Ben değil ama aile üyeleri rüyasında cin görüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben aylardır cin suresini okumayı vird edindim. Daha önce açtığım konularda başımdan geçen olayları anlatmıştım. Daha cinlerle ilgili hiçbir şey yaşamıyorum. Ancak ben okuduğumdan dolayı olabilir, kardeşimin rüyasına girmeye başladılar. Ona kart falan verdiler. Birisinin üzerinde keçi fotoğrafı vardı. Rüyalar sık sık görüyordu. Diğer rüyasında ise bir cinin ailemize yemeğe geldiğini ve birlikte yemek yediğimizi görmüş. Diğer rüyasında ise korkutmak istemiş, kapılar falan çarpılıyormuş. Diğerin rüyasında da eve girmeye çalışmışlar ama bir türlü giremiyorlardı. Hem iyi hem de kötü sayılır. Bir anlam veremiyorum. Rüyalarını bana anlatdıktan sora daha görmüyor. Çok geçmemiş şimdi de annemin rüyasına girdiler. Annemde bana anlatdı, şimdi o da görmüyor. Gölgelerde gördüklerini söylemişler net olmasada. Ben bu kadar isterken neden annem, kardeşim görüyor? Neden okuduğumu sorarsanız. Mümin cinler gelip arkadaş olacaklar bir vakitden sonra. Sizce bu ne olabilir? Okumaları hala devam ettiriyorum. Şuanda bir problem yok.

BİR BAKAR MISINIZ? DİYE KONU BAŞLIĞI OLMAZ. SİZE DAHA ÖNCE DE KONU BAŞLIĞI UYARISI YAPTIK. LÜTFEN BİR DAHA UYARMAK ZORUNDA BIRAKMAYINIZ.

russiand

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende bu ilimi merak ediyorum ayrıca internette buldugum cin sureleri hep farklı sizin okudugunuz hangisiyse pc nizde varsa lütfen yazarmısınız farklı bir sey okumak istemiyorum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Kusura bakmayın yanlış anlamışmıyım diye sorma gereği duydum,

Şimdi siz Cin suresini okuyarak cin mi çağırmaya çalışıyorsunuz? Eğer böyle bir durum varsa kendinizi boşa yormayın derim Cin suresi ve/veya Kuran-ı Kerimde ki hiç bir sureyi okuyarak Cinlerle irtibata geçebileceğinizi sanmıyorum.

russiand

Kayıtlı Üye
Ben kesinlikle böyle bir şey yapmam cinle işim olmaz sadece sure okumak sevap melekler gelsin istiyorum

Sasdad

Kayıtlı Üye
Keçi işaretinin ne anlama geldiğini biliyorsundur Umarım.
Yaşının genç olduğunu ve bu işlere meraklı olduğunu biliyorum.
Ancak Sırf Merak için bu surenin görevlilerini rahatsız edersen başına iş alırsın.
Ve gördüğüm kadarıyla zaten başın belada ...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın yanlış anlamışmıyım diye sorma gereği duydum,

Şimdi siz Cin suresini okuyarak cin mi çağırmaya çalışıyorsunuz? Eğer böyle bir durum varsa kendinizi boşa yormayın derim Cin suresi ve/veya Kuran-ı Kerimde ki hiç bir sureyi okuyarak Cinlerle irtibata geçebileceğinizi sanmıyorum.

Cinler geliyorlar ve seni dinliyorlar. Ben cin çağırmak için okumuyorum. Şöyle izah edeyim; Onların imanlarını artırıyorum ve onlarda her gün okuduğumu bilip yanıma gelip dinliyorlar. Belki bana yardımda ediyorlardır, ben bilmiyorum. Şundan eminimki bir gün okuduklarımdan dolayı bana kendilerini belli edicekler. Belli etmeye başladılar bile :) Bi de şu var benim rüyalarıma giremiyorlar.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Korkmadan okumaya devam et,ancak güzel kokulu tütsü yakarsan onlara ziyafet çekmiş ağırlamış olursun.

mysen13

Kayıtlı Üye
Cin suresiyle cinlerle irtibat kuran daha önce hiç kimse görmedim , bu konularda üstad olmuş bir kişiye gidip öğrenmelisiniz ,
Yaşanmış bişey anlatmak istiyorum umarım faydalı olacaktır ; Bir adam bir medyuma gitmiş ve bakım yaptırmış ve medyum yüklü miktarda para almış sonra adam eve giderken düşünmüş ya ben niye böyle çok çalışıyorum bende irtibat kurup böyle oturdugum yerden kolay para kazanıyım demiş gitmiş tüm kitapları almış davetleri yapmış . Sonra cinler bu adamı ele alıyorlar karısıyla boşanmış ve artık kendi kendine yaşıyormuş .
Bir mürşitten öğrenmelisin el almalısınız . Bir cin gelip size müslümanım diyebilir güveninizi kazanana kadar sizi kandırır ve sonra sizi yoldan çıkarabilir , onun doğru söylediğini nerden bileceksiniz ? Bunlar benim düşüncelerim lütfen yanlış anlamayın iyiliğini istediğimde anlattım , Herşey gönlünüze göre olsun

greatangel

Kayıtlı Üye
EL-HÂFİD: "En yüce mertebeden en aşağı mertebeye
indiren." BU İSMİ ŞERİFİN HUSUSİYETLERİ: 1- Düşmanı hezimete uğratmak için üç gün aynı
yerde 70'er kere "Yâ Hâfid" diye okunmalıdır. 2- Zalim ve facirlerin şerrinden korunmak için
onlara karşı okunmalıdır. 3- Bu ismin adedi 889, saati Zuhaldir. Hasımlarına
heybetli görünmek için mezkur saatte belirtilen
miktar okunmalıdır. 4- Vird edinen kimselerin dualarını Cenab-ı Allâh
(c.c.) kabul eder. 5- İsmin adedi kadar miktar, her farz
namazlarından sonra okunursa ismin hadimi olan
"Kimyâîyl" gelerek isteğini yerine getirir..

ya da

ER-RAKİB: " Her an görüp kontrol eden, gözeten." BU İSMİ ŞERİFİN SIRLARI: 1- Her kim Cenâb-ı Hakk'ın bu ismi şerifini kendi
üzerine, ehli veya evladı veya malı üzerine 7 defa
kemâli ta'zimle okursa Allâh Teâlâ'nın himayesi
altında olur. 2- Bu ismi şerifin adedi 312, saati Müşteri'dir.
Hayırlı işlerin kolaylıkla elde edilmesi için bu
saatte okunması tavsiye edilmiştir. 3- Kaybolan bir eşyanın bulunması için çokca
okunmalıdır. 4- Bu ismi şerif mükaşefe ehlinin zikridir. 5- Gece ve gündüzleri ıssız bir yerde, bir ay
müddetle bu ismi şerifi okuyanın kalp gözü açılır.

Bu esmaları okuyabilirler aile üyeleriniz.

hasan06

Kayıtlı Üye
bazı hevesler uğrunu aileni göz göre göre ateşe atıyorsun ya. neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...