Aşk

bella_swan

Kayıtlı Üye
Büyü ile insanın iradesi dışında olan bişeyin adı AŞK olamaz..İnsanoğlu böyle bişeyi neden yapıyor benim aklım mantığım hala kabullenmiş değil... Sizi kendi iradesi ile sevmeyen birinin büyü etkisinde ki boş sevgisine nasıl muhtaç olabiliyorsunuz...

Beylane

Kayıtlı Üye
Büyü ile insanın iradesi dışında olan bişeyin adı AŞK olamaz..İnsanoğlu böyle bişeyi neden yapıyor benim aklım mantığım hala kabullenmiş değil... Sizi kendi iradesi ile sevmeyen birinin büyü etkisinde ki boş sevgisine nasıl muhtaç olabiliyorsunuz...

Ya adam yaptırmış büyüyü size ne oluyor anlamış değilim

ceyda

Kayıtlı Üye
Yaptıran kişiye söyle büyü etkisini kaybeder

ceyda

Kayıtlı Üye
Aklinizi büyülen cin demon bozmusunuz

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bence tutmaz neden cunku yapay. Yapay olan gecicidir aci olan ise sen cheat yani hile yaparak oyunu kazandikca oyundan zevk almayaya baslayacaksin. Tarihtr aski icin baskasina gitmesin diye fanusa kafese kapatan kisilerden ne farkin kalir buyu yapmak kisiyi kafeslemekten ne farklidir? Yanlis anlama bu bir tenkit degil elestiri degil senin uzuntunu paylasiyor mutlu olmani istiyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Burda da okudum başka yerde de büyü ile gerçek olan duygular değişmezmiş, karşı taraf sana bağlı olsa da içinde yine masum aşk tarzı sevgi olmazmış.

S

SoldierO

Çok aşıksınız sevgisinden ölüyorsunuz ama onu düşünüp fikirlerine saygı duymadan hür iradesine sahip olmaya kalkiyorsunuz vooov sen gerçekten sevdiğinde emin misin yoksa bir inat uğruna sahip olma isteği mi ?
Soruna gelecek olursak inancına karşı tarafın korunup korunmadigina bağlı vb şeyler var.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Aşık etme büyüsü diye bir şey yok. İradesi zayıf bir insanı etkilemek diye bir şey var. Bunu birine gidip para vermedende yaparsın.

azad5966

Kayıtlı Üye
Çok aşıksınız sevgisinden ölüyorsunuz ama onu düşünüp fikirlerine saygı duymadan hür iradesine sahip olmaya kalkiyorsunuz vooov sen gerçekten sevdiğinde emin misin yoksa bir inat uğruna sahip olma isteği mi ?
Soruna gelecek olursak inancına karşı tarafın korunup korunmadigina bağlı vb şeyler var.

azad5966

Kayıtlı Üye
Ya bir Deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı uğraşıyor ? sorduk ya yaptığımız bir şey yok

ceyda

Kayıtlı Üye
??? şeytan karışır olmadı yapışır