Ben ve 7 kişi ile gördüğümüz görüntü nedir bu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar evimiz 2 katlı üstte balkonda oturuyoruz heryeri net görebilirsin mezarlık ile aramızdada kısa mesafe var heryeri görürsün yani. Sonra oturuyorduk sabah 17:00 veya 18:00 yaz vakti mezarlıkda kıpkırmızı bir ısış gördüm herkezi çagırdım babam gil ailem falan herkezde gördü sonra ben cesaretliyimdir hemen bisikleti aldım gidecektim ( yaşım 20 ) annem kızdı izin vermedi kim olsa aynı şeyi yapardı zaten sonra bende ürktüm o anda insan hemen cep telefonuna kosamıyor sasdık video falan cekmek aklımıza gelmedi tabi zaten cokta gorunmezdi neyse bu yavas yavas kırmızı ısık küçüldü turunculasarak gözden kayboldu sonra babam köyde derin bir insan var ona danışmış sormus bu nedir diye oda demiş... ( bende saklı) sizin yorumunuz nedir arkadaşlar buna benzer bir kere daha tek ben görmüştüm

RoyalArch

Kayıtlı Üye
arkadaşlar evimiz 2 katlı üstte balkonda oturuyoruz heryeri net görebilirsin mezarlık ile aramızdada kısa mesafe var heryeri görürsün yani. Sonra oturuyorduk sabah 17:00 veya 18:00 yaz vakti mezarlıkda kıpkırmızı bir ısış gördüm herkezi çagırdım babam gil ailem falan herkezde gördü sonra ben cesaretliyimdir hemen bisikleti aldım gidecektim ( yaşım 20 ) annem kızdı izin vermedi kim olsa aynı şeyi yapardı zaten sonra bende ürktüm o anda insan hemen cep telefonuna kosamıyor sasdık video falan cekmek aklımıza gelmedi tabi zaten cokta gorunmezdi neyse bu yavas yavas kırmızı ısık küçüldü turunculasarak gözden kayboldu sonra babam köyde derin bir insan var ona danışmış sormus bu nedir diye oda demiş... ( bende saklı) sizin yorumunuz nedir arkadaşlar buna benzer bir kere daha tek ben görmüştüm

Güneş ışığı olmasın yansımıştır belki bir yerden çünkü yavaş yavaş batma saatleri kırmızılaşıyor filan?

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım güneş ısıgı kırmızı yansıma yapmaz ayrıca yansıma yapabilecek bir yer yok olsa bile yansıma kesinlikle dairesel olmaz dı gördüğüm ısık daireseldi ayrıca yansıma olsa bile yavas yavas sönmezdi sönme süresi ortalama 1-2 dk dı yansıma olsaydı güneşim konumuna göre sönerdi buda 30 dk yapardı.

iyice bilgi sahibi olmadan lütfen yorum yapmayın

mysen13

Kayıtlı Üye
Eger Bir yansima degilse Muhtemelen bir varlikdi Kesin birsey soylemek olmaz dogrusu o kadar ilim sahibi biri degilim . Simdi gozunuzde ki perdeler kalkik olsaydi o kirmizigi isigin ne oldugu tam sekliyle gorurdunuz .Mezarda Cinlerin yasadigini duymustum ve aksam namazindan sonra genelde dunyamizda olurlar gordugunuz isiginda boyle bir varlik oldugunu dusunuyorum

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Arkadaşım güneş ısıgı kırmızı yansıma yapmaz ayrıca yansıma yapabilecek bir yer yok olsa bile yansıma kesinlikle dairesel olmaz dı gördüğüm ısık daireseldi ayrıca yansıma olsa bile yavas yavas sönmezdi sönme süresi ortalama 1-2 dk dı yansıma olsaydı güneşim konumuna göre sönerdi buda 30 dk yapardı.

iyice bilgi sahibi olmadan lütfen yorum yapmayın

Biraz ağır bi mesaj oldu =) Güneş yansıdığı yerden en fazla 2 dk sonra yansımasını kaybettirir çünkü iki 20 cm lik mesafeyi yarım saatte geçmez =) Tamam hadi sizin istediğiniz olsun,o bir varlıktı.Mezarlıkta olduğuna göre pekte iyi niyetli değildi ve size göründüğüne göre sizle ilgili planı olabilir =)

sigaram

Kayıtlı Üye
aksam ezanı ve sabah ezanına kadarmı bizim dünyamızda oluyorlardı yoksa tam tersimi

dede

Kayıtlı Üye
Güneşin 1 cm batması,dünyanın kilometrelerce karesinin karanlığa hömülmesi demektir.Bahsettiğin saatlerde akşam üstü.Yani güneşin hızla battığı zamanlar.
Eğer bir ışık yansıyosa güneş birkac cm aşağı inse dahi,yansıma açısı iki katı değişeceğinden ve aradaki mesafe(evinden ve ilerideki mezarlıktan bahsediyosun 10m değil bu) düşünüldüğünde,ışığın 1 2 dakikada kayıp olması(başka yansıması) muhtemeldir.
Bahsettiğin yerde buyuk parlak metaryallerinde bulusı şart biliyorum ancak ben soruyorum 'daha önce hiç cilalı mermer gördün mü?'

bloodrudi

Kayıtlı Üye
Zaten o bahsettiğin derin insandan cevabını almışsın.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Derin insan sığ mı kaldı?
Bize sormaya geldin

Penthos

Kayıtlı Üye
Senin gördüğün bu olayı bir kaç kişiden daha duydum bizim oralarda (köyde) bu olay, o ışık yanan bölgede define olduğunun bir işaretidir. Çok nadir görülen bir olaydır.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
İlginç.. Hemen varlık demek belki mantıklı olmaz; fakat, şu sitede sevmediğim bir şey var, o da hemen insanların sorularıyla,fikirleriyle dalga geçilmesi... Yani neden bu forumda bu soruyu sorduğunun hesabını sormak size mi kaldı?..

sakoya1992

Kayıtlı Üye
büyüğünüz bende saklı demişse eskilerden kalma birşeydir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...