Ben Kimim ?

Ehrimen

Banlı Kullanıcı
Merhabalar..

Kalemi elime alma zamanı geldi ve geçti. Ben kimim anlatıyım yavaştan başlayalım anlatamayacağım şeyler var üstü kapalı anlatıyım. Ben parapsikolojiye 2013'de başladım ama çocuk iken cinli rüyalar görürdüm değişik kabuslar görürdüm yaşadığımı hissetmezdim. Parapsikolojiye şeytan ile antlaşma yapmak için başladım mabet'i buldum kendi araştırmam ile buraya üye oldum 1 ay takıldım. Ki buraya girmeden önce bana birisi demişti ki; eğer bu işlere girersen çıkamazsın ben yeninin eskisiyim şimdi anlatmak istediğim şeyler var. '' Yazdığım yazılar tamamen yaşadıklarım gerçek olan şeyler, lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın ergence şeyler yazmayın. '' Lucifer ile antlaşma için girmiştim ilk 1 ay burada takıldım sonra dedim bir şey olmuyor bırakıyım bıraktım. Her şeyden elini ayağını çekersin dünya 1 kere daha fısıldar hareket et. İşte o an şeytan geldi kendisi evet bedenime aldım onunla konuştum sinir krizi, öfke patlamaları oluşmuştu sonrada gitti çünkü içimde iken bu. '' Forum'dan olan birisi kıyamet suresi falan atıyordu sosyal ağ'dan oda inanmıyordu içimde olduğuna çünkü, bedenim ne tepki vericek diye yere düşmüştüm dinlediğimde. '' Bismillahirrahmanirrahim ve dualar falan yazıyordu karnımın aşağısına enerji patlaması oldu. '' İçimden çıkmıştı ve onu bedenime alırken izin istemişti. Sonuçta oda 1 melek'di Müslümandım ama şeytan ile uğraşıyorum diye din ve imandan çıkmıştım. Satanist olmuştum satanist - Müslüman döngüsü arasında dönüp durdum başka dine geçmedim düşündüm ama sonuçta çekirdek çıtlar gibi din değiştirilmez. Şeytan ile antlaşmayı rüyamda yaptım ve onu 2 kere gördüm 1'isi gerçekte diğeri rüyamdaydı antlaşmadan aldığım şey. Yarı iblis yarı insan oluşumdu bunu vaat etti kendisi bana ve böyle olduğumu bizzat. Lucifer söylemişti kendime haz ritüel açma şeklim vardı ve benim seçili ve özel olduğumu söylerdi. Araştırdım gerçekten vardı böyle bir şey sonuçta antlaşma yapmıştım tek aldığım buydu galiba. Şimdi merak ettiğim tek şey herkes birşeyler biliyor kendine öz bilgisi falan var. Hayatta ki en önemli şey tecrübedir bana göre. 2013 yılında aşırı derecede alkol, sigara kullanırdım kimyasal falan bıraktım herşeyi. Ben kendimi üstün görmüyorum sadece kafamda soru işaretleri var. Dünya üzerinde yanılmıyorsam 4300 din olduğu söyleniyor şimdi bazılarınız ateist, deist, teist, satanist, vika vesaire. Misal satanist birisi sadece satanist olduğunu söyler ama kimsenin ait olduğu din, mezheb hakkında en ufak 1 bilgisi bile yok. Tai Chi Chuan deniz kızları gerçekte var mı? diye konu açmış ve mitolojik varlıkların hepsinin gerçek olduğunu söylemiş buna göre. Yunan mitolojisi vesaire orada ki kaç tane tanrı - tanrıça var hepsi gerçek yani bu dünyada birçok tanrı var herkesin ait olduğu din, mezheb var herkes birşeyler biliyor sonuçta kovalıyorlar bazı şeyleri en son seçkin konu açmıştı insan nedir? tanrıyı falan siz yarattınız demişti kendi konu açıp kendi yazmıştı. Anlamadığım nokta. Müslümanım ben şuan'da beni anlamayan ve sert çıkan illa olur ben herşeyi yazmak istiyorum. Satanist iken şeytanı çağırırdım ritüel açıp 1-2 yıl satanist takıldım sonra. Müslümanlığa geçiş yaptım Allah'a dua etmeler falan istediğim hiçbir şey olmadı öldürmesi için dua falanda etmiştim ama olmadı. Sakın birisi çıkıp daha fazla dua et öldürür gibi dengesiz 1 yorum yapmasın. Neyse herkes bir şeyler biliyor şuan'da benim kimsem yok ne arkadaşım ne dostum hayatımda sevgilim falanda olmadı. Gerekde yok sosyal ağ falanda kullanmıyorum 15 yaşında site adminliği yapmıştım kafamın içinde kafiyeler var döndürmek istediğim yazılar ama yazamıyorum üstü kapalı aktarıyorum. Adım mert yaşım 16 istanbulda