geçer mrk etme bi kız sevip karşılık alamadıysan o içindeki canavarın dışarı çıkması normaldir. bende yaşadım cocukklugumda sana tavsiyem kendin ol genç bunlar boş iş arkadaşlarımında dediği övünülcek bir yanı yok gün gelir gçer ilerde bir bakmışsın tek başınasın sadece sakinligini koru eğer aşk durumu varsada git kıza açıl genç, benim sana söyliceklerim bu kadardır.İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...