Beden ve Ruh Rahatsızlıkları İçin Tedavi Yöntemi

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ya Kuddüs Esmasının Melekleri beni hastalıklarımdan ve rahatsızlıklarımdan ( veya sıkıntınız ne ise ) kurtarmanız rica ve dua ediyorum
Aydınlık ve ışığın bol olduğu bir yer de yapılır 1 bardak su alınır her 10 tekrar da 1 yudum su içilir ve toplam 80 adet okunur

Ben yaptığım bir uygulama sonucu çok yoğun bir baş ağrısı yaşadım ve 5 gün uyguladım siz de durumunuza göre istediğiniz gün kadar yapabilirsiniz.

Kaynak: ben bir yakınımdan öğrendim

ekip21

Kayıtlı Üye
Ya kuddüs esmasinin melekleri yerine Rabbim ALLAH ( Azze ve Celle ) bana sifa ver yarabbim diyip zikir yapilirsa . ALLAH tan sifa istenirse bu dogrudur . Meleklerden değil . Dusuncem bu bas agriniz bu yuzden olma ihtimali bence var .

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ya Kuddüs daha çok temizlenmek negatif enerjilerden arınmakla ilgili diye biliyorum, şifa için Ya Hayy Ya Şafi okunuyor.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ya kuddüs esmasinin melekleri yerine Rabbim ALLAH ( Azze ve Celle ) bana sifa ver yarabbim diyip zikir yapilirsa . ALLAH tan sifa istenirse bu dogrudur . Meleklerden değil . Dusuncem bu bas agriniz bu yuzden olma ihtimali bence var .
Baş ağrısı bu zikirle geçti ☺️
Ya Kuddüs daha çok temizlenmek negatif enerjilerden arınmakla ilgili diye biliyorum, şifa için Ya Hayy Ya Şafi okunuyor.
Ya Şafi evet şifa içindir fakat ben pek etkisini görmedim kendimde kişiden kişiye değişebilir tabi ki

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir de hiç bir şekilde geçmeyen baş ağrım cevşen dinlerken kendi kendine geçmişti :)

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Ben esmaların meleklerinden bir şey dilemeye islamda şirk olarak bakıyorum, Yaratıcıdan istenir Müslümanlıkta, meleklerden ricayı hiç duymadım.