Aşık oldum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bana yakın birine aşık oldum gerçekten deli gibi seviyorum ama onun çıktığı biri var. ama biraz konustuk ama o cıktığıyla belli bir süre çıkıcağını söyledi evlenmiceni ben o evlenirse ölürüm gerçekten çok seviyorum senede 1 kere geliyor 1aylığına yurt dısında oturuyor onu çok seviyorum onu sevdiğimi bilmiyor beni sevmesi için ne yapabilirim :( beni sevmesi için gerçekten başkasıyla olursa ölürüm lütfen bir büyü dua birşey söyleyin lütfen :(((

repece

Kayıtlı Üye
Sevdiğini söylemeyi denesen ??

Faros

Kayıtlı Üye
Majiden önce kendi çabalarınızla onunla birlikte olmayı deneyin. Tamamen masum ve iyi niyetli olduğunuzu ona belli edin. Bayanların hisleri kuvvetli oluyor, ona karşı dürüst olun ve bayanlar sevilmeye çok önem verir, onu gerçekten saf bir şekilde sevdiğinizi hissettirin, sizin küçük adımlarınızın amacını hissedecektir zaten. Bir gün iş çıkışı kahve içmeye davet edin kabul ederse bir sonraki adımda yemeğe götürün. Acele etmeyin. Kendiniz olun, güçlü olun ama gücünüzü göstermeye çalışmayın. Doğrudan hareket etmeyin, dolaylı yollara başvurun. Öncelikli amacınız onu elde etmek olmasın, buna odaklanarak hareket etmeyin, o olmadan yaşayamam diye düşünmeyin, onunla birlikte olmak keyif veriyorsa bu yeterlidir o an için. "Cool" olmak diye bir tabir vardır Türkçesini ne yazıkki bilmiyorum :) bayanların hoşuna gider. Küçük sürprizler, küçük şakalar, küçük oyunları çok severler. Tabiki hayata kural konulmaz, her zaman sürprizlerle gelir ama genellemesi de böyle oluyor. Ona teklif etme aşamasına gelirseniz bunu etkileyici ve sürprizli bir şekilde yapın. İçinizden geldiği şekilde davranın, bu yeterli olacaktır. Bunlar işe yaramazsa zaten fazla bir umut yoktur. Ondan sonra maji denersiniz ya da hayırlısı buymuş deyip yolunuza devam edersiniz.

Sevgiyle kalın.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Söylesem kabul edeceğini sanmam akrabalık bağı var ama başkasına giderse dayanamam ölürüm. gerçekten başkasının ona bakmasını bile çekemiyorum başkasına giderse gerçekten dayanamam :( lütfen yardım edin.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
kendiniz mutlu olucaksınız diye başkasının sevdiği insanla olma hakkını elinden almayın lutfen. bu davranış çok bencilce

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sanırım siz bayansız, ancak bir erkek der" çıkıyorum ama onunla evlenmiyeceğim"diye, yada paragöz bir kızdır bunu diyen .:)
Bu kişi yurtdışında okuyormuş, nasıl biriyle evlenmesi uygundur ki, önce ona uygun kişi olun. Oturmak yerine kalkın çabalayın.
Forumda var doğu maji uygulamaları bölümünde, illa ki büyüsüz yapamam ben diyorsan

MertEu

Banlı Kullanıcı
Doğanın ana kuralı ne yaparsanız yapın en sonunda size geri dönecektir.
Ve akraba evliliğine karşıyım doğan çocuk down sendromlu otistik vesaire doğabiliyor
Sakat çocuğunuzunmu olmasını istiyorsunuz?
Büyü ile bu işler olmaz veya dua ile mutlu olmazsınız
Zaten vakti saat'i gelince evleniceksiniz su akar yolunu bulur
Herşey olucağına varır. iyi forumlar sevgi ve ışıkla kalın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
anladığım kadarıyla büyü yapmaya kararlı gözüküyorsunuz :) bu zamanda biri tarafından sevilmeyi istenmeyeceksin büyülenme tehlikesi var çünkü :D
aşk tehlikeli bir duygu eğer vicdanından fazlaysa yaparsın zaten. diğer arkadaşlar denilmesi gerekenleri söylemişler. ben değişik eklemekler yapmak istiyorum. sende büyücü ruhu büyücü etkisi yoksa büyüyü nasıl başlatırsın bilemiyorum. bu konuyla ilgin olmalı ilgilenmelisin. sonra birkaç uygulama ile çözebilirsin konunu diye düşünüyorum. neden birkaç dersen. önce çıktığı kızdan ayrılması için büyü şart. sonra sana aşık olması için büyü şart. sonra senle evlenmesi için büyü şart. sonra karşındaki robot değil insan oyüzden yaptığın büyüyü bozucu etkisi olan özellikleri olucaktır. o özelliklerinide bir büyü yapmalısın. bir nevi adamımızı zombileştirceğiz. yoksa tam istediğin şekilde işlemez. daha sonra belki aileler istemeyeceksen onlara da büyü gerekebilir. çünkü aksatıcılığını yaşayabilir ya da bundan dolayı mutsuz olabilirsin. ailelere bir engel koymazsan onlardan biri çıkıp belki senin yaptığın gibi büyü ile sizi ayırmaya çalışabilir. sonra yedirme içirme çalışmaları güzeldir severim kendilerini pek tavsiye ederim. ya da şahsa ait saç kullandığı eşya da süper olur uygulamalarda. yedirme içirme ya da ondan bir şeyle yapılan büyüleri daha etkileyici buluyorum. sonra büyü yapmadan önce kendini koruma altına al. yoksa sonraki hayatın diye bir şey kalmayabilir. zaten büyünün günah olduğunu ve hepten cehennemlik olacağını biliyorsun sana büyüyü yaptıran aşk duygunda seni kurtarmayacak. kolay gelsin birde yaptığın büyüleri buraya yazma kimseye bahsetme!

