Ben ve lgbt rüyalar.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Merhaba herkese , arkadaşlar acik konuşucam, doğduğumdan beri musallatliyim bu sebepten ötürü ( şimdi nerden biliyorsun musallatli olduğunu bi psikolog vs yazmayın onun açıklamasını yapmam için epey ayrı bi konu açmam gerekir kısa öz net biliyorum oldugumu) 19 yasinda bi kızım bunca zaman hiç sevgilim olmadi dostlarım da olmuyor çok kafa dengi insan olmama rağmen ortada sorumlular oluyor bi şekilde bitiyor.
Ve ben sürekli rüyalarımda lez rüyaları görüyorum halbuki düşünmüyorum böyle şeyler lgbt denen şeyi savunanlardan degilim bu tur şeyler ahlak bozuyor ama yine de insanlarin cinsel açılımı beni hiç ilgilendirmez ben sevmem sadece ama gel gör kii psikolojimi bozan rüyalarım var maalesef. Mesela bi kix beni öpüyor geçen o da eski bi dostum du iyi bi kızdı sonra erkeğe dönüştü rüyada. Kalkıyorum tovbe est. Diyorum kendimi kirli kötü hissediyorum , yani ara sira erkek çoğunluğu kız yada değişik başkalarını izliyorum çok kötü bi durum. Bilinçaltı rüyalarım olmadığına eminim , öğrenirim çünkü ama gel gör ki rüyalarım esir aldı beni.
Lez.olmak istemiyorum.
Musallatim mi lez anlamadim ki.
Bi fikriniz varmi bu konu hakkında? Teşekkür ederim.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bazen de rüyalarım ensest oluyor yada kız kardeşim vs igrenc.
Yani gerçekten kendimi çok kötü hissediyorum.
Üzgünüm böyle şeyler paylaşmak istemezdim bu benim özelim.
Ama nedendir merak ediyorum

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Burada o tarz bir konu geçmişti orada yorumlarda gördüm, şeytani varlıklar iblis vb. bu tarz rüyalara sebep olabilirmiş. Onların bu tarz ilişkileri sevdiklerini de duymuştum. Musallattan kaynaklanıyordur büyük ihtimal.
Yani psikolojimi bozdu , bu tarz ilişkiler içindeler galiba
Zaten disi bir cin görüyorum büyücü

Ü

Üye silindi 55028

İletişim problemleri konusunda sıkıntı çekmenizi anlıyorum.Bu konu hakkında kitap okusanız da bu tarz kitap çalışmaları yabancı kültür olduğundan işe yaramıyor.İnsanın arkadaşı veya sevgilisi olması da büyük bir başarı değil.Hayallerinizde kurduğunuz arkadaş ve sevgililer hayallerinizden daha değersiz olacaktır eğer gerçek olurlarsa.Sosyal olarak küçük atılımlar yapın.Günaydın nasılsın veya bugün hava şöyle diyebilirsiniz.Dediğim gibi bu bilgiler kitaplarda yazmıyor yavaş yavaş yaşaya yaşaya bu konuları öğrenebilirsiniz.Bunların yanı sıra insanların iletişim kurma nedeninin ihtiyaçlarını karşılamak olduğu ve gerçek sevginin olmadığının farkında olursanız,insanlara gereğinden fazla değer vermezsiniz.
Gördüğünüz rüyalar sizden kaynaklanmıyor olabilir.Başka biri sizi görüyordur,siz onu görüyorsunuzdur.On dokuz yaşındasınız beyin gelişiminiz devam ediyor.Kısmen hormonlarınızda düzensiz bu sorunu zamana bırakabilirsiniz.Aldığınız bazı ilaç ve yiyeceklerde bu görüntüleri görmenize neden oluyor olabilir.Nikotin sakızı bandı kullananlar sadece bu rüyalar yüzünden ilacı bırakabiliyor.Ayrıca rüyalar bilinçaltı olduğundan bu düşüncelerin bir mantığı yok.İzlediğiniz film yüzünden belki uyurken bu görüntüler oluşuyordur.Sadece bundan rahatsız olduğunuz için vesvesede alıyor olabilirsiniz.
Bunların dışında kendinizi hasta olarak nitelemeyin.Hiç olmazsa hastalık ve kendinizi ayırın.Dengeyi sağlamak isteyen tarafınız diğer hayvansal dürtü ve ahlaksız tarafınızla savaşıyor.Her insan mükemmel değil ve sizde değilsiniz.Aslında herkesin bir problemi var ama bazıları bunlarla uğraşıyor.İletişim kuramadığınız insanların bazılarıyla yaşadığınız sıkıntı onlardan kaynaklanıyor olabilir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yani psikolojimi bozdu , bu tarz ilişkiler içindeler galiba
Zaten disi bir cin görüyorum büyücü

