Artık sıkıldım eski sevgilimi 7günün 6sına rüyamda görüyorum lütfen bakın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fechken

Kayıtlı Üye
İkimizde lise3üz aynı sınıftanız kısacası öle tanıştık aradan aylar geçti bu kız beni sevdiğini söledi 1 hafta boyunca sabahlara kadar konuştuk falan ama bu kız harbi iyi kalpli temiz bir kızdı ve bana göre değildi üzmek istemiyordum onu ayrılalım dedim 17 gün konuşmadık ta ki bugüne kadar kız barışmaya falan çalışıyordu çok çok haklı olduğum bir mevzudan kendimi haklı çıkarttım o konuda kapandı ama
Diğer rüyalarımın çoğunu hatırlamıyorum sadece bu son gördüğüm rüya ve 1 öncesini hatırlıyorum bu son rüyamda bu benim eski sevgilime sulanıyorlar kuzenle adamın mekanını basıyoruz ama dövmüyoruz insan gibi konuşuyoruz çocukla el sıkışırken en sonunda hainlik ediyor elimi bıçakla kesiyor.

Bi önceki ise şöyle kızla oturuyoruz yanyana barışmaya çalışıyorum izin vermiyor ilk önce öpüyorum gönlünü almak için yanağından falan sonra sarılmaya çalışıyorum beni itiyor 7 günün 6sında kız aralıksız rüyama girdi ve kızda dininde imanında bi kız ama çözemedim olayı çözemediğim içinde artık ürpermeye başladım çünkü ben ayda 1 rüya bile görmeyen kişi 1 haftada 6 rüya gördü ve hepside o kızla alakalı lütfen bi yorum yapın teşekkürler

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Veyatta kafanı kıza çok takıyorsan psikolojik olarak bilinçaltın bunu rüyalarına yansıtıyor. Bence kızla yüz yüze tekrar konuşup üzgün olduğunu söyle, affetmesini iste. Büyük ihtimalle affeder heralde. Sonrasında kendini rahat hissedersin. bunları yaparsan artık rüyanda görmezsin onu diye umuyorum. :) Sağlıcakla...

Prunin

Banlı Kullanıcı
Psikolojik Parapisikoloji Degil :D
Psikolojik Oldugundan Geçer.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biri rüyalarının baş karakteri olduğunda anla ki aşık olmuşsundur. Onu değil, onun hayalini görüyorsun. Bilinçaltı sana diyor ki " bu hayali, git gerceğini bul"
Çok susayan bir insan rüyasında göller nehirler görür, neye ihtiyacın varsa, rüyalar yoluyla bildirilir. Aşık olduğunu rüyada görmek farzdır, ben aşık olduğum kişiyi hiç rüyamda görmedim diyen varmıdır acaba??? :) kızın suçu yok, ya rüyaların yalancı yada aşkını inkar eden sen :)

Love Song

Banlı Kullanıcı
rüyalar bilinç altının yansımasıdır.

her zaman rüyalar mesaj verecek diye bir olay yok bana kalırsa kızı çok düşündüğün için rüyalarında görüyorsun.
fakat yine de bir mesaj olduğunu düşünüyorsan forumda rüya tabiri yapabilen birileri var.

fransula

Kayıtlı Üye
Vicdan yapmışsın onu kırdığını düşünüyorsun ya da pişmansın. Bu da bilinç altına yansıdığı için rüyanda görüyorsun. Şu kızları iyi diye niye üzer erkekler anlamam. Ahlarını alıyorsunuz rüyalarınıza giriyor işte...

berylliuum

Kayıtlı Üye
Bende de durumun tam tersi var. Hatta böyle bir başlık açmayı düşünüyordum artık. Benim de yaklaşık 6 ay süre hayatımda olan eski erkek arkadaşım bu ara çok rüyama giriyor. Gayet normal ayrıldık yani hatta en son o barışmak istedi ama benim erkek arkadaşım vardı o zaman yani cidden bir şey hissetmiyorum. Hatta şu an nişanlıyım ama adamı sürekli rüyamda görüyorum. Girdim baktım onun da şu an yeni bir ilişkisi var. Niye böyle anlamadım.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Belki kız bir uygulama yapıyor nereden biliyorsunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...