Beden içinde ruh olarak yaşamak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polat43

Kayıtlı Üye
Değerli forum üyeleri ilk olarak istediğim şeyi anlatıp sorularımı soracağım.
Bilindiği üzere beden ruhun bir yansıması ve ruh olarak yaşamak derken bedenin içindeyken ruhun gözünden görmek,ruhen işitmek,ruhen konuşmak,ruh gibi hareket etmek,ruhun yansımasının görüntüsünü değiştirmek,ruhla iletişim kurmak mesela hayvanlarla bedeni olarak konuşamayız ancak ruhen konuşabiliriz bu
gibi olayların nasıl yapılabileceği hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımlarını esirgemesin,araştırmalarım bu konuyu açıklığa kavuşturunca uygulamalarım başlıyacak o yüzden benim için önemli bir konu lütfen saygı gösterin teşekkürler.

benim sorduğum olay telepati durugörü falan değil benim demek istediğim başka,kalp gözü gibi

cevap verebilirseniz sevinirim fikirlerinize cevaplarınıza ihtiyacım var

diablo12

Banlı Kullanıcı
Hz. Süleymana verilmiş bir keramet o tam dediğin şey sanırım. Hayvanlarla konuşabiliyor.

polat43

Kayıtlı Üye
Şaman diye adlandırılan,Türklerde Kam adlı kişiler dediklerimi yapabiliyor çünkü ruh her lisanı bilir onlarda resmen ruhi olarak yaşıyorlar hayvan biçimine dönüştükleride tarihte görülen birşey elimde altay şamanlığına ait ayinler ritüeller var ancak sorduğum konuda bi bilgim yok aydınlatacak kişiyi bekliyorum

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
bu tür şeylerin büyü ile alakası olmayabilir. bana göre istediğini ulaşmak için tekamülününü tamamlamalısın.

gümüş

Kayıtlı Üye
Beden ruhun yansıması değildir. Yansıma olarak düşünürseniz ilerleme kaydetmekte güçlük çekersiniz düşünüyorum.
Enerji bedenleri(nizi) tanımaya çalışın, ve onları serbest bırakmak üzerine araştırın. Zamanla diğerleri gelir düşünüyorum ama istediğiniz seviyede olabilmesi için ciddi bir kam eğitim almanız gerekecektir. Onu burada soru cevap şeklinde bulamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...