Blureyesuna

Banlı Kullanıcı
sizi büyü yardımıyla sevmiş biri ile huzurlu ve mutlu olur musunuz ki ?
katılıyorum
bi yerde kendi istegiyle değildir
kacamak oyunları filan dene
madem senede bir geliyor gene sanslısın
ona geldiği bi zaman söyle ve uzaklaş
aklında kalıcaksındır ve sonra eger kalbi boşsa oraya dusersin ;)

zena

Kayıtlı Üye
Bence öncelikle doğal yollardan şansınızı deneyin.Karşınızdaki kişiyle konuşun ve duygularınızdan bahsedin enazından ne hissettiğinizi bilirse size davranışları bu doğrultuda şekillenir ve size karşı ne hissettiğinide tam olarak öğrenmiş olursunuz.

dugukann

Kayıtlı Üye
büyüyü nasıl başlatırsın bilemiyorum. bu konuyla ilgin olmalı ilgilenmelisin. sonra birkaç uygulama ile çözebilirsin konunu diye düşünüyorum. neden birkaç dersen. önce çıktığı kızdan ayrılması için büyü şart. sonra sana aşık olması için büyü şart. sonra senle evlenmesi için büyü şart. sonra karşındaki robot değil insan oyüzden yaptığın büyüyü bozucu etkisi olan özellikleri olucaktır. o özelliklerinide bir büyü yapmalısın. bir nevi adamımızı zombileştirceğiz. yoksa tam istediğin şekilde işlemez. daha sonra belki aileler istemeyeceksen onlara da büyü gerekebilir. çünkü aksatıcılığını yaşayabilir ya da bundan dolayı mutsuz olabilirsin. ailelere bir engel koymazsan onlardan biri çıkıp belki senin yaptığın gibi büyü ile sizi ayırmaya çalışabilir. sonra yedirme içirme çalışmaları güzeldir severim kendilerini pek tavsiye ederim. ya da şahsa ait saç kullandığı eşya da süper olur uygulamalarda. yedirme içirme ya da ondan bir şeyle yapılan büyüleri daha etkileyici buluyorum. sonra büyü yapmadan önce kendini koruma altına al. !

Ohoo...bacım bu kadar uğraşıp adamı zombi yapana kadar azıcık daha bekle japonlar istediğin gibi bi robot yaparlar.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ohoo...bacım bu kadar uğraşıp adamı zombi yapana kadar azıcık daha bekle japonlar istediğin gibi bi robot yaparlar.
ne sanıyordunuz büyü yapmayı bir büyüyle işler tamam mı sanıyorsunuz :D siz bir insana müdahale edicekseniz bir büyüyle işi bitiremezsiniz. birkaç büyü yapıcaksınız. her şeyi kolaya indiren insanlar kolay iş değildir büyü.

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
Ayrıca bu tarz büyüler sebebiyle bir çok ailenin dağıldığını unutmamak gerekir.
Ararsanız Sizin için bu büyüyü yapabilecek insanlar bulursunuz ama bu kadar iradesiz olmayın.
Bırakın her şey olması gerektiği gibi olsun.

mavi81

Kayıtlı Üye
Aşık olduysan yapacağın şey beklemek ama önce ona olan sevgini göstereceksin bi yolunu bulup sana aşığım diyeceksin açıkça yoksa ne yapsan boş. Bu arada içtenlikle dua edebilirsin onunla olan muhabbetinin artması için. Aşk beklemektir sabretmektir derler hayırlı olsun...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sitede ve hatta girdigiz baslik altinda bir suru ornek varken bana buyu onerin diyerek konu acmanizin anlami nedir?bulun uygulamak istediginiz Calismayi ilgili sorunuzu da altina yazin. Ayrica yazis seklinizden anlasilan ; sizinki sevgi degil tutku, elde etme hirsi,elde edemediginizden ve begenilmediginizden, ikinci bir kadina karsi tercih edilmediginizden zarar goren kadinlik egonuz. Buyu ile kendinize baglayabilirsiniz kisiyi ama kendinizdeki bu ozelligi temizleyemez tekrar tekrar karsilasirsiniz. Dusunce yapinizi,bilincaltinizi ve zihni izi temizlemeli ve daha pozitif duygularla doldurmalisiniz. Bunun icin enerji tibbi, alternatif terapiler,butunsel saglik konular inci incelemenizi oneririm.

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Eğer gerçekten seviyorsanız söylemenizi öneririm. Şahsen ben de birini çok seviyorum ama onun bir büyü vb. şekilde değilde kendiliğinden sevmesini dilerdim. Diğer türlü kendimi hep suçlu ve tam olarak mutlu hissetmezdim. İyi Forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...