Aşk

aşk1

Banlı Kullanıcı
Rüyamı sabah ile öğle arasında gördüm

rüyamda ayağımdaki ayakkabılarımı kaybettim aradım ama bulamadım :boat: sizce iyimi kötümü ayakkabımın ıkısınıde kaybetmem

aşk1

Banlı Kullanıcı
ruyamda okul gıbı bıyerdeymısım bı sınıfa gırdık arkadaslarla liseden arkadaslarımdı gırdıklerım ve lıseden matematık ogretmenımız vardı basımızda sonra gırdıgımız sınıfta bıze bısı ızletcekmıs fılm turunde ızlıyorduk fılımıde masaların ustunde yemekler felan vardı benım onumde elımde ıkı tabak vardı derın tabaklar ıclerınde berrak temız su vardı bırınden bırıne bosaltıp duruyordum suyu ama tamamen boslatmıyordum bırbırıne hanı fılmlerde olurya ınsanın tuvaletını getırmek ıcın suyu bosaltıp dururlar bende oyle bısı yaparmısım neden yapıyordum bılmıyorum arada sırada hocanın ızlettıgı fılmı ızlemek yerıne uyuyordum masaya basımı koyup kızmasın dıye uyanıyordum bu sırada ben sıranın altında ayakkabılarımı cıkarmıstım ayagımdan fılm bıtınce sınıfı bosaltacagımız zaman ayakkabımı gıymek ıcın baktım sıranın altında ayagımın yanında goremedım kaybolmusdu ayakkabım calındı sanırım okdr aradım sordum bulamadım bıyerden sona sınıfı kapadılar sınıfa da gıremedım tekrar bıdaha bakabılmek ıcın sonrada uyandım boyleydı

Amethyst

Banlı Kullanıcı
ruyamda okul gıbı bıyerdeymısım bı sınıfa gırdık arkadaslarla liseden arkadaslarımdı gırdıklerım ve lıseden matematık ogretmenımız vardı basımızda sonra gırdıgımız sınıfta bıze bısı ızletcekmıs fılm turunde ızlıyorduk fılımıde masaların ustunde yemekler felan vardı benım onumde elımde ıkı tabak vardı derın tabaklar ıclerınde berrak temız su vardı bırınden bırıne bosaltıp duruyordum suyu ama tamamen boslatmıyordum bırbırıne hanı fılmlerde olurya ınsanın tuvaletını getırmek ıcın suyu bosaltıp dururlar bende oyle bısı yaparmısım neden yapıyordum bılmıyorum arada sırada hocanın ızlettıgı fılmı ızlemek yerıne uyuyordum masaya basımı koyup kızmasın dıye uyanıyordum bu sırada ben sıranın altında ayakkabılarımı cıkarmıstım ayagımdan fılm bıtınce sınıfı bosaltacagımız zaman ayakkabımı gıymek ıcın baktım sıranın altında ayagımın yanında goremedım kaybolmusdu ayakkabım calındı sanırım okdr aradım sordum bulamadım bıyerden sona sınıfı kapadılar sınıfa da gıremedım tekrar bıdaha bakabılmek ıcın sonrada uyandım boyleydı

Bu aralar çok ciddi olmazsa da bazı sağlık sorunlarınız var, vitamin eksikliği olabilir , sizi halsiz yapan . Bu yorumun bir kısmı , diğer kısmına geçince şunu söyleyebilirim : Hayat size bir ders verecektir , iyice düşünmeniz gerekecek , ince hesap yapmanız gerekecek bir hatta 2 durumla karşı karşıya geleceksiniz . İlk baştan size sıkıntı yaratacak . İki kısmet arasında gidip geleceksiniz . Bu iş olabilir , okul olabilir ya da özel hayatınız . Ama siz seçim yapmaktan zornalacaksıız hatta ikisini bir anda yürütmeye düşünebilirsiniz . Ki bu doğru değil , hayat dersi burda başlar zaten . Ve bu hayat sınavından dersi geçip geçmemek tamamen size bağlı.. Ama zamanı gelir , başkalarına ibret olursunuz . Ben ettim siz etmeyin gibierinde nasihatlar verecek durumuna gelebilirsiniz . Dediğim gibi herşeyi size bağlı. Bir şey daha belirtmek istiyorum : dikkat edin ,ikinci kez aynı hatayı yapmaya meyili olabilirsiniz . Kararlı olun ve çok zor durumda olmadığınız sürece iki seçenek bir arada tutmayın . Hedefiniz net olsun .
Sevgiyle ve Işıkla kalın

aşk1

Banlı Kullanıcı
cok eederım basınızın etını yedım
evet bı vıtamın eksıklıgı sorunu cekıor gıbıyım
kafa karısıklıgı yasadıgım yerler var dogru ve bı secım yapmalıyım ama anlamadıgım nokta ayakkabı kaybetmıs olmam bısıler anlatıyormu bana bı orası kotuydu ruyamın

Amethyst

Banlı Kullanıcı
cok eederım basınızın etını yedım
evet bı vıtamın eksıklıgı sorunu cekıor gıbıyım
kafa karısıklıgı yasadıgım yerler var dogru ve bı secım yapmalıyım ama anlamadıgım nokta ayakkabı kaybetmıs olmam bısıler anlatıyormu bana bı orası kotuydu ruyamın

Ben bugün size belirtmiştim zaten ben nesne yorumlamıyorum , rüyaları yorumlarım .. Ayakabılarınız sıkıntılarınız demek . İyi ki kaybetmişsiniz :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
içimi rahatlattınız sımdı cok teşekkür ederım yorumlarınız super geldı bana :hurray: kusura bakmayın işde takıntılıyım :biggrinjester:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..

termagant

Kayıtlı Üye
"Termagant"

Rüyamda, çok sevdiğim ama ayrıldığım sevgilimle, onun en yakın arkadaşının benim için kavga ettiğini gördüm.Ben ikisine de bağırıp, kızıp, ağlayıp arkamı dönüp ordan uzaklaştım..İkiside peşimden geldi onlara birşey kanıtladım, böyle benim suçum yok yalan bunlar dercesine. Ve kanıtlayabildimde.Uzaklaştım yanlarından. Ama bir anlam veremedim rüyama :S

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
"Termagant"

Rüyamda, çok sevdiğim ama ayrıldığım sevgilimle, onun en yakın arkadaşının benim için kavga ettiğini gördüm.Ben ikisine de bağırıp, kızıp, ağlayıp arkamı dönüp ordan uzaklaştım..İkiside peşimden geldi onlara birşey kanıtladım, böyle benim suçum yok yalan bunlar dercesine. Ve kanıtlayabildimde.Uzaklaştım yanlarından. Ama bir anlam veremedim rüyama :S
Kendi nickinizin olduğu başlığa yazın rüyanızı! Yoksa da açın! Yukarıda uyarı var siz şaka gibi gelip buraya yazmışsınız inanamıyorum!

termagant

Kayıtlı Üye
Kendi nickinizin olduğu başlığa yazın rüyanızı! Yoksa da açın! Yukarıda uyarı var siz şaka gibi gelip buraya yazmışsınız inanamıyorum!

Çok afedersiniz, ben direk anladığımı yazıyorum, gereksiz yere açmayın, nickinizi belirtin ve rüyanızı yazın :boat: Offf çok utandım şimdi, çok çok özür dilerim :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic: