Ben çözemedim siz çözün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, şimdi benim bitmiş bir ilişkim var biteli 4 ay civarı oldu. Hatun kişisi benden sonra sevgili yaptı ayrıldı etti zaten biten bir ilişkiden hemen sonra bir ilişkiye girişmek pek akıl karı değil, anlamamışımdır hiç. Neyse ben çeşitli dualar vs ettim zamanında geri dönmedi ve artık herşeyi bıraktım, onu düşünmekten bile korkar hale gelmiştim. Kendisini gün içerisinde ilk ayrıldığımız dönemler obsesif bir şekilde takip ediyordum sürekli düşünüyordum ve bu o ilişkiye başlayana kadar devam etti ve hayatına başkası girince kendime zarar verdiğimi anladım ve tamamen iletişimi kestim, farklı kadınlarla tanıştım, ilişki kurdum (cinsel bir ilişki yaşamadım, yaşayabilirdim fakat kalbimde bir başkası varken başka bir kadını yatağa atacak kadar haysiyetsiz bir adam değilim ) neyse.. Günler günleri kovaladı, Konuştuğum birden fazla kadın vardı ve birtanesi ile ilişki evresine geldim.. Mutluydum be aklımda o şahıs yoktu derken 3 hafta sonra birden rüyalarımda görmeye, gün içerisinde aşırı derece de düşünmekten alıkoyamama durumu baş gösterdi. Şöyle sosyal medya üzerinden bir araştırma yaptım hanım kızımız rebound ilişkisini bitirmişti. Bu arada bende yeni sevgilimden soğudum ve ayrılmak zorunda kaldım, diğer konuştuğum kadınlardan soğumaya başladım vs vs. Şimdi aklıma takılan birşey var ben neden sürekli rüyalarımda onu görüyorum? Ben ayrıldığımız dönemde bile bu kadar görmedim. Her gece istisnasız 10 gündür her gece rüyalarımda o var. Ve başka kadınlar kesinlikle beni cezbetmemeye başladı. Aradaki bağı koparma çalışması yaptım bir kaç kere en azından denedim, fakat olmuyor eterik bağ kopmadı, eskisinden daha kuvvetli bile diyebilirim. Ciddi ciddi bana büyü yapıldığını düşünüyorum yada başka bir durum var. Bana bu konuda akıl fikir verebilirseniz sevinirim, olabilen ihtimaller nelerdir vs vs telepati mi, büyü mü, eterik bağ mı?

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Ayrılmanız nasıl oldu bilmiyorum ama psikiyatrist bir abimin anlattığına göre ayrılık sonrası bireyler farklı sürelerde bir nevi şok dönemine giriyormuş tıpkı sigara bağımlısının elinden sigarayı almak gibi tabiki farklı bir şekilde. Sizin şokunuz biraz ağır geçmiş bu sırada eski arkadaşınızın başkasıyla olması bunu ağırlaştırmış olması çok normal. Onun ayrılığını duymanız tekrar bilinçaltınızı tetiklemiş bağımlılığınıza yeniden kavuşmak için. Size şahsi tavsiyem yeni aşklar değil bir hobi bulmanız örneğin spor olabilir bu onun yokluğunu doldurmada faydalı olcaktır.

Rahent

Kayıtlı Üye
Spor zaten yıllardır düzenli bir biçimde yapıyorum, bulamadım bir meşgale evet başka biriyle olması çok etkiledi ama bir nevi de rahatlatmıştı diyebilirim. Hani artık benden çıktı nasılsa, düşünmemeye başlamıştım ve sonra birden bire, rüyalar vs aşırı bunalmış hisetmeye başladım. Ne kadar birlikte olmasak da görmesek de birbirimizi görünmeyen birşey var alıp başımı gidemiyorum, gitmiyor. Düşüncelerimi temizleyemiyorum. Ben de bir ilişki yaşadım sonrasında ama yine negatif yine negatif biri sanki hayatımdan mutluluk kavramını söküp aldı