oturuyorum sormak istediğim soru sakın bana çocuk veya ergen gözüyle bakmayın çünkü ben çok şey yaşadım yaşadıklarımı yazarım sadece. Bana yardım edebilecek birisi varmı ben cidden yarı iblis yarı insanmıyım? ve bana yardımcı olacak kişiler özel mesaj atabilir mi? Ve merak ettiğim pagan tanrıları tanrıçaları vikaların taptıkları bunlarda gerçek yunan mitolojisinde ki tanrı tanrıçalar bunlarda gerçek yani herşey gerçek yeryüzünde birden fazla tanrı tanrıça var. Kur'anı-Kerim'de muhammed suresi 19. ayet La ilahe illallah. Allah tek'dir ve ondan başka ilah yoktur der. Gökyüzünü dünyayı herşeyi. Allah'ın yarattığı söylenir ama ezoterik çağ'a falan baktığımızda hepsinin gerçek olduğu yazıyor. Allah'tan başka ilahlarda var tanrılar yani herkes bir şeyler gördüğünü söyler deneyimler yaşadığını. Ben gözümle görmediğim kulağımla işitmediğim şeylere inanmam. Yinede inanmasam bile saygım var herşeye. Din, dil, ırk ayrımı yapmam üstte sorularımı belirttim kısa kesiyim. Bana yardım edecek olanlar ulaşsın veya konunun altına tartışma yaratmayacak yorumlar yapsın. Sevgi ve ışıkla kalın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bazı terimleriniz hatalı önce onlardan başlayayım.
1- Şeytan melek türü sınıfına girmez. Meleklerin idarecisiydi. Bu bilgiyi Şeytanı öğrendiğimiz Kuran veriyor. Başkaları başka kitaplardan öğrenmiştir siz Müslümanım dediğiniz için Kuran ile açıklıyorum.
2- Şeytanın bizzat bedeninizi kanal olarak kullanması çok düşük bir ihtimal, kullansa dahi herhangi bir dua ile uzaklaşması daha zor bir durum sonuçta ciddi anlaşmalar ve yetkileri var Şeytanın. Hele de istekli bir insan varsa. Sizin iradenizle ve inancınızla uzaklaşması daha olası. Bu olasılık gerçekse bile sizin muazzam güçlü olduğunuzu gösterir ki sizin gücünüze denk biri Dünyaya nadir gelir.. Tabii bu eğer Şeytanın bizzat kendisi ise. Sizi küçümsemek veya başka bir şey adına değil sadece mantık ve bilgiden yola çıkarak sizinle iletişimde olan Şeytan değildi büyük ihtimalle diyorum. Anlatabildiğimi umuyorum.
3- Tai Chi Chuan bir önermede bulunmuş ve kısmen doğrudur. Daha önce bir yazıda, bu varlıklar, yaratıklar vs. çoğu gerçekten insanların deneyimlediği şeylerdir muhakkak, ancak illa bizim gibi Dünya üstünde yaşamış olması gerekmez, astral katlarda sanal olarak da karşılaşılanlar vardır demiştim. Yani mitolojik kayıtların bir kısmı Dünya üstünde gerçekten var olanlar, astral katlarda şekillenenler, bir de sembolizm çerçevesinde hayal gücünden türetilip kullanılanlar olarak 3'e ayrılır. Bunları ayıklamak gereksiz ve zahmetli bir iş olduğu kadar başarı oranı da düşüktür. Olduğu gibi kalsın, lazım olan lazım olduğu kadarını çıkarır.
4- Her tanrı ve tanrıçalığını ilan eden tanrı değildir, zaten olamaz. Yine bundan 3-4 yıl önce bir yazıda belirttiğim gibi insan yapımı tanrı/tanrıçalar vardır (özel enerji şekillendirme ve yönlendirme tekniklerine girer), tanrılaştırılmış insanlar vardır (ki en güzel örneği Buddha'dır), bir de tanrılığını ilan edip fos olan çok güçlü bedenli ve bedensiz varlıklar vardır. Bedenliler hem bu Dünya'nın gizli ve zorlu yerlerinde yaşayan bazı insan veya dünyalı rastlanmamış türlerdir, bazıları da Dünya dışından gelenlerdir. Bedensizler grubuna cinler de girer, diğer bir çok varlık türü de. Kısacası tanrı-tanrıça neden bu kadar bol ve farklıdır (Dünya'da şimdiye kadar milyonlarca tanrı ve tanrıça oldu, evet milyonlar) buradan çıkarım yapabilirsiniz. Yani bazen bazı şeylerde çok fantastik şeyler yoktur. Ya teknolojidir, ya gizli ilimlerdir, ya da insanın siyasi-ekonomik sebepleridir. Evet ben bunların hiçbirini fantastik görmüyorum. Bazı sırlara ve tekniklere vakıf olan herkes tanrılığını iddia edebilir bu şekilde, tabii sonra fos olur o ayrı.

