Ben'de Cin Musallatı Var Sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melankolik

Kayıtlı Üye
Selam, Youtube'da Kurandan Rukye Ayetleri ile cin çıkarma videosu izliyordum, biraz geçti ben sanki başka boyuta geçtim ve geri geldim geldiğimde kalbim patlayacak gibi sıkışıyordu bu durumu şuanda yaşıyorum, sanırım musallata maruz kaldım.. Kendimden geçtiğimden sonra ipek hayır ipeek diye bağırmışım, annem koştu sonrasını hatırlıyorum ama bağırdığımı ipeek diye hiç hatırlamıyorum şuanda istemsiz olarak erkekliğim faliyette ama öyle bişey yapacak şeylere bakmıyorum.. Ve videoyu kapatmak zorunda kaldım sanki içimden ruhumu çekiyorlar gibi beni boğuyorlar, sıkıyorlar..

Dinlediğim ateş ayetleri;

http://m.youtube.com/watch?v=Z506SXgjbz0

melankolik

Kayıtlı Üye
Ben psikolojik şartlanmadır diye kendimi kandırmak istedim ama annemde Rukye okunurken izledi beni, her yanın zangır Zungur titriyordu dedi korkuyor kadın cağız :(

codzombi

Kayıtlı Üye
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis- semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

bunu okuyabiliyosan sorun yok daha başka ayetleri de yollayayım tedavi etsin rukye falan diyorsun ya .

melankolik

Kayıtlı Üye
Yardım mesajlarınız için çok teşekkürler, ailem biri ile irtibata geçti, bu Sabah'a karşı Cinler yakılmışlar (mışlar diyorum çünki kısım kısım hatırlıyorum.aşk büyüsü uğramış bana öyle dedi çıkaran kişi ve bunlar bir çok kafir cinmiş 1,2 tanesi yakılmış tedavi devam edecek ama artık boğmuyorlar, güçlerini kırmış sanırım sakallı abey.yine içim cin yuvası anlayacağınız.. Bir evcil çinim eksikti oda oldu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...