Astralde hangi katlara gidebiliriz

bspearss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun bir denemeden sonra ilk astralimi gerçekleştirdim. Bunda ustalaştım diyelim, astrale profesyonel olarak çıktığımda hangi boyutlara geçebilirim? Hangi boyutta hangi canlılar var? Ve ya bunları anlatan bir eser/kitap var mı? (ingilizce türkçe farketmez), teşekkürler

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Tabi :D hazır çıkmışken bütün herşeyini öğreneyim gezeyim göreyim istiyosun :D tabi snde haklısın :)
Ah bide ben çıkabilsem neler olcakta :p

bspearss

Kayıtlı Üye
İnsan ilk deneyimi olunca heyecanlanıyor haliyle. :D Zamanla gelişip diğer katlara çıkmaya niyetim var :) Sakın pes etmeyin her şey sabıra bağlı. Ben aylardır deniyorum ve sonunda oldu. :D Bu arada, sorumun cevabını bilen var mı?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Neye ihtiyacınız varsa neyi görmenize izin veriliyorsa o kadarına hakim olursunuz.Ne kat sayılır ne etrafındakini onu bunu umursa,maddesel olarak böyle şeylere takılırsan zaten çıkış yarımkalır.Önemli olan oraya bir amaçla çıkılır amaç doğrultusunda birileri ile iletişim kurulur ve sen karşındakinin ne olduğu bilgisine zaten sahipsindir hiçbirşeyi veya nesneyi yabancılamazsın.Herkese kendi deneyimi özeldir,hangi boyutta hangi varlıkların yaşadığını internetten ararsan da bulursun ancak bunla ilgili kitap olacağını sanmam.Teknikleri anlatan kitaplar vardı sadece.Üst katmanlar olduğu kadar alt katmanlarda var,galiba insanlar 4.boyutta oluyordu emin değilim.Sadece uyandığında gördüklerini hatırladığın kadarıyla,bunları nereden biliyormuşum ki ben diyerek kendine şaşarsın:)

Sistem X

Banlı Kullanıcı
peki hangi teknikle çıktınız ? bende çok deniyorum ama yapamıyorum bir türlü ..

bspearss

Kayıtlı Üye
Neye ihtiyacınız varsa neyi görmenize izin veriliyorsa o kadarına hakim olursunuz.Ne kat sayılır ne etrafındakini onu bunu umursa,maddesel olarak böyle şeylere takılırsan zaten çıkış yarımkalır.Önemli olan oraya bir amaçla çıkılır amaç doğrultusunda birileri ile iletişim kurulur ve sen karşındakinin ne olduğu bilgisine zaten sahipsindir hiçbirşeyi veya nesneyi yabancılamazsın.Herkese kendi deneyimi özeldir,hangi boyutta hangi varlıkların yaşadığını internetten ararsan da bulursun ancak bunla ilgili kitap olacağını sanmam.Teknikleri anlatan kitaplar vardı sadece.Üst katmanlar olduğu kadar alt katmanlarda var,galiba insanlar 4.boyutta oluyordu emin değilim.Sadece uyandığında gördüklerini hatırladığın kadarıyla,bunları nereden biliyormuşum ki ben diyerek kendine şaşarsın:)

O zaman sorumu şu şekilde değiştiriyorum; "Astrale çıktığınızda hangi katlara gitmeyi başardınız, nereleri gördünüz?" :)

bspearss

Kayıtlı Üye
:O
Çok isterim, ama yıllar boyu süren bir emek ister bu.. :)