azerbaycan ve asyadaki cin aşıretlerinin adlarını biliyormusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calosa

Banlı Kullanıcı
Pek Onlar Hakkında Birşey Bilmiyorum Ama Biryerlerde Okumustum Azerbeycandaki Cin Asiretlerinin Adları Kum Tu En Diye birşeydi Sanırım

ruban

Kayıtlı Üye
onlar ve bayrakları hakında bilgisi olan varmı bu konu yüzünden çok sıkıntıdayım

calosa

Banlı Kullanıcı
Merak Ediyorumda Sebebini Sorabilirmiyim ? Özel Hayata Karısmak İstemem Ama Merak Ettim

ruban

Kayıtlı Üye
açıklıyamıycagım birşey ama onlar hakında detaylı bilgiye ihitiyacım var müslümanmı degilmi 7 cin fadişagının hükmündelermi orta asya ve azerbaycandaki aşiretler hakında çok bilgiye ihtiyacım var

calosa

Banlı Kullanıcı
Size Önerim Tehlikeli Birşeyse Bulasmayın Cin Aşiretlerine Bulasırsanız Sonucu Ölüm Olabilir Aşire Liderleri En Kücük Birşeyi Büyük Bir Olaya Dönüstürebilir

John Constantine

Kayıtlı Üye
ne Azeri türkçesi ile dalga geçmek, ne de Azeri türkçesini ''Azerice'' olarak belirtip türkçenin dışında tutmak doğrudur.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
ne Azeri türkçesi ile dalga geçmek, ne de Azeri türkçesini ''Azerice'' olarak belirtip türkçenin dışında tutmak doğrudur.

Burada mesela bizler "azeriler", "azerice" diyoruz. Türkiyeden arkadaşlarım çok, bu konuda kızdıklarını görüyorum. Aslında Türkçülüğün dışına çıkmıyoruz. Sadece alışkanlık diyelim. Herkes burada Türk olduğunu biliyor. Amma söylerken "azeriler", türkler" diyorlar. Yani "azerbaycanlılar da yaşayanlar" ve "Türkiye de yaşayanlar".

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...