Beni unutması için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mysen13

Kayıtlı Üye
Bosver paran da olmasin guzel de olma kalbin guzel olsun . Her parasi olani adam yerine koymadik . Yoneticiler birazdan burasi keyifhane degil diyecekler bir gun orda dertlesiriz istersen :)
Sevgi ve isikla ...

dilek.se

Banlı Kullanıcı
Sayın aşk insanların ne yaşadığını neler yaşadığını asla bilemezsiniz..Makul olmayan eften püften sebepler yüzünden demişsiniz aşk denilen şey çöpe atılacak birşey değildir demişssiniz.Size katıldığım tek bir nokta var evet sevdiğiniz insana o kadar çok kıymet veriyorsunuz ki o kadar çok koşulsuz güveniyorsunuz ki alnınıza silah dayasa bile(ben bunları yaşadım) kılınızı kıpırdatmıyorsunuz yapmam olmaz dediklerinizi onun için yapıyorsunuz ve sonra bir bakıyorsunuz siz bitmişsiniz.evet bunları yaparak aşık ettiysem şayet bu benim fazlasıyla aşık olmamdan kaynaklanıyordu.Şimdi soruyorum size aşk sevdiğini göz göre göre yok etmek demek mi?Ailesini yaşadığı hayatı elinden almak mı?
Empati empati demişsiniz lütfen sizde biraz empati kurun.Kim hangi durumda ne için bunu yazmış ve yardım istemiş diye.Amacım asla sizi kırmak değil yanlışta anlamayınız lütfen beni sadece insanların gerçekten neler yaşadığını bilmeden yargılamayınız istedim.teşekkür ederim.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayır kırılmam konuşabiliriz yanlış anlaşılmak istemem ama ben bu karşılıklı ilişkilerde daha katıyım esnek olamıyor pek. Bitmiş olmaktan söz ediyorsunuz ama seven bir insanı sevgilisinin yaptıkları değil sevgilinin onu terk etmesi bitirir. Şimdi bana sevgi bu kadar alçatılmış her şeye boyun eğme olamaz demeyin bana insan istesede istemesede sevgi sözkonusu olunca bir şey yapamaz. Burdaki konuyu açan zaten onu zaten sevmiyor bikere bu konuyu açan arkadaşı öyle ele alamayız. O öncelikle onu kötü bulduğu için istemiyor o onu asıl sevmediği için istemiyor eğer konuyu açan onu seviyor olsaydı burda ondan nasıl kurtulurum halinde olmazdı. Aşk güçlü bir duygudur bunu yaşamış insanlar bilir. Her neyse yine diyorum kendinizden emin değilseniz birinin sizi sevmesine sebep olmayın size bir şey olmaz olan ona olur. Gün gelir sizde belki aynı şekilde aynı şeyleri başka tarafından yaşarsınız. ki bu yaşadığınız aşk üzerinedir. ağırdır zaten yaşadıktan sonra bırakın başkasına yaşatmayı tekrar yaşarım diye belkide korkup kimseyi sevemiyecek halede gelebilirsiniz. Üyenin burda yapıcağı şey mümkün olduğunca onun hayatından uzaklaşmaması uzaklaşmaya kalkışırsa karşı taraf kendini kaybeder hiçbir sevgili sevdiğini görmemeye katlanamaz yakınında nefes aldığını görmek ister. Oyüzden ani sert girişimlerde bulunmadan sukut içinde kalırsa zamanla karşı tarafta vazgeçecektir. Kimse vazgeçilmez değildir.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bence siz kurtulmak filan istemiyorsunuz.Dava açıp,şikayette bulunsanız mahkeme sizi aramaması ve size yaklaşmaması için yasak koyuyor.Eğer yine rahatsız ederse hapis cezası yiyor.Hem madem bilgilerinize ulaşabilecek kadar geniş bir aileniz var duruma el atsınlar,topluca dava açın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Konu sahibimiz gelse daha iyi anlıyacağız kendisinide yok şuanlık.
evet dediğiniz gibi savcılığa verse şikayetini çekmezse ve onu rahatsız ederse nasılsa hapse atılır kişi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...