Arkadaşlar bir yardımcı olabilir misiniz

file

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tarot konusunda acemiyim. Bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sorum şuydu. Beğendiğim biri var onunla tanışmam için doğru zaman mı diye sordum. Kartlar böyle geldi. Ne demek istiyor acaba?

Ekli dosyalar

• 20220228_185036.jpg
    20220228_185036.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 13

nurumm

Kayıtlı Üye
Tarot destesi ilgi alanım değil @file lakin ölüm kartı bütün destelerde bir sonu verirken aynı zamandan yeni bir başlangıcı da verir.Ve açılımıda sonda gelmiş başlasanız bile er yada geç bitecek der. Bi sonunun olmadıgını verir.Tarotla ilgili sitede sohbetler var oradaki kart yorumlarıyla birleştirirsen iç sesin de iyi bi cevap verecektir.

file

Kayıtlı Üye
Ben de şöyle yordum. Ama ne derece doğru bilinmez. Hayatında şuanda birinin olduğunu onunla bir bitişe doğru gittiğini. O yüzden doğru zaman olmadığını ama emin olmak için sorayım dedim. Saol bilgi için.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Yakın zamanda hissettiklerinizin karşılığını iyi ya da kötü alacaksınız. Beğendiğiniz kişinin kadınlara bakış açısı oldukça güzel. "Kadın baş tacıdır, herşeyin en iyisine layıktır" mantalitesinde biri. Ancak bu kişinin içsel bir sorunu var gülmeyi pek sevmiyor, gülse de karşısında ki insanı samimiyetine pek inandıramıyor. Özellikle boyun bölgesinde bir ben var ve bu ben onun aura koruyucusu olarak yerini almış. Yaklaşık 1,5 ya da 3 yıl önce bir ayrılık yaşamışsınız ve bu kişiden direkt-dolaylı yoldan bir mesaj alacaksınız. Kararsız kalmamalısınız ve geçmişi asla unutmamalısınız. Beğendiğiniz bu kişinin ise görüştüğü biri var ancak 47 gün içerisinde karşı taraftan (kız) kaynaklı muhabbetleri sona erecek. Doğru zaman ortalama 2 ay içerisi...

Saygılarımla.

file

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Yakın zamanda hissettiklerinizin karşılığını iyi ya da kötü alacaksınız. Beğendiğiniz kişinin kadınlara bakış açısı oldukça güzel. "Kadın baş tacıdır, herşeyin en iyisine layıktır" mantalitesinde biri. Ancak bu kişinin içsel bir sorunu var gülmeyi pek sevmiyor, gülse de karşısında ki insanı samimiyetine pek inandıramıyor. Özellikle boyun bölgesinde bir ben var ve bu ben onun aura koruyucusu olarak yerini almış. Yaklaşık 1,5 ya da 3 yıl önce bir ayrılık yaşamışsınız ve bu kişiden direkt-dolaylı yoldan bir mesaj alacaksınız. Kararsız kalmamalısınız ve geçmişi asla unutmamalısınