BeLiaL

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Tesekkürler Sevgili Duman lekesi tekrar bi rüyamı paylaşıcam sizide meşgul ediyoruz biliyorum ama merak :) rüyamda elimde kılıç karanlık bi mekanda ya ben savaşıyorum biriyle yada iki kişi ama kıyafetler siyah renk deri ceket diyebilirim karanlık cok fazla ayırd edemedim ondan sonra osmanlı mehter marşı duyuyorum ne alakaysa...Çoğunluğunu unuttum farkındayım...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
İkinci olarak bugün direk kalkıp pcye yazmam gerekti çok önemli bi rüya yüzümde iki tane piercing var yanağımda ve burnumda annem ben uyurken birine yaptırmış ama piercinglerimden kurtulmak istiyorum biri çıkıyor burnumdaki çıkmıyor okul yüzünden çıkarmam gerek her neyse tamamını anlatamıycam gereksiz okul arkadaşlarımla diyaloglar görüyorum sonunda eskişehirde hamamyolu var orada annemle yürüyoruz ve annem bana diyorki eski matematik ögretmeninle görüşcez tamam diorm matematik ögretmenimin büro gibi bi yeri varmış oraya gidiyorum ve orada çakra açmak la ilgili araçlar vs resimler var herneyse masasının başına oturturup kulaklık veriyor benle bi yandan muabbet edip bi yandan şarkı açıyor şarkının arkasında teta dalgası açmış birden ben adamın sesini duyamıyorum algım kapanıyor diyorum atıyorum kulaklıgı diyor cinlerden destek alıyorsun o cümleden sonra bedenimle irtibatım kesiliyo birde gözüm kararıyo mavi ışıklar görüyorum fısıltılar duyuyorum hayır hayır hayır diye uyanıyorum tabi uyanmak istemesem sonu meçhul astral seyehate çıkarkenki uyuşma sanki adam beni transa soktu...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Biriyle yapacağınız söz düellosuna işaret ediliyor. Onun dışında yalan ve uydurma laflar için mücadele edebilirsiniz.

Ayrıca başka bir konuda, yerine getirmeniz gereken bir görev, şartları oluşturmanız gereken bir durum için uyarınız var.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir takım sıkıntılara işaret ediliyor. Cahil bir topluluk veya grubun büyüğüyle tartışacağınız, bazı lafları dikkate alırken bir kısmını da eleyeceğiniz görülüyor. Memnun olmayacağınız bir iş, hareket veya laf duyabilirsiniz. Öte yandan aleyhinizdeki laflara aldırmayacaksınız.

Egosu, gururu için çaba sarfeden bir büyüğün hilekarlıkları canınızı sıkabilir. Bir dileğiniz var, bunun için gayret sarfetmeniz işaret ediliyor.

Buradaki uyutulma gaflet ve güçsüzlüğü değil, bilakis dikkat ve tetik olduğunuzu gösterir. Hayırlıdır.

Sevgiler

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyamda yaşadığım ufo deneyimini anlatıyorum.Rüyamda babamla dolaşıyoruz hava hafif kapalı sanki ufo müzesine gider gibi kocaman yarım daire şeklinde üstü olmayan bişeyin üzerine cıkıyorum ve istediğim ırk ile alakalı seçeneğe tıklıyorum sirius.Birden havalanıyor ben o bilgiyi reddediyorum ve inmek istiyorum.Zorlana zorlana aracı indiriyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Memuriyet, makam ve işlerde kolaylığa işaret ediliyor. Bu konularda aydınlanma ve yardım alacağınız görülüyor. Eşyanın hakikatini keşfedecek, sırlara, bilgiye ereceksiniz. İçinde bulunduğunuz iş, hal ve bakış açınızı değiştirebilir.

Bazı hususlarda soru işaretleri ve şüpheleriniz olacak, kısa yolculuklar da gündeme gelebilir. Bir teklif alabilirsiniz fakat bunun erken olduğunu düşünüp, reddedebilirsiniz. Zor yolu ama kesin olanı tercih edeceksiniz.

Sevgiler

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Teşekkürler :) Rüyamda eski bi arkadaşımın evine gidiyorum ailesi evden çıkmasına dahi izin vermiyor bizi (bi arkadaş ve ben) evin içine ablası alıyo vs ablasıyla biraz konuşuyoruz sonra evin içinde dolaşıyoruz anne ve babasına gözükmemeye çalışıyoruz.Sanki gizlice girmiş gibi en sonunda bizi farkediyolar evden çıkmak zorunda kalıyoruz sonra dışarıdan cama geliyor nasılsın naber falan diyoruz konuşuyoruz...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyamda evimize hırsız giyiyordu hatta boğuşuyorduk ama sonra anlaşıyorduk ve çaldıklarını geri veriyordu...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Amman sevgili BeliaL, şu sıra kavga, şiddet anlamında gergin tartışmalara girmeyin, can güvenliğiniz için uyarı bu...

Sevgiler

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bizim küçük bi kuzenimiz var dayımın kızı 4 5 yaşlarında bizim evin önünden çok hızlı bir şekilde kaçıyor ışıklara doğru caddenin sonuna doğru bende kardeşimle onu alıp eve götürmek için kovalıyorum.Sonunda birden kendimizi bi uzay aracının içinde buluyoruz ve bizim gibi insanları görüyorum sanki kuzenimi bir tüpün içinde görüyorum.Sonra dünyadakiler artık geride kaldı diyorlar öldü diyorlar.30bin sene kadar uzayda yolculuk yapacakmışız.Sonra bir gezegene giriyoruz gök yüzü pembe.Balkonumsu bi yere giriyorum dışla teması olan uzay aracından izliyorum birden kırmızı şahinler geliyo konuşabiliyorlar ama ne dediklerini unuttum sonra bi adam geliyo diyo böyle işmi olur falan diye şikayetçi o düşer gibi oluyo onu tutmaya çalışıyoruz vs ve uyanıyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili BeliaL, :) Astral rüyalarınız hayırlı olsun ama bunu yormam için benim de orada olup ses, koku, doku gibi öğeleri incelemem ve hangi eterik bedenle hangi katmandasınız tespit etmem gerekiyor. Alemsiniz vesselam:)

Sevgilerimle