Balmumundaki şekiller

Alakan

Kayıtlı Üye
İlişki arınması. İşlemi tekrarlamalı mıyım sizce?IMG_20230720_134903_820-min.jpg

Alakan

Kayıtlı Üye
Evet. Ortanızı bozan 3. kişi mı var? Sizi ayırmaya yönelik pislikler yapan?
Ah yani böyle birini bilmiyorum fakat benim çevremde "bırak bu adamı" baskısı çok fazla var. Açıkcası o kişilere sınır çizdim ama biraz geç oldu benim kafam çoktan bulandı. Böyle bir şey olabilir mi?

Şunu da eklemek isterim. Bizim aslında birbirimizle alakalı bir sorunumuz yoktu. Yani gündem olan anlaşamadığımız bir mesele yok. Tek sorun çevre ve dış olaylar. Gayet uyumlu güzel gidiyorduk ama eş zamanlı ikimizin hayatında da başka sorunlar çıkmaya başladı. Birbirimizden uzaklaşmak durumunda kaldık. Mesela bir plan yapıyoruz mutlaka ya benden ya ondan kaynaklı aksilik çıkıyor. Bir de üst üste beni tedirgin edecek rüya gördüm. Bir kadının işlemler yaptığı ile alakalı rüyalardı. Kadını göremedim sadece sesi var.

Son düzenleme:

Alakan

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Çıkar, evet. İşin garip tarafı son gördüğüm rüya değildi. Rüyamın içerisinde normal bir şekilde uyandım. Bunu sadece varlık etkisiyle yaşıyorum. Uyandım ve erkek arkadaşımın orada olduğunu hissettim. Koridordan kadın konuşmaları geldi " burası evet, bu kişi" diyordu. Sonra birden bedenime geri dönüp uyandım. Bu rüya durumu arka arkaya olup kesildi. Zaten kesildikten sonra çok fazla problem yaşamaya başladık kendi hayatımızda.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Çıkar, evet. İşin garip tarafı son gördüğüm rüya değildi. Rüyamın içerisinde normal bir şekilde uyandım. Bunu sadece varlık etkisiyle yaşıyorum. Uyandım ve erkek arkadaşımın orada olduğunu hissettim. Koridordan kadın konuşmaları geldi " burası evet, bu kişi" diyordu. Sonra birden bedenime geri dönüp uyandım. Bu rüya durumu arka arkaya olup kesildi. Zaten kesildikten sonra çok fazla problem yaşamaya başladık kendi hayatımızda.
Durum ortada

Alakan

Kayıtlı Üye
Peki ne yapılabilir? Açıkçası ben bana yapılan işlemin yapanın zararına olacağına eminim. Bana bildirildiyse o kadar da sağlam yapamamış demektir. Ona dönüşü hoş olmaz. Onun rahatlığı içerisindeydim. Fakat erkek arkadaşım için ne yapacağım bilemiyorum. Gerçekten bunalıma girmiş durumda. Durum çok karışık. Annesi ileri derecede rahatsız. Doktor, hacı hoca hiçbiri çare olamamış kadına. Onun negatifini de üstüme çekmek istemiyorum. Arınmadan sonra ikimize korunma yapıp silahlarımı çekeyim mi? Ne dersiniz?

Alakan

Kayıtlı Üye
IMG_20230721_212409_709-min.jpg
İlk defa böyle düzgün bir balmumu elde ediyorum 🐣 İkinci arınma.

Alakan

Kayıtlı Üye
IMG_20230722_181752_149.jpg
Öncekilerde yoğun bir mide bulantısı ve baş ağrısı hissetmiştim. Bunda hiçbir şey hissetmedim. Başarılı oldu mu emin değilim.
Absoluta sizi çok meşgul ettim aşırı derecede utanıyorum kusura bakmayın ve teşekkür ederim vakit ayırdığınız için. Bu mumdan hissetiğiniz bir şey var mı?
IMG_20230722_175222_602.jpg

createtherules

Kayıtlı Üye
20231025_152709.jpg20231025_152709.jpg@Absoluta Virtute Umarım bir şeyler çıkarmayı başarabilmişimdir 🙂