Bana olanlar ne?

bilinmez12

Kayıtlı Üye
baştan söylüyorum lütfen saçma bulacaklar ve yargılayacaklar yorum yapmasın. çünkü benim için önemli bir konu. arkadaşlar, artık normal olmadığımı düşünüyorum. şimdi size anlatacağım lütfen fikrinizi belirtin. küçüklüğümden beridir durduk yere aklıma gelen şeyler gerçek oluyor. yani en basiti 5 yaşlarındayken uykumdan uyanıp bir kişiyi sormuşum anneme ve ertesi gün o kişi vefat etmiş. ki küçücük çocuğum yani. büyüdükçe bu durum devam etti. mesela yıllardır görmediğim biri var durduk yere o kişi geliyor aklıma(ama onu bana hatırlatacak hiçbir şey yok yıllar olmuş görmeyeli) en fazla 1 gün sonra o kişi çıkıp bize geliyor. sürekli böyle durumlar oluyor anlayamıyorum. mesela dersi asla bırakmayan bir hocamız var o sabah kendimi kötü hissediyordum anneme "gitmeyeceğim nasıl olsa hoca gelmeyecek" dedim harbiden de hoca gelmemiş o gün. ya bu kadın bir gün bile dersi bırakmamış daha. vallahi çıldırıcam. hadi tesadüf diyelim bunlara. nasıl tesadüf oluyor bilmiyorum ama. çok beğendiğim bir ünlü vardı evli, ne kadar yakışıklı adam ya diye geçirdim içimden ki o kadar mutlu olan adam tam 1 gün sonra boşanma kararını açıkladı ve size yemin ederim 2. kere aynı şey oluyor. bu ilk kez olmuyor yani. hep içime aniden gelen hislerle oluyor böyle şeyler. aklımdan bir şey geçerse o muhakkak gerçek oluyor artık korkuyorum. annem falan da şok içinde kalıyor. bugün anneme dedim ki muhabbetin ortasında" x kişisi bugün mesaj atacak sana" 1 saat sonra mesaj attı hadi bunu diyelim telepati ile falan yaptım. ama sadece söyleyip geçtim öyle. ayrıca bir şey daha anlatacağım. tanıdığımız fal bakan bir kadın vardı sadece yakın çevresine bakıyor biz de annem ve teyzemler ile gittik. bu arada kadın normal değildi yani insanların öleceğini falan söylüyordu hakikaten de tuttu bu ama neyse bu konuya girip tepki çekmek istemiyorum. kadın annem ve teyzemlere baktı anneme 10 yıl sonra oturacağımız eve kadar tarif etti (doğru görmüştü) sıra bana geldi kadın bana "senin falına asla bakmam. sen neden buraya geldin ki? merak ediyorsan kendin bak falına benden daha iyi bakarsın zaten" dedi. ben de korktum biraz. annem sıkıştırmış daha sonra demiş ki "çok yüksek bir enerjisi var. istese çok iyi fal bakar ama sakın enerjisini buna harcamasın çünkü enerjisi kötüye çok yatkın dikkat etsin iyiye yönelirse istediği her şeyi elde edebilir." bunun gibi bir şeyler demiş. ki bunu bir falcı daha söyledi bana. falcılara pek inanmıyorum ama bir anda aklıma gelenlerin olması çok garip geliyor. birkaç olaya tesadüf desem isteyerek yapıyorum desem bunlar 1 kez değil 5 kez değil onlarca kez yaşandı. bilinçaltını falan da geçtim. ne düşüneceğimi bilmiyorum. bu aralar iyice arttı aklıma bir an da gelen her şey oluyor. çok uzattım kusura bakmayın.

not: fal bakan kadının varlıkları olduğunu biliyorum. zaten sonradan kadının hayatı mahvoldu başına gelmeyen kalmadı.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
İnternete bol bol bak ve buraya yaz bakalım tutucakmı , bir ispat yap. Belkide seninde bir varlığın var ve baya güçlü .Belkide kendi enerjinle tahmin yapıp birilerini öldürüyorsun . Ama önce bir normal bir tahmin yap tutsun akıl sağlığının yerinde olduğuna bakalım ya da milletle dalga geçip geçmediğine.

bilinmez12

Kayıtlı Üye
Yorum için teşekkür ederim. Ben düşününce bir şey olmuyor aniden aklıma gelirse o şey gerçek oluyor. Bir de kimseyi öldürmek değil o kişinin öleceğini hissettim bence. Kimseyle dalga geçmiyorum. Bir varlığım varsa bunu nasıl anlayabilirim peki?

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Yorum için teşekkür ederim. Ben düşününce bir şey olmuyor aniden aklıma gelirse o şey gerçek oluyor. Bir de kimseyi öldürmek değil o kişinin öleceğini hissettim bence. Kimseyle dalga geçmiyorum. Bir varlığım varsa bunu nasıl anlayabilirim peki?

Eline tesbih al bunu çevir de .

bilinmez12

Kayıtlı Üye
anlamadım kusura bakmayın nasıl olduğunu. sadece tesbihi alıp çevir mi diyeceğim? başka bir anlama yolu yok mu

xax2

Kayıtlı Üye
Eğitilmeye yatkın bir enerjin var . İşinin ehli iyi niyetli bir alim bulursan insanlık için faydalı olursun . Yalnız enerjini sakın kötüye yorma ve kullanma . Belli bi zaman sonra kendine zarar verirsin . Psikolojik olarak büyük hasarlar alırsın . Fal vb. şeylerden şuan uzak dur . Güzel bi alim arayışı içine gir . Belki seni yanına alıp eğitmek ister . Yalnız bu işler cok zorlu süreçten oluşur ve sıkıntılı işlerdir. Anlıyacağın belli bir olgunluğa ulaşana kadar sana tavsiyem bu işlere hiç bulaşma . Sağlıcakla kal :)

bilinmez12

Kayıtlı Üye
başıma gelen bir şeyi anlatacağım... ailemden biri istediğim bir şeye yanaşmıyordu. ama kesin bir şekilde, çünkü buna imkanımız da yoktu. buraya bu konuyu açtıktan sonra yoğunlaşarak sadece "bana gelip bu cümleyi söyleyeceksin" diye geçirdim içimden hep. 2 gün önce o kişi gelip bana aynı cümleyi söyledi, ki buna imkan bile yoktu. bu ne anlama geliyor sizce

Semerkandd

Kayıtlı Üye
kardeşim bence sen bir alime danış ehli sünnet itikadında bir insana danış

metalhead426

Kayıtlı Üye
Dostum bu bir yetenek :D sende anormal olan hiçbir şey yok. Varlıklarla alakalı olduğunu hiç zannetmiyorum kafanı bununla karıştırıp olmayan varlıklarınla iletişim kurmaya çalışma. Anlattığın şeylerin çoğu kehanet yeteneğiyle bağdaşıyor. Benim eğitim aldığım bir majisyen var onun başka bir öğrencisi seninle benzer şeyler yaşamış babasının hastalanacağını ve hastalığın ne olacağını yıllar öncesinden hissetmiş babası hastalanıp vefat ettikten sonra büyük sıkıntılar yaşamış kendini suçlamış ama sonrasında bir şekilde işte bahsettiğim majisyenle tanışmış ve şu an yeteneğini olumlu anlamda kullanıyor. Seninde kendinle barışıp böyle yapmanı tavsiye ederim. Evrensel enerji sistemlerini araştır bence reiki vs gibi enerjin yüksekse bunu kullanmalısın :D