ben kuşa benzettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Luccinda

Kayıtlı Üye
merhaba bugün kahvemi içip kapattıgımda çok değişik birşekilde gördüm. belki bir anlamda yoktur ama ilk defa gördügüm için paylaşmak istedim.Fal yorumlaması istemek degil niyetim sadece bu şekli neye benzettin se paylaşmanızı rica ediyorum ben.teşekkür ederim. http://hizliresim.com/VVDrWy

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben kahve falından hiç anlamam ama pembekuvarsın dediği gibi bende kuş görmedim.Amatörce baktığımda kediye benzettim ve sanki birşeyle oynuyor.Komşu teyze yorumunun site kurallarına sakıncası olmaz sanırım:)

Luccinda

Kayıtlı Üye
Hatta senin uzun gür saçların bile belli yani ordaki sen ve bir adam kuş değil. Birşeyler benzete benzete geliştirirsin.

Aslında kuş derken böyle gövdesi ayakları ve galası gibigöründü gözüme.Sadece böyle büyük bir şekili ilk defa gördügüm için merak edip o kısmını paylaşmak istemiştim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bir bayan size sürpriz yapacak gibi ama onu dikkate almanızı bekliyor barışmayı bekliyor diyeyim yani :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba bugün kahvemi içip kapattıgımda çok değişik birşekilde gördüm. belki bir anlamda yoktur ama ilk defa gördügüm için paylaşmak istedim.Fal yorumlaması istemek degil niyetim sadece bu şekli neye benzettin se paylaşmanızı rica ediyorum ben.teşekkür ederim. http://hizliresim.com/VVDrWy
Aradığınız ve üstüne kafa yorduğunuz fırsatlar var. Bu fırsatlar için çabalarınız tamam olsa da dış etkenler bu çabalarınızı karşılıksız çıkarmakta. Bu konuda hala umutvarsınız, yeni stratejiler deneyin ama ihtiyatı elden bırakmayın. Çevrenizde size yardımcı olabilecek bir bey var Zafer veya Zahit bilemiyorum adı Z ile başlıyor. Bu kişinin size yardımcı olma potansiyeli olsa da, hedeflerinizi geciktirebilir veya faydası olmayabilir, bu kişi işinize yarayacaksa da çok fazla bel bağlamayın. Bir toplu kutlamaya katılımınız var (düğün sanırım), burada herhangi bir söz alış verişi veya gerilim nedeni olabilecek hadiselerden uzak durun. Özellikle burada ince yapılı esmerce, buğday tenli 40 yaş üstü bir kadınla bu tür tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Bir aile büyüğü bey veya aile dostu bey bu kadına karşı durdurucu engelleyici olabilir, bu sebeple fazla dahil olmayın.
Size coğrafi olarak uzak olan bir yerden (aileden biri) beklediğiniz haberi alacaksınız. Bu haber sizin için cesaret verici ve rahatlatıcı olacak. Bu haberin pozitif etkilerine rağmen, haberin daha sonra alt detaylarını öğrenmek yerine, baştan alt detayları öğrenmeniz sizin faydanıza.
Maddi olarak anlam veremediğiniz bir aksaklık var ve bunun kaynağını öğrendiğinizde sakin kalın, sakinliğiniz meselenin çözümünde daha sonra size fayda getirecek.
Bir de sağlığa dikkat, şekeriniz mi var ciğerde başka bir problem mi var tam emin değilim içine fazla girmek istemiyorum ama dahiliye doktorunuzla görüşün sıcaklar bastırmadan.
Bir daha da siteye fal fotoğrafı koymayın, görünce bilgiler geldi biraz rahatsız etti bari yazayım dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...