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
İlk baştaki gibi kendinize zarar verdiğinizi anlasanız ve yaptıklarınızı yine yapsanız? Nasıl ayrıldınız kadın nasıl biriydi? Sizin kötülüğünüzü düşünmek için birşey yapmış olabilirmi? Çünkü fazlasıyla rüyaya girme yolu mevcut. Enochian'dan tutun çeşitli büyülere kadar. Telepati olabilir ama bu kadar kuvvetli olacağını sanmıyorum.Onu hala unutamamış olabilirsiniz ortada olağanüstü bir durum olmayabilir. Bu bilinçaltınıza yerleşmiş olabilir.Meleklerle geçmişi şifalandırma adlı bir kitap var bunu okuyabilirsiniz.Yada subliminal içerikli mp3 dinleyebilirsiniz. İnternette bu tür telkinler ve bunun gibi şeyler var.Şimdi sevgili Urum'un açtığı bir konuyu buldum.Hatta kendisi hazırlamış ; http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=24620.
Sevgiyle kalın,iyi forumlar...

hopefull06

Kayıtlı Üye
Ayrılık sonrası insanlar ufak bunalımlar yaşarlar, bocalarlar, atlatırlar, yine o insan bi şekilde karşınıza çıkar ve yine bocalanmalar olur vs.. Bu durumu sevgili ikenden tutun boşananlar bile yaşarlar. Birde siz ex sevgilinizin sevgilisinden ayrıldığını duyunca belki bilinç altı olarak bana dönmek isteyecekmi acaba diye düşünmüş olabilirsiniz. Kendinize sorun, acaba dönmek istese kabul edermiyim? Bunca olaydan sonra güvenirmiyim? En önemlisi seviyormuyum gerçekten? Yoksa sadece dönmek istiyorum sözünümü duymak istiyorsunuz? Çok düşündüğümüz olaylar onlara konsantre olmaktan rüyalarımıza etki eder. Çünkü altında bir istek vardır. Olacakmı acaba düşüncesi. Sizin durumunuz bence bir çok kişinin yaşadığı geçici, yani görmek duymak istediğiniz şeyi duyana görene kadarki bir şey. Şayet size dönmek istiyorum sözünü duymazsanız yada size adım atmazsa siz daha çok takarsınız bunu ve diğer ilişkilerinize şans vermezsiniz. Bir süre inatla düşünmemeyi deneyin.. Başka sevgili hikayeside sadece yara bandı olayı olur.. Kendinize zaman verin, büyümüdür diye yormayın.. Eğer bağlama büyüsü falan yapsa bence hissetmezdiniz yani buraya yazmazdınız gibime geliyor.. Bence büyü tanısı kolay konmaz, insan farkına varmaz hemen gibime geliyor, tabi burada çok iyi bilen arkadaşlar var, onlara ayıp olmasında :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sevgilisinden ayrıldıysa, gidin bi konuşun bu kişiyle. Size karşı tavrı kötü ve barışmaya yanaşmıyorsa sana büyüde yapmamış, alakasıda yoktur bu durumunla. Konuşarak kısa yoldan durumu anlamış olursun. Böyle hiç sonuç almadan düşünerek olmaz, bence eyleme dök, konuş. Yok, sana cevap vermiyorsa, bu senin bilinçaltınla alakalıdır.

canmert196

Kayıtlı Üye
Merhaba psişik durmunuzu bilemicem ama büyü teşhiri koymak herkezin yapabilecegi bir sey değil.Ben sizin durumunuzun bilinç altından kaynaklandıgını düşünüyorum uzman yardımıyla veya bence kendinizde kararlılıkla aşabilirsiniz bu problemi.Sizin başınıza gelen şey çoğu insanda görülebilen bir şey.

şems111

Banlı Kullanıcı
telepati, eterik bağ ve hele ki büyü sana olan bunların hiç biri değil... sana olan şey sadece bu meselelerde ilerleyen doğal süreç.. ama sen biraz zayıfça kaldığın için etkiini daha fazla hissettin (sıkça rüyada görme, başka kızlara bakamama bu zayıflıktan oluyor).. geçer merak etme:))))))))

Rahent

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için, geçen yıl çok zor süreçler geçirdim ve devam ediyorum, ara ara iyi oluyorum sonra yine başa sarıyorum, kendimi ve karakterimi biliyorum hiç bana uyan davranışlar da bulunmadım geçen süreç dahilinde, umarım dediğiniz gibi zamanla düzelecek şeylerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...