Ben ne gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Şuan saat 00:53 Olay 5 dakika önce oldu. Dışarıdan garip sesler duydum. Değişikti yağmur sandım. Acaba yağmurmu yağıyor diye bilgisayarımdan kalkıp bakmak istedim. Cama yöneldim. Perdeyi açtım. Camı açtım. Ses kesildi. Kafamı yukarı kaldırdım yan yatmış bayağı ışıklı silindir gibi bir şey gördüm. Boyu kısa eni büyük böyle şişko bir silindirdi yani. Uçak filan değildi eminim. Uçak o kadar ışıklı olamaz. Havada aşırı hızlı şekilde gidiyordu. Zaten gördüm. 1 saniye içinde yok oldu. Uçak havada nasıl gider biliyoruz. Yavaş görünür. Bu öyle değildi. İnanılmaz hızlı gitti çok bakamadım kayboldu zaten. Ayrıntı göremedim. Ateş böceği demeyin. Normal havada görmedim. Yukarıda uçakların uçtuğu seviyede gibi bir şeydi. Ev halkını ayağa kaldırdım şuanda çok kötü durumdayım. Direk buraya yazmak geldi aklıma. Yorumlarınızı almak için.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Pc ye cok baktiginizdan dolayi isik gozunuzde kalmistir lambaya 1-2 saniye bakin sonra baska yere bakin onu farkli sekilde goreceksiniz biraz dinlenin gecer

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Senin gibi biri daha yazmıştı birkaç arkadş ormnd içmy gidiyorlr onlrın ynındn yuzu byz birşy gçiyor bunlrd siteye yazıyor
altta da biri yorum yapıyor diyorki

Dünya insanlar var ve norm deiller daha guclu daha hızlılar ve sırf kötülük dusunuyorlar.
unutma evrende yanlız deiliz bunu unutmaya çalış

bunları okurken yalan söylediğimi dusunuyo olblrsn onu yazan arkadaş bir cine sormuş

baysal01

Kayıtlı Üye
Gerçekten kötüyüm ve uyuyamıyorum. Hazeynahmet aslında haklı olabilirsin kardeş. Bugün 6 saat bilgisayar dersim vardı. Geldiğimden bellide film izliyorum. Ama bilgisayardan kalktım 15 saniye sonra havada karanlıkda gördüm

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Karanlıkta Göresen Gözünün Önünden Geçip Gitmezdi Gözün Yer Deiştirince O Da Baktıgın yere Gelirdi
Sen onu bi Forumda Ataştır Çünki Bunları Arkadş Pek Açmadı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...