aşk.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Aşık duygularına gem vuramaz sevdiği kıza gönlünü açar fakat aldığı cevap hiçte onun istediği cevap değildir.Ne yapmalıyım da onun sevgisini kazanmalıyım derken bir gün bir arkadaşından aşk büyüsünün tarifini alır eve büyük bir sevinçle gelip büyüyü uygulamaya başlar.büyüyü gerçekleştirdikten 2 ay kadar sonra sevdiği kızla evlenmiştir.Aşığımız çok mutludur artık sevdiği kızla evlenmiştir bile ama işin aslı hiçte onun istediği gibi değildir çünki kız evin içersinde hep bir köle gibidir ve yüzüde hiç gülümsemiyordur beni seviyormusun diye soran aşıımızada bilemiyorum içimde bir yerlerde sanki başkasını seviyormuşum ona aitmişim gibi hissediyorum der.Bizim aşık işte o zaman anlar yaptığı büyüyle karşısındakini sadece körelttiğini ve buna çok üzülür arkadaşını arar olanları anlatıp yaptığı büyüyü nasıl terse çevirebileceğini öğrenir ve aynı gündede büyüyü bozar .kızdan ayrılırmak istediğini söyler ona artık serbessin kime aşıksan onunla mutlu ol der.kız yüzüne tebessümle bakar aşığımızın seni değil başkasını sevdiğim doğruydu ama evliliğimiz boyunca bana öyle sevgiyle yaklaşıp hayatımı doldurdunki aşkınla ben seni seviyorum sana ait bundan sonra sevgim der.Aşığımız anlarki en muhteşem büyünün insanın kalpten gelen sevgisi ve o sevgiyi göstermesini bilmektir.................Sevgi ve Saygıyla arkadaşlar.

bendekiben

Elit Üye
Belki bu hikaye kendilerine pay çıkartabilecek arkadaşlar için yararlı olur.kıssa dan hisse teşekkürler

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
arkadaşlar yalnız bu hikaye her hangi bir yerden alıntı değildir.öylesine içimden geldiği gibi yazmaya çalıştım bir hatam olmuşsa eğer şimdiden özür dilerim.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı akşamlar.
çok güzel kıssadan hisse sevgi yürekten yüreye olmalı tavsiyelerle büyülerle deyil tene hiç deyil gerçek sevgi döner gelir seni bulur önemli olan yürekten sevmek.
paylaşımınız için çok teşekkür ederim

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
ne demek dertli pınar asıl güzel görüşlerinizden ötürü ben size teşekkür ederim.

sarmaşık

Kayıtlı Üye
ama büyü yapmasaydı sanki o sevgi de ortaya çıkmayacaktı gibi duruyor...yani sevdiği kız başkasını seviyor büyüyle onun oluyor ...eğer öyle olmasa onunla evlenme ve dolayısıyla onun sevgisini anlama ihtimali yok....yanlış mı yorumladım sizce....

furkan40

Banlı Kullanıcı
Güzel bir hikaye.Bende çok seviyordum birini ama onun gözü hiç bana bakmadı malesef :( o kadar çok sevmiştim ki 2 yılda zor unuttum.Büyü yapmayıda düşündüm fakat gerçek mutluluk büyü yada havas uygulamalarıyla değil 2 kişinin birbirini sevmesidir.Allah kimseye aşk acısı yaşatmasın :(