Gazetelerde görüyoruz, haberlerde izliyoruz sonuçta, küçük çocuklara istismar, kendi kızına, kardeşine taciz. Normal şartlarda bunları bir insan evladının yapması mümkün değil, sufli varlıklardan dolayıdır çoğu, kiminin sadece rüyasında etki edebilir, kimini tamamen sapıklaştırır.

Aisling

Kayıtlı Üye
Lezbiyen miyim diye sormanız bile olmadığınızın kanıtı. Olsaydınız bilirdiniz zaten. Böyle şeyler ergenlik başlangıcı- ergenlik yıllarından ortaya çıkmaya başlıyor, kişi bastırmaya çalışsa bile zamanla ortaya çıkıyor. Farklı olduğunuzu bilirdiniz. Bir arkadaşım var, biseksüel. Öğrendiğinde on dördündeymiş mesela. Aileside destek oldu, ötelemedi. Psikoloğa gittiklerinde çıkmış ortaya. Söylediği şey "sizin kızınız bir biseksüel olmuş." O gitmeden önce bile erkek ve kızlardan hoşlanabildiğini biliyormuş zaten. Sizinkisi vesveseden ibaret gibi duruyor. Neden takılıyorsunuz ki kabuslara? Adı üzerinde kabus, üzerinde durmaya değmez. Her insan hayatında böyle rüyalar görüyor zaten, ama gözünüzü gerçekliğe açtığınız anda ardınızda kalıyor. Kafaya takmışsınız, o yüzden de bilinç altınızda yer etmiş. Kendinizi suçlu hissetmeniz için hiçbir sebep yok, adı üzerinde sadece rüya. Gülün geçin. Benimde bu tarz kabuslar gördüğüm oluyor mesela, ama kafaya takmıyorum. Önemli değiller. İçten içe bir suçluluk duygusu geliştirdiğiniz için acaba lez olabilir miyim diyorsunuz. Değilsiniz, merak etmeyin.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Lezbiyen miyim diye sormanız bile olmadığınızın kanıtı. Olsaydınız bilirdiniz zaten. Böyle şeyler ergenlik başlangıcı- ergenlik yıllarından ortaya çıkmaya başlıyor, kişi bastırmaya çalışsa bile zamanla ortaya çıkıyor. Farklı olduğunuzu bilirdiniz. Bir arkadaşım var, biseksüel. Öğrendiğinde on dördündeymiş mesela. Aileside destek oldu, ötelemedi. Psikoloğa gittiklerinde çıkmış ortaya. Söylediği şey "sizin kızınız bir biseksüel olmuş." O gitmeden önce bile erkek ve kızlardan hoşlanabildiğini biliyormuş zaten. Sizinkisi vesveseden ibaret gibi duruyor. Neden takılıyorsunuz ki kabuslara? Adı üzerinde kabus, üzerinde durmaya değmez. Her insan hayatında böyle rüyalar görüyor zaten, ama gözünüzü gerçekliğe açtığınız anda ardınızda kalıyor. Kafaya takmışsınız, o yüzden de bilinç altınızda yer etmiş. Kendinizi suçlu hissetmeniz için hiçbir sebep yok, adı üzerinde sadece rüya. Gülün geçin. Benimde bu tarz kabuslar gördüğüm oluyor mesela, ama kafaya takmıyorum. Önemli değiller. İçten içe bir suçluluk duygusu geliştirdiğiniz için acaba lez olabilir miyim diyorsunuz. Değilsiniz, merak etmeyin.
Siz bu konulardan anlıyorsunuz sanırım