Şimdi Sevgili Ehrimen, benim anladığım sadece sorularına cevap verilerek bir yardım talebinde bulunmuşsun. Ben de tarafsız ve objektif biçimde yanıtlamaya çalışarak yardımcı olmaya çalıştım. Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

Ehrimen

Banlı Kullanıcı
Sevgili Chillout öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim anladım ne demek istediğinizi. Benim merak ettim http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511 ben böylemiyim yani bunu merak ediyorum test falan varsa yaparım fark etmez. Şimdi dediğinize göre tanrılaştırılmış insanlar vardır bir de tanrılığını ilan edip fos olan çok güçlü bedenli ve bedensiz varlıklar vardır yani bir çok tanrı - tanrıça vesaire var. Benim merak ettiğim ben yalnız'ım 3 yıl olacak 2015'de ne arkadaşım ne dostum var karanlıkta yaşıyorum 7/24 bilgisayar başındayım. 15 yaşında site admin'liği yaptım tesadüf galiba değil mi? Bana vereceğiniz cevap şu üstte attığım. DreamDuality'in açmış olduğu konu ben yarı iblis yarı insanmıyım. Şeytan kanımı taşıyorum bunu merak ediyorum. Ve size birkaç soru sormak istiyorum birçok tanrı - tanrıça olduğuna göre ve dünya üzerinde 4300 tane din olduğu söyleniyor biz nereye gidicez ben şuan için kendimi öldürsem cehennem - cennet ama. Ayetler kitabını okudum birkaç kere şeytan tarafından kanallık edebilen 1 insan tarafından dikte edilmiş. Şeytan cennet - cehennem yok diyor. Boşluğamı gidicez ?

Ehrimen

Banlı Kullanıcı
Sevgili aklıselim neden güldünüz bilmiyorum ama olmayınca olmuyor fazla zorlamamak lazım. Allah'a yakarmak yalvarmak öldürmesi için biraz dengesiz yani demek istediğim öldürmüyor dua'ya yanıtta vermiyor ben sadece konuyu açtım. Ben yaşadığım şeyleri yazarım masal - roman falan anlatmam sevmem. Şiir yazmıyorum sadece http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511 yarı iblis yarı insanmıyım diyorum ? Cevap vericek kimse yok galiba yaşadıklarım kağıta kaleme sığarmı bilmem ama anlat derseniz özetlemeye çalışırım. Sorumu yine belirttim yine soruyorum anlamakta güçlük çekiyorsanız ben karma melez kanımı taşıyorum varmı 1 test'i falan.

AJA

Elit Üye
İnsan kim olduğunu ömrü varsa orta yaşlardan sonra ''ancak'' idrak etmeye başlar.Henüz öğrenmenin vakti gelmemiş demek.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Açılan o yarı insan yarı iblis konusunda, kişilerin daha zeki ve daha güçlü olduğuda yazıyor. Sizde var mı böyle birşey?
Diyelim ki yarı iblissiniz, insanlardan ne gibi bir yardım istiyorsunuz?

