Ateist Hadim ve Hüddam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar aklıma birşey takıldı. Bir davette bulunmadan önce korunma duaları okunur sonrasında perhiz gibi değişik yollarla bağlantı kurulmaya çalışılır. Bütün bu aşamalar islami dualarla yapılıyor. Ateist bir koruyucu çağırma imkanımız yok mudur? Hadimlerin hepsi müslüman mıdır?

veli219

Kayıtlı Üye
selam

ateistler zaten hüddam hadimlara inanmiyorki eger inanirsa demekki allahida inanir eger cinlere bu varliklara inanip allaha inamazsa o zaman kendisini iyi bir kontrol etmesi lazim . hadim hüddam müsülmanlardir bildigim kadariyla . ema ben müsülman degilim desen o zaman ifrit demon lari cagirabilirsin .

codzombi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aklıma birşey takıldı. Bir davette bulunmadan önce korunma duaları okunur sonrasında perhiz gibi değişik yollarla bağlantı kurulmaya çalışılır. Bütün bu aşamalar islami dualarla yapılıyor. Ateist bir koruyucu çağırma imkanımız yok mudur? Hadimlerin hepsi müslüman mıdır?

ateist bir cinin bizim bağlantı kuramayacağını düşünenlerdenim sonuçta şöyle düşün, buradaki ateist bir insan nasılsa ruhsal şeylere , diğer alemlere boyutlara inanmıyorsa bunlarda aynı şekilde olabilir..sadece bir tahmin benimkisi

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
ateist bir cinin bizim bağlantı kuramayacağını düşünenlerdenim sonuçta şöyle düşün, buradaki ateist bir insan nasılsa ruhsal şeylere , diğer alemlere boyutlara inanmıyorsa bunlarda aynı şekilde olabilir..sadece bir tahmin benimkisi

EN azından benim gibi şüpheci br müslüman cin yok mudur ki? Olsa da zor bulurum ben onu sanırım :D Arada kalmışlar hep önce tüketilen oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...