dhardhar

Kayıtlı Üye
Tunacan hanim cok acik bir sekilde soruyorum: kucukken tacize aile ici tacize vs ugradinuz mi? Bazen kendimize bile itiraf edemedigimiz unuttugumuz hayat boyu sildigimiz anilarimiz olabilir. Bakin olabilir diyorum. Eger oyleyse cozum belli zaten. Degilse musallat olabilir tabii ki.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Tunacan hanim cok acik bir sekilde soruyorum: kucukken tacize aile ici tacize vs ugradinuz mi? Bazen kendimize bile itiraf edemedigimiz unuttugumuz hayat boyu sildigimiz anilarimiz olabilir. Bakin olabilir diyorum. Eger oyleyse cozum belli zaten. Degilse musallat olabilir tabii ki.
:D ismim Rabia. Kusura bakmayin tunadan yapmisim , yok uğramadım çok şükür. Ama çocukluğumdan bu yana , ciddi musallatim var genelde bi kadın. Bi de erkek. Ama en çok kadın ugruyor diyebilirim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
:D ismim Rabia. Kusura bakmayin tunadan yapmisim , yok uğramadım çok şükür. Ama çocukluğumdan bu yana , ciddi musallatim var genelde bi kadın. Bi de erkek. Ama en çok kadın ugruyor diyebilirim

Annen mi büyüye maruz kaldı? Ondan mı geçti? Bir an önce başındaki musallattan kurtulmaya çalış, yalnız kalman için uğraşacaklardır daha kolay etki altında kalman için. Başında musallat varken arkadaş edinmen de zor olur, kendine sevgili eş bulman da, bütün hayatına etki etmeye çalışır.

D

DAİMON

Sıradan bir hal olmadıgı kanaatindeyim. Psikologa gidebilirsiniz.
Varsayalım cinlerden kaynaklı olsun. Uzun süreli cin musallat da kalıcı psikolojik sorunlara yol açabiliyor. Bizler insanız. Her bir yaşantı üzerimizde iz bırakıyor. Önemli olan farkında oldugumuz andan itibaren üzerimize düşeni yapmak. Bu da bir imtihan ve Allah hesap sorar. Çünkü bu tür haramların ve ahlak dışı anormal görüntülerin her gün rüyalarınıza girmesi sıradan bir şey değil.
Ergenlik çağındasınız daha çok gençsiniz. Kişiliğiniz halen oluşum aşamasında. Her ne kadar rüyalarınız böyle olsada siz tertemizsiniz. Bunu büyüdügünüzde daha iyi anlayacaksınız. Yani geç kalınmış degil. Ruh sağlıgınız, piskolojiniz beden sağlıgınız sosyal ilişkileriniz her şey başlı başına birer problem haline dönüşmeden her iki türlü maddi manevi doktorlara hemen gidin.
Allah şifalar versin.

Ü

Üye silindi 55028

1974 sonrası dünya genelinde eşcinselliğe yatkınlık hastalık olarak tanımlanmıyor.Onun için gidecekseniz gitmeyin.Yolda bir kadın gördüğünüzde farklı bakıyorsanız bu normal bir şey.1974 öncesi Avrupa ülkeleri bu konulara bizim gibi bakıyordu ama sonrasında eşcinsel eylemler ve işçiler ve diğerlerine verdikleri destek ile şu anki konuma geldiler.Yirmi sene sonra çok sarsıcı(darbe devrim) bir olay olmazsa büyük ihtimal bizde normal olarak kabul edeceğiz.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Annen mi büyüye maruz kaldı? Ondan mı geçti? Bir an önce başındaki musallattan kurtulmaya çalış, yalnız kalman için uğraşacaklardır daha kolay etki altında kalman için. Başında musallat varken arkadaş edinmen de zor olur, kendine sevgili eş bulman da, bütün hayatına etki etmeye çalışır.
İnan bilmiyorum sebebini , biz 4 kardeşiz oyle büyü olsa neden bana geçsin ki ya bi sebep var galiba ama nedir anlamiyorum bi hocaya gidicem de daha önce çok sapık hoca çıktı karşıma korktum güvenemiyorum.
Evet tam dediğin gibi, küçükken tüm yakın arkadaslarim taşınırdı giderdi okuldan ayrılırdı bisey olurdu şimdi ise çok sevseler bile beni sebepsiz yere uzaklaşıyorlar yada ben anlamadan uzaklaşıyorum

D

DAİMON

1974 sonrası dünya genelinde eşcinselliğe yatkınlık hastalık olarak tanımlanmıyor.Onun için gidecekseniz gitmeyin.Yolda bir kadın gördüğünüzde farklı bakıyorsanız bu normal bir şey.1974 öncesi Avrupa ülkeleri bu konulara bizim gibi bakıyordu ama sonrasında eşcinsel eylemler ve işçiler ve diğerlerine verdikleri destek ile şu anki konuma geldiler.Yirmi sene sonra çok sarsıcı(darbe devrim) bir olay olmazsa büyük ihtimal bizde normal olarak kabul edeceğiz.

