astral a çıkmak istiyorum ama korkuyorum

darksword

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben astral seyahata çıkmak istiyorum ama bir o kadar da korkuyorum aslında birkaç denemem oldu ilk denememde daha bilgisizdim ve sonuç alamadım ikinci denemem bir yıl kadar sonra oldu bu denememde daha fazla bilgi edinmiştim ı doser la denemiştim hatta ama tam çıkacakken korktum ve gözlerimi açtım şimdi denemeye korkuyorum nasıl diyim ben çok çabuk korkan birisiyim sizin bir tavsiyeniz var mı lütfen *

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bilinmesi gereken önemli şeyler ''Korkarsanız başaramazsınız'' ve ''Korkacak hiç bir şey yoktur''. Bir kere aklınıza koyun.

Astral seyahatte korkulacak hiç bir şey yoktur. :) Eğer korkunuzu yenmek istiyorsanız forumda korkuyu yenmekle ilgili konular var onlara bir bakın derim.
Ve meditasyon yapın. Her gün en az 15 dk meditasyon ve bu süreyi her gün ya da her hafta uzatın,daha çok yapın. :)

Meditasyon ile rahatlarsınız,konsantrasyonunuz gelişir,odaklanmanız gelişir.Korkularınızı yenmenize çok büyük fayda sağlar. Yani meditasyon olmazsa olmazıdır bu konuların. :)

Meditasyon yapacağınız gün normalden daha çok meditasyon yapın ve daha çok rahatlayın.Rahatlarsanız korkmazsınız. :)

Önerebileceklerim bu kadar bunlara uyarsanız başarırsınız. :)

Volar

Kayıtlı Üye
Nefes tekniklerini öğrenin derim.Böylece duygularınızı ve düşüncelerinizi daha kolay kontrol edebilirsiniz.Ayrıca @Tai Chi Chuan'ın dediği gibi medtasyon yapmayı unutmayın.Bu arada korkunuzun temeli neye dayalı onu paylaşırsanız sevinirim.Eğer siz sebepsiz yere korktuğunuzu düşünüyorsanız işe ilk olarak neyden korktuğunuzu öğrenmekle ve farkına varmakla başlayabilirsiniz

hasan06

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben astral seyahata çıkmak istiyorum ama bir o kadar da korkuyorum aslında birkaç denemem oldu ilk denememde daha bilgisizdim ve sonuç alamadım ikinci denemem bir yıl kadar sonra oldu bu denememde daha fazla bilgi edinmiştim ı doser la denemiştim hatta ama tam çıkacakken korktum ve gözlerimi açtım şimdi denemeye korkuyorum nasıl diyim ben çok çabuk korkan birisiyim sizin bir tavsiyeniz var mı lütfen *
korkuyorsan yapma çünkü beyin zaten yapacak diye şartlanmıştır

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Cesaret; korkutuğun anda bile inandığın şeyi yapmaktır.

hasan06

Kayıtlı Üye
malesef bu işler matematik işi değil . inanç işi ve ruh daki mena gücü ile alakalı astral seyahat 2x2 = 4 bunu herkez yapabilir formülünün çok ötesindesindedir

hasan06

Kayıtlı Üye
çıkar bakalım :) ortaya ne çıkacak :)

ptaah

Kayıtlı Üye
Franz Bardonun kitabına göre astral seyahat esnasında bir dış uyarıcıdan korkmak insanın ölümüne yol açabilir.Majide gelişmemiş ruhların yapabileceği iş değildir diyor.

Volar

Kayıtlı Üye
çıkar bakalım :) ortaya ne çıkacak :)
Neden bu kadar karamsar ve küçümseyici yaklaşıyorsunuz anlamadım.Fakat şunu biliyorum ki bir karamsarla konuşarak kenidinizi de karamsırlığın merkezine çekersiniz.Bu yüzden daha fazla tartışmayacağım.

hasan06

Kayıtlı Üye
hayır beni yanlış anladınız ben şunu demek istiyorum bir kişinin şarkı söyleme yeteğeni yoksa yoktur bu doğuştan gelen bir yetenektir. büyü gücü de öyle bir güçtür halter gibi kaslar gibi çalıştıkça gelişen bir güç değildir.

darksword

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cevaplarınızı ancak şimdi görebiliyorum ancak astral seyahat ile ilgili çok ilerleme kaydettim bunu yazdıktan sonra kendime güvenmem gerek dedim ve iyi bir araştırmadan sonra tekrar denedim ve başardım evet gerçekten kısa olmuşt ancak başardım artık her fırsatta astral denemeleri ile uğraşıyorum hatta okulda bile ı doser ve kulaklık yardımı ile de deniyorum sizde deneyin gelişeceksiniz emin olun ve gerçekten ardığınızı bulacaksınız sakın şunu söyle meyin yapıcam da nolcak çünkü bulduğunuz sizin için yeter de artar bila anlatılmaz yaşanır :)

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
bir tavsiyem var. korkuyorsan yapma. yada duygusal olma (kaba olmasın diye akıllı ol demedim :) )korkularının üzerine git.