Benim gördüğümü sizde görüyormusunuz resme bakın

yeşilZeytin

Kayıtlı Üye
Göremeyenler için çizdim sadece. Okurlar, nasıl bakacaklarını bilsinler diye. Bence böyle imgeleri görebilmek normal. Göremeyen varsa, ilgi alanı farklılığındandır diye düşünüyorum.

westsilwer

Kayıtlı Üye
sinsice gülen bir yüz belirmiş orda çok net hatta giydigi kazağın yakası bile belli oluyor...Bu neyin resmi bilgi verebilirmisin genel resim hakkında...

İkincisi uzaydaki gaz bulutları yaz googlede görsellerde ara bu tip resimleri çokca göreceksin uzaydaki gaz bulutlarında beliren yüzleri

muhalif06

Kayıtlı Üye
Benim de seccade var ne olur ki olunca kirlenmiş sadece

Kaan75

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba uzun zamandır anlamsız bir şekilde bu resim belirmiş durumda sizinle paylaşmak istedim acaba ben mi yanlış görüyorum yoksa orada gerçekten bir şey var mı daire içine aldığım yere lütfen dikkatlice bakın konsantre olun ne olduğu ile alakalı bana bilgi verirseniz çok sevinirim
Burda bir suliet var. Bu benim ilk mesajım buraya ve gördüğüm şey kısık gözle daha net biçimde görebiliyorum.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Burda bir suliet var. Bu benim ilk mesajım buraya ve gördüğüm şey kısık gözle daha net biçimde görebiliyorum.
İlk mesajını benim konuma yaptığın için teşekkür ederim ? bende bunun karşılığında sana ihtiyacın olan bilgiler varsa bilgi sahibi olduğum konular dahilinde seninle paylaşmaktan memnun olurum

Unutma bilgi bazen hayat kurtarır ☺️

Kaan75

Kayıtlı Üye
İlk mesajını benim konuma yaptığın için teşekkür ederim ? bende bunun karşılığında sana ihtiyacın olan bilgiler varsa bilgi sahibi olduğum konular dahilinde seninle paylaşmaktan memnun olurum

Unutma bilgi bazen hayat kurtarır ☺️

Derman baba ben bu resimde olan silüetin sanki gülen bir yüz gibi olduğunu yazmayı unutmuşum.bu bilgiyi de paylaşayım istedim.

Fehu

Kayıtlı Üye
Korkunç bir surat görüyorum. Ama küçüklükten beri anlamsız şekillere bayağı anlamlar yuklerim başka bir şey yok hayalgucun yüksektir. Koltuğuna cin yapışacak değil :)

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Seni iyi anlıyorum aynı durumları namaz kılarken yaşıyordum

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Hayatta ki herşeyi fizikötesi konulara bağlamamak gerek, ama evet dikkatlice bakınca bişeyler beliriyor insanın gözünde. Anladığım kadarıyla seccade üzerinde beliriyor. Bi yıkamayı deneyin, o kadar da kötüye yormamak lazım. Allah huzuruna çıktığımız divana hangi Varlık böylesine iz bıraksın ki? Konuya çok fazla takılmamak gerek, diye düşünüyorum.