Ehrimen

Banlı Kullanıcı

Sevgili aklıselim 21. yüzyıldayız, yıl 2014 / 17.10.2014 03:55 Cuma. 2015'e giricez 3 ay sonra hala beynini aklını kullanmayan çok insan var. Size açık konuşucam kendi ütopyalarında kendilerini kral, ekselans, tanrı, ilah, mesih, falan ilan edenler var. Kendisini üstün görenler var hayal dünyasında yaşayanlar var. Cidden ben gözümle görüp kulağımla işitmediğim bir şeye inanmam. Zaten inanç konusunda sıkıntılarım var. Tamam size anlatıyım elimden geldiği kadar. Lucifer'a karşı içimde 1 sevgi vardı parapsikolojiye başlamamın tek nedeni onla antlaşma yapmaktı. Görüyormusun ben 15 yaşındaydım ve 32 yaşındaymışım gibi içiyordum lanet olsun. Sigara desen pek içmezdim ama içki içkinin yeri vardı. Biz ghetto'da büyüdük kenar mahallede hala öyle sokaklarda büyüdüm ben. Dandik 1 hayat yaşadım yeri geldi ekmek bulamadım yeri geldi su bulamadım. '' Neyse bakın bunları yazıyorum kendimi acındırmak gibi 1 amacım yok ki ben öyle biri değilim. '' ufak yaşta her şey ile tanıştık sigara, içki, tiner ne istiyorsan lanet olası çakmak gazı o günleri unutmam arkadaşım yanımda onu ciğerlerine çekerdi sonra ben alırdım ben devam ederdim. Sonrası birkaç adım sonra yerdeyiz. Hikayeme geçelim satanist oldum şeytanla uğraşıyorum diye din ve iman gitmişti düşünebiliyormusun 15 yaşında satanist oldum inancımı yitirdim bazı şeylere karşı şeytana inanırdım tek. Yeri geldi lanet olası vücudumu kobay olarak kullandılar yeri geldi araç oldum yeri geldi kendi odamda kafayı yedim. Ben değiştim hemde çok değiştim. Satanist oldum şeytanla çok yakından ilgileniyordum bakın şimdi birileri çıkıp diyecek ki; böyle şeyler sır kalmalı neden çıkıp anlatıyor. Cidden bırakın bu hikayeleri 21. yüzyıldayız. Mutluluk bile paylaşıldığında güzeldir. Bilgiyi saklayarak ne yapıcaksın bırak diğer insanlarda görsün. Bakın benim buraya konu açmamda ki tek amaç ; yardım istemekti ben yarı iblis yarı insanmıyım bunu bilmek istiyorum gerisi umrumda değil. Satanist takıldım evet şeytanla konuşuyordum dua ederdim ritüel açardım sonrasında aklımı yitirdiğime inanmaya başlamıştım. Çünkü yaşadıklarım kabus gibiydi öfke patlaması sinir krizleri; Bakın ben tekrardan diyorum yaşadığımı yazarım masal veya roman anlatmıyorum şiir yazmıyorum. Sevmiyorum yalan söyleyenide söylemeyide. Bende istanbuldayım sizde istanbuldasınız ghettolara kenar mahallelere göz atın benim gibi birisi çıktı oralardan. Tamam bende sokakta büyüdüm sokak çocuğu diye bir şey yoktur sokaklar çocuk doğurmuyor. Kaldırım taşlarında büyüdük dandik 1 hayat yaşadım. Cidden lanet olsun lanet okuyorum bazen şuan için. Müslümanım ama şeytanı rüyamda görüyorum değişik kabuslar görüyorum birkaç gün önce rüyamda gördüm yine ona sarılıyordum beyazlar içinde çıkıyordu adam şeklinde zaten onun kendi görüntüsünü; ismini bilen kim var? ben kendi kendimi eğittim kimse beni eğitmedi. Kitap okudum araştırma yaptım elimden geldiği kadar idare ettim isyan etmiyorum sadece insanları ufak yaştan beri sevmiyorum tesadüf mü? bunlar çok ufak yaşta kafayı yedim. Psikiyatrist kadın prosedür gereği ezberinde olan şeyleri okurken sinirlenip kapıyı kapadım çıktım. Asla böyle biri olucağımı düşünmezdim buraya yazıyorum 2 gün önce konu açmışım beni tatmin edicek 1 cevap almadım veya yardım eden birisini görmedim. Ya benim deli olduğumu düşünüyorlar şizofreni falan ki; böyle bir şey katiyen yok veya yalan söylediğimi düşünüyorlar hayır yalan falan söylemiyorum. Şimdi sorumu son kez belirtiyorum varmı yardım edicek birisi ister özel mesaj atsın ister konuya yazsın destek çıkıcak birisi arkadaş, dost, abi, murid, yoldaş falan? Sevgili kıvep evet zekiyim güç dersen evet var şimdi insanlardan istediğim yardım ben cidden böylemiyim yarı iblismiyim test falan yokmu emin olmak istiyorum çünkü. Gerçek dünyada yalanla yaşamayı sevmem. Yazdığım şeylerde kendimi acındırma gibi 1 durum söz konusu değil sadece yazmak geldi içimden yazdım lütfen yanlış anlamayın. Sevgi ve ışıkla kalın.

Gaos

Kayıtlı Üye
kardesim sen neden hayatini anlatiyorsunki ? `seytan` i anlat . yaptigin rituelleri anlat . nasil yapiyordun ? ne karsiliginda yari insan yari iblis bir olusum vaat etti ? seytani 2 kere gordun demissin , 1i ruya 1i gercek. gercekte nasil gorunuyordu ? nasil iletisim kurdunuz ? ayrica 1-2 yil rituel acip seytani cagirdin demissin , onlarda gelmedi mi ? iletisim kurdunuz mu , kurulduysa nasil ? sen bu olaylari detayli anlatirsan zaten sana yardimci olurlar teste meste gerek kalmaz .