Aslında kadınların kadınlardan, erkeklerinde erkeklerden etkilenebilecegi bir dereceye kadar mümkün ve kabul edilebilir ve bastırılabilir bir durum. Kadının kadına olan mahrem yerleri var bu yüzden erkegin erkege olan mahrem yerleri oldugu gibi.
İnsanlar eşlerinden başkasına cazip ve hoş görünme derdine düştükçe önceleri küçük sıg bir çukur misali olan haram bakışların içini kimileri o kadar derinleştirdi ki her türlü hayalle doldurur oldular ve alenileştirdiler. ve günümüz yaygın problemleri baş göstermeye başladı. Elbette bunun başını nefsi yoldan çıkarmaya çalışan şeytanlar çekse de günümüzdeki derecesi bahsettigimizden çoook uzakta malesef sevgili @era2 . Zamanında kendi halinde olan Lut kavminin yaptığı fuhşiyat helak sebebiyken şimdilik dünya genelinde yapılır hale geldi de ülkeler resmi evlilik cüzdanı verir oldular. Neden başımıza taş yağmıyor diyoruz bazen. İlahi takdir daha büyük afetlerle cezalandıracak belki de. Bu benim inancım elbette.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Sıradan bir hal olmadıgı kanaatindeyim. Psikologa gidebilirsiniz.
Varsayalım cinlerden kaynaklı olsun. Uzun süreli cin musallat da kalıcı psikolojik sorunlara yol açabiliyor. Bizler insanız. Her bir yaşantı üzerimizde iz bırakıyor. Önemli olan farkında oldugumuz andan itibaren üzerimize düşeni yapmak. Bu da bir imtihan ve Allah hesap sorar. Çünkü bu tür haramların ve ahlak dışı anormal görüntülerin her gün rüyalarınıza girmesi sıradan bir şey değil.
Ergenlik çağındasınız daha çok gençsiniz. Kişiliğiniz halen oluşum aşamasında. Her ne kadar rüyalarınız böyle olsada siz tertemizsiniz. Bunu büyüdügünüzde daha iyi anlayacaksınız. Yani geç kalınmış degil. Ruh sağlıgınız, piskolojiniz beden sağlıgınız sosyal ilişkileriniz her şey başlı başına birer problem haline dönüşmeden her iki türlü maddi manevi doktorlara hemen gidin.
Allah şifalar versin.
Çok haklısınız tamamen katılıyorum ,önceden gittim psikologa ama her insan isini iyi yapamıyor ücretli de olsa sizde bisey yok diyip itiyorlar . Bu bir imtihan ne kadar dayanırım bilmiyorum ama cok savaştım, güzel yorumun ve dua için teşekkür ederim Daimon :)

Furking

Kayıtlı Üye
Genel bir ifadede bulunayım, bir şeyi ne kadar kafanıza takarsanız o kadar bilinçaltınıza işleyebilir. Olmasını istememek de bir kafaya takma durumudur. Boşverin, bırakın gitsin tüm o şeyler zihninizden.
Kisişel düşüncem, ilk gördüğünüz rüyadan etkilenip bunu sürekli kafanıza takmışsınız ve bu da sonrasında benzer görüntülere sebebiyet vermiş gibi gözüküyor.
En iyisi dikkatinizi "sizin icin gerçekten faydalı olabilecek" şeylere yöneltin ve böyle işinize yaramayacak şeylerle zihninizi boşuna meşgul etmeyin.

Çünkü Hakikat Kitabinda deniyor ki: "kişinin baktığı yer onun bilincini gösterir."
Siz güzel şeylere odaklanin ki bilinciniz de ona göre şekillensin.

Ü

Üye silindi 55028

Aslında kadınların kadınlardan, erkeklerinde erkeklerden etkilenebilecegi bir dereceye kadar mümkün ve kabul edilebilir ve bastırılabilir bir durum. Kadının kadına olan mahrem yerleri var bu yüzden erkegin erkege olan mahrem yerleri oldugu gibi.
İnsanlar eşlerinden başkasına cazip ve hoş görünme derdine düştükçe önceleri küçük sıg bir çukur misali olan haram bakışların içini kimileri o kadar derinleştirdi ki her türlü hayalle doldurur oldular ve alenileştirdiler. ve günümüz yaygın problemleri baş göstermeye başladı. Elbette bunun başını nefsi yoldan çıkarmaya çalışan şeytanlar çekse de günümüzdeki derecesi bahsettigimizden çoook uzakta malesef sevgili @era2 . Zamanında kendi halinde olan Lut kavminin yaptığı fuhşiyat helak sebebiyken şimdilik dünya genelinde yapılır hale geldi de ülkeler resmi evlilik cüzdanı verir oldular. Neden başımıza taş yağmıyor diyoruz bazen. İlahi takdir daha büyük afetlerle cezalandıracak belki de. Bu benim inancım elbette.
Lut kavmi yok edildikten sonrada bu tarz hatalar(kişiye göre) devam etmiş.Bundan sonra kavimler hatalar nedeniyle yok edilmemiş zaten yine devam edecek diye,biliyorum.Eşcinselliğin anlaşılmama kabul edilmeme nedeni olarak sürülen tek neden erkeklerin kadınları seven kadınlardan nefret etme sebebi onların ilişki kuracak kadın veya konuşacak arkadaşı ihtimali diyorlar.Gerçekten tek neden bu mu diye merak ediyorum?

Mer8

Kayıtlı Üye
Psikoloğa gitmenizi önermiyorum size söyledikleri sadece söz olarak kalacak çünkü gördükleriniz rüya , bu tür deneyimleri psikologlar engelleyemez kaldıki psikiyatriste giderseniz ilaç kullanacaksınız ve bu yeni sorunlar ortaya çıkaracak (ilaca karşı değilim ama gereksiz kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum) , rüyada korktuğumuz olaylar başımıza gelebilir çünkü her ne kadar dışarıdan gelen varlıklara suçu atsak bile içimiz tamamen büyük bir sırdır bilinçaltıyı çözmek mümkün değil ve gördüklerinizden dolayı kendinize kızmanız doğru değil her gördüğünüz rüya sizi yansıtmaz ve süperegonuz yani ahlaki bakış açınız kabul etmiyor olabilir ama buna aşırı tepki vermeniz gerekmiyor bence bu sorunu görmemezlikten gelin beyin hep sorun yaratırki hep aktif kalsın diye bence benim dediğimi yapın ve sonucu görün inanın daha iyi hissedeceksiniz serbest bırakın içindekilerinizi

D

DAİMON

Lut kavmi yok edildikten sonrada bu tarz hatalar(kişiye göre) devam etmiş.Bundan sonra kavimler hatalar nedeniyle yok edilmemiş zaten yine devam edecek diye,biliyorum.Eşcinselliğin anlaşılmama kabul edilmeme nedeni olarak sürülen tek neden erkeklerin kadınları seven kadınlardan nefret etme sebebi onların ilişki kuracak kadın veya konuşacak arkadaşı ihtimali diyorlar.Gerçekten tek neden bu mu diye merak ediyorum?

Bilinçaltında eşcinselligi masumlaştırmak için böyle bir neden ileri sürülmüş olabilir. Ve aynı tehlike her iki cins içinde eşit derecede mümkün. Çünkü şartlar aynı.. İnsanoğlu kendinde olanın kıymetini bilmez karşısındakinin elindekine göz diker. Kadın erkekte olan nimetlere, erkek ise kadından olan nimetlere.
Ve erkek düzgün olduğu sürece kadın düzgün olur. Çünkü kadın tabi olmayı erkek ise tabi olunmayı sever. Dediginz şeyin olması için erkeklerin önce bozulması gerekiyor yani.

Birde her yer fuhuş bataklığına dönse bile içlerinden insaf izan ve vicdan sahibi biri yine de çıkar ve 'neler oluyor size, içine düştüğünüz bu çirkin işleri terkedin' diye haykırır. Onu öldürecek olsalar bile bunu yapmayı göze alır. Topluluğun bereketi çok olacagı gibi ayrılıga düşecegi konuda bir o kadar çok olur.