Ateşe hükmetmek !¡

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Size bir tarif vermeden önce bilgilerinizi yazarmısınız ateşe hükmetmek…
Bu konu hakkında ne düşünüyor bilgileriniz nelerdir
Vede aranızda bu tarz insanlar varmı
Bunlar vereceğim tarif için önemli zira bu konu hakkında insanların yalnış bilgileri varsa yada hiç bilgileri yoksa ona göre değerlendirme yapacağım paylaşacak yada paylaşmayacağım

Sahihdir bu tertip

Ü

Üye silindi 76175

Tek hareketlik bir tertibim var, genellikle yakarım ateşi. Anlatım bozukluğuna dair bir tertip var mı elinizde hocam?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ateşe hükmetmekten kasıt elementi ateş olan insanlar mı yoksa bildiğimiz mangal ateşinin ateşi mi?
Sende mi boğa burcusun yoksa ilk aklına mangal geliyor. Mum, şömine, kibrit, gibi başka örneklerde olabilir.

ateşe hükmetmek, ateş unsuruna hükmetmek. Alev de diyebiliriz.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Açıkçası ateşe havaya suya hükmetmek bana saçma geliyor ne faydası var ki

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Hocam bazen çok heyecanlı çıkışlar yapıyorsun bekliyoruz.Hiç bir şey olmuyor.Nerde yarı insan yarı şeytan fotoğrafı.Gerçek ateşi bükebiliyorsan sırrını da söyle.
Bilgi almak istiyorsan pyrokinesiyi bir araştır.Temel olarak başlamak istiyorsan birisinin gözünün yanarak zarar gördüğünü hayal et.Az şizofreni varsa gözün açık yap.Mağruz kalan kişi gözünü kırpıştıracak gözünü duyumsayacak.
Bundan sonra hayali ateşin gücüyle Çin yeraltı üslerine bir saldırı yap.
Saygı duyduğum bir şizofrenin iletişimsizliği aklıma geliyor.'Ben sana bir şey söylemek istiyorum ama bilmiyorsun...Ellah diyen allaha yeni ad veren Kur an olmayan bir fabl edasıyla kurbağa konuşturanlarla konuşamamak gibi'
Eğer istersen bir günde 20 sigara içmek yerine tütün çayı yapabilirsin ama tütün çayının kıvamını tutturamazsan ölürsün.
Tütün çayı tarifleri verilir.

Ü

Üye silindi 76175

Hocam bazen çok heyecanlı çıkışlar yapıyorsun bekliyoruz.Hiç bir şey olmuyor.Nerde yarı insan yarı şeytan fotoğrafı.Gerçek ateşi bükebiliyorsan sırrını da söyle.
Bilgi almak istiyorsan pyrokinesiyi bir araştır.Temel olarak başlamak istiyorsan birisinin gözünün yanarak zarar gördüğünü hayal et.Az şizofreni varsa gözün açık yap.Mağruz kalan kişi gözünü kırpıştıracak gözünü duyumsayacak.
Saygı duyduğum bir şizofrenin iletişimsizliği aklıma geliyor.'Ben sana bir şey söylemek istiyorum ama bilmiyorsun...Ellah diyen allaha yeni ad veren Kur an olmayan bir fabl edasıyla kurbağa konuşturanlarla konuşamamak gibi'
Eğer istersen bir günde 20 sigara içmek yerine tütün çayı yapabilirsin ama tütün çayının kıvamını tutturamazsan ölürsün.
Tarif alayım lütfen

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Ani çıkışlar evet atacam resmini dedim ve atmadım çünkü bulacak vaktim yok bir boşlukda atarım dedim
Hayat toz pembe değildir biz sabahın köründe işe gidiyor gece yarısına kadar çalışıyoruz
Bırak resim atacak vakti su içecek vaktimiz yok

ben pyrokinezi falan bilmem bu tarz isimler çok farklı geliyor lakin kastettiğin ateşe hükmetmekse evet bu yeteneğe sahibim ateş ve havaya misal yağmur bulutlarını allahın esmalarıyla çağırıyorum yani allaha dua ediyorum kısa sürede yağmur yağıyor bazen bir kaç saat bazende bir gün falan sürebiliyor
Ateşe hükmediyorum lakin daha acemi sayılırım şuanlık yalnızca ateş bana zarar vermiyor
Okadar
Bilgi istiyorsan bu üslüpla konuşma zira bu işler her kese bahsedilmez özelliklede bu şekilde konuşanlarla

sizleri seviyorum ama sevmek bazı sırları ifşalamaya yetmiyor bu konu hakkındaki bilgileriniz size bu sırrı açmaya güvenmemi sağlayacaktır

lütfen birdaha bu üslüpla konuşma 😡😡😡

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ateşin bilakis alevi yada şöyle diyelim kıvılcımıdır misal elini aleve sokarsın lakin elin asla yanmaz bunun gibi
İbrahim'in ateşi.

İbrahim'in büyüsü ateşti fakat büyü dediğimiz zaman kabul etmemek gibi huylarınız var. Şahsen tertip dediğiniz tarifi çok merak ettim. Merakla da yazmanızı bekliyorum. Umarım 2023 yılı içerisinde paylaşırsınız.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
sizleri seviyorum ama sevmek bazı sırları ifşalamaya yetmiyor bu konu hakkındaki bilgileriniz size bu sırrı açmaya güvenmemi sağlayacaktır
Gizli bir tarikattaki 10 kişi değiliz. Forumda kullanıcı çok, dışarıdan okuyan da çok.
Devlet sırrı görüp üstüne damga vurmanıza gerek yok.
değerlendirme yapacağım paylaşacak yada paylaşmayacağım
Liyakat sınavı gibi davranmak da hoş değil. Bilgiyi isteyen alır istemeyen almaz.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
İbrahim'in ateşi.

İbrahim'in büyüsü ateşti fakat büyü dediğimiz zaman kabul etmemek gibi huylarınız var. Şahsen tertip dediğiniz tarifi çok merak ettim. Merakla da yazmanızı bekliyorum. Umarım 2023 yılı içerisinde paylaşırsınız.
Hala büyü konusunda ısrarcısınız o allahın
Bir rahmetiydi ibrahim ateşe hükmetmiyordu onu allah korudu unutma melek geldi emret ne istersen yapacam dedi oda ben yardımı allahdan isterim o benim için neye hükmeylerse o olsun dedi ve ibrahim ateşe fırlatıldığı an allah ateşe emir verdi ateş ibrahimi yakmayıp gül oldu

peygamberler değil ancak bizim gibi allah dostu olmayanlar bu tür işlere sihir büyü yada ateşe hükmetmek gibi konulara girerler
Peygamberlerin duası yeterdir

tertibi paylaşacağım demedim en baştaki konuyu açtığım mesajı dikkatli oku sizler uygunsanız açacağım dedim
İnşallah bu yıl içerisinde paylaşırsın dedin alay edercesine
Senin iyiliğin için paylaşmayacağım zira o ateş beni yakmaz ama seni kesin yakar
Üstadlar çok az burada üstadlar haricindeki kişilerle paylaşmayı pek uygun bulmuyorum başınız belaya girmesin diye 😡😡❤️

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Gizli bir tarikattaki 10 kişi değiliz. Forumda kullanıcı çok, dışarıdan okuyan da çok.
Devlet sırrı görüp üstüne damga vurmanıza gerek yok.

Liyakat sınavı gibi davranmak da hoş değil. Bilgiyi isteyen alır istemeyen almaz.
Elbette bu düşünce çok yalnışdır zire senin devlet sırrımı açsan ne olacak dediğin bir şey yüzünden insanların başı belaya girecek dir
Bu sebeple gizliyoruz zaten

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Gün geçtikçe bana kızgın atanların sayısı çoğalıyor ve içten içe keyifleniyorum fakat konumuz bu değil.
allahın Bir rahmetiydi
Tamam işte. Ateşin kimyasını değiştirdi mi ? değiştirdi. Allah ol der olur. Peki bunu yaparken kimi aracı kıldı ? İbrahim'i
Güzel bir dua var : '' İbrahim sana hangi adınla seslendi de, ateşinde yakmadıysan ben de o isimle dilerim Allah'ım. ''
Bence yeterli.
Ortaya bir şey atıp, liyakat sınavına soktuğunuz için yıl güzellemesi yaptım. Bekletmenize atıftı. Abartılacak bir şey değil.
Senin iyiliğin için paylaşmayacağım zira o ateş beni yakmaz ama seni kesin yakar
Ahhh bu kesinlik güden tavrınız ve bu gözler okusun diye parmak uçlarını aşındıran ben..
Bence egonuzu bir kenara koyabilirseniz sizinle anlaşabiliriz.

Derdiniz anlaşmak değilse de beni yakacak tertibiniz, sizi yakacak egonuzdan daha masumdur bilin istedim.

Size veda mektubumu Zerdüşt ile kapatıyorum. Zira hakkınız, aşağıda geçen iki cümledir.
'' Beni anlamıyorlar. Dudaklarım, onların kulaklarına hitap etmiyor. ''

Sevgiler Elnora

Ü

Üye silindi 76175

Hala büyü konusunda ısrarcısınız o allahın
Bir rahmetiydi ibrahim ateşe hükmetmiyordu onu allah korudu unutma melek geldi emret ne istersen yapacam dedi oda ben yardımı allahdan isterim o benim için neye hükmeylerse o olsun dedi ve ibrahim ateşe fırlatıldığı an allah ateşe emir verdi ateş ibrahimi yakmayıp gül oldu

peygamberler değil ancak bizim gibi allah dostu olmayanlar bu tür işlere sihir büyü yada ateşe hükmetmek gibi konulara girerler
Peygamberlerin duası yeterdir

tertibi paylaşacağım demedim en baştaki konuyu açtığım mesajı dikkatli oku sizler uygunsanız açacağım dedim
Üstadlar çok az burada üstadlar haricindeki kişilerle paylaşmayı pek uygun bulmuyorum başınız belaya girmesin diye 😡😡❤️
Alıntıya gel, kim büyü dedi?
Cümle kurmayı beceremeyen adamlar gelmiş seyr-i sülük dersi veriyor. Bu kadar kibirli olma arkadaşım, kimse ciddiye almıyor.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Alıntıya gel, kim büyü dedi?
Cümle kurmayı beceremeyen adamlar gelmiş seyr-i sülük dersi veriyor. Bu kadar kibirli olma arkadaşım, kimse ciddiye almıyor.
İnan bende sizleri ciddiye almıyorum
Cümle kurmayı beceremiyormuyum
Bir laf söylesem her an her yerde her zaman diken üstünde hissedeceksin kendini ama ne yazıkki benim yazdığım en ufak bir laf dağlarla kıyaslanıyor
Sizlerin ahmakca konuşmalarına sizler gibi ahmakca cevaplar vermiyorum nedenini hiç düşündünmü ?¿

Ben cevap cümle kuramıyorum öylemi
Sizleri üzmek istemiyorum zira dediğim gibi benim kıvılcımım yeter hepinize

admine dua et söz verdim yoksa size söyleyecek çok kelamım vardır…🤡🤡

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Gün geçtikçe bana kızgın atanların sayısı çoğalıyor ve içten içe keyifleniyorum fakat konumuz bu değil.

Tamam işte. Ateşin kimyasını değiştirdi mi ? değiştirdi. Allah ol der olur. Peki bunu yaparken kimi aracı kıldı ? İbrahim'i
Güzel bir dua var : '' İbrahim sana hangi adınla seslendi de, ateşinde yakmadıysan ben de o isimle dilerim Allah'ım. ''
Bence yeterli.

Ortaya bir şey atıp, liyakat sınavına soktuğunuz için yıl güzellemesi yaptım. Bekletmenize atıftı. Abartılacak bir şey değil.

Ahhh bu kesinlik güden tavrınız ve bu gözler okusun diye parmak uçlarını aşındıran ben..
Bence egonuzu bir kenara koyabilirseniz sizinle anlaşabiliriz.

Derdiniz anlaşmak değilse de beni yakacak tertibiniz, sizi yakacak egonuzdan daha masumdur bilin istedim.

Size veda mektubumu Zerdüşt ile kapatıyorum. Zira hakkınız, aşağıda geçen iki cümledir.
'' Beni anlamıyorlar. Dudaklarım, onların kulaklarına hitap etmiyor. ''

Sevgiler Elnora
Merak etmeyesin sen seni yakacak olan beni allah izin verirse yakar

kafanı yorma tatlı çocuk

ego ego ego!!!
Yine ego muhabbeti
Ben egolu değilim sizin gibi edepsiz şahıslara edep dersi vermeye gelen aciz bir insanım tıpkı sizler gibi

ben sizlere iyi davracam dedikçe siz hergün birazdaha kendinizi aşıyorsunuz

benimde sana bir son sözüm var şarkı:
“Ateşle oynama x2 sonunda ellerin dillerin yanacak “

Ü

Üye silindi 76175

İnan bende sizleri ciddiye almıyorum
Cümle kurmayı beceremiyormuyum
Bir laf söylesem her an her yerde her zaman diken üstünde hissedeceksin kendini ama ne yazıkki benim yazdığım en ufak bir laf dağlarla kıyaslanıyor
Sizlerin ahmakca konuşmalarına sizler gibi ahmakca cevaplar vermiyorum nedenini hiç düşündünmü ?¿

Ben cevap cümle kuramıyorum öylemi
Sizleri üzmek istemiyorum zira dediğim gibi benim kıvılcımım yeter hepinize

admine dua et söz verdim yoksa size söyleyecek çok kelamım vardır…🤡🤡
Senin kıvılcımını yerim küçük mürid, konuşmalarında üslubuna dikkat et.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Merak etmeyesin sen seni yakacak olan beni allah izin verirse yakar

kafanı yorma tatlı çocuk

ego ego ego!!!
Yine ego muhabbeti
Ben egolu değilim sizin gibi edepsiz şahıslara edep dersi vermeye gelen aciz bir insanım tıpkı sizler gibi

ben sizlere iyi davracam dedikçe siz hergün birazdaha kendinizi aşıyorsunuz

benimde sana bir son sözüm var şarkı:
“Ateşle oynama x2 sonunda ellerin dillerin yanacak “
Sayın mektebli bey + irşad + kubur + ahirci ve her neyse..
Çoklu evrenden düşmüş de nerede olduğundan habersiz davranan kimliğiniz ile uğraşacak zamanım yok.

Sırf bana tatlı çocuk dediğiniz için, içimdeki sevgi kırıntısıyla yolcu ediyorum.

İkinci koridordan ilerleyip sağa dönerseniz Çıkış yazısı ile karşılacaksınız.
Kibriniz orada kapı girişinde asılı, çıkarken unutmazsanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads