Ben ne yapmalıyım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pitilessboy

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Öncelikle hoşgeldiniz .
Arkadaşlar ben hayat dolu komik biriyim yaş 17 ama kimseyi üzmek istemediğim için beni kimse ciddiye almıyor .
Ben herkeze her konuda güleryüzlü davranıyorum çocuğun birisi var sayko haraketlerle beni küçük düşürüyor.
Lakabım kedi ama o kedilerin mart ayında yaptıkları şeyler ne Barış diye herkezin içinde küçük düşürüyor . Bana sürekli oğlum babanı dinle diyor . Dediklerimi yap diyor . Ben herzaman sabrımı gösteriyorm ve susuyorum . Ama artık yeter psikolojimi çok kötü bozuyor O Kadar iyi biri olmama rağmen çıldırıyorum artık . Benim sosyal hesaplarımdan fotolarımı alıp yakınlaştırıyor paylaşıyor . Benle uğraşıp duruyor . Derste arkadan Barış Barış diye garip sesler çıkarıyor ve ben ders dinleyemiyorum . Kızlarla konuşmaya başlayınca gelip beni küçük düşürüyor . Ben artık ne olursa olsun diyorum . Ne yapmamı tavsiye edersiniz bana yaptıklarından pişman olsun ? gerçekten yardım edin çıldıvıyorum

origanum

Yönetici
Büyü ya da parapsikoloji ile alakalı bir durum yok zaten yaptırmak için yaşınız da tutmazdı ve maddi imkanınız da.
Kişisel gelişim uzmanları, yaşam koçları, psikolog gibi ünvanlara sahip meslek erbaplarından randevu alın. size profesyonel olarak nasıl davranmanız gerektiğini alatacaklardır. Başkalarının sözüne uymayın belki hayatınız için bilinçaltınıza çok zararlı bir uygulama yapmanıza neden olabilirler.

madasin

Kayıtlı Üye
Büyümenin sancılı bir dönem olduğunu ileride anlayacaksınız, sevgili Pitilessboy. İleride öyle çok gerçek canavarlar göreceksiniz ki, bu sizin üzerinizden karizmasını güçlendirmeye çalışan ve bu nedenle sizin enerjinizi tüketen bu şahıs anılarınızda hoş bir anı olarak kalacak. Yanınıza arkadaşlarınızdan birini yada birilerini alıp, konuşunuz onunla. Birey olarak hangi başarısı ve bilgisi ile öne çıktığını sorunuz. Delikanlı tanımı boşuna çıkmamış. Kan deli işte. Delilikte kurallar olmuyor demek ki. Dersleri notları çok mu iyi? Saçları , en çok özen gösterdiği yeri mi ? Giyimini sıradan değil de özellikle ana baba parası ile kasıntı yaparak mı düzenliyor oluşturuyor ? Her şeyden önce çevresinde yardıma ihtiyacı olanlara karşı davranışları ve algısı nasıl ? Genç arkadaşım; Konuşunuz onunla. Kız arkadaşlarınızın yanında konuşunuz. Notları tabanda , şımarık biri ise dikkate bile almayınız. Akıllı insanlar farkı görüyorlar ve göreceklerdir. Üzülmeyiniz, değmez. Bakınız, burası okul şikayet köşesi değil diye birileri kızabilirler de size. Ne yapayım demişsiniz. Başkaldırınız. Yine de güzel büyüyünüz. Dertleriniz böyle olsun. Sizler geleceğimizsiniz. Şimdi ezilmeyiniz ki, ileride bizleri ezdirmeyiniz. Sağlıcakla kalınız.

damned

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kişiyi ciddiye almadığınızı ona gösterin. Eğer sizde zayıflık belirtisi sezerse daha da üstünüze gelecektir. Yaptıklarından Hiç etkilenmediğinizi fark ettiği anda size karşı saygısız tavırları azalarak bitecektir. ( Kendi tecrübem bu yönde oldu) :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kendi isminizi vermek yasak keşke kuralları okusaydınızda konuda adınızı geçirmeseydiniz. 'Beni kimse anlamıyor' bu cümle ergenlikte herkesin hisettiği ve yaşadığı duygu bu bir süreç ve duygusal alınganlıklarla geçer. Kesin olansa geçer mutlaka geçer.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kişiyi ciddiye almadığınızı ona gösterin. Eğer sizde zayıflık belirtisi sezerse daha da üstünüze gelecektir. Yaptıklarından Hiç etkilenmediğinizi fark ettiği anda size karşı saygısız tavırları azalarak bitecektir. ( Kendi tecrübem bu yönde oldu) :)
Kesinlikle buna katılıyorum.Umuramamalısım.Belki zor ama bunu yapmaya çalış.Eğer senin üzüldüğünü,sinirlendiğini farkederse hiç bitirmez.Var böyle arsız tipler malesef.Sen sukûnetini koru.Görme,duyma,konuşma.Emin ol kendi kendine bi zaman sonra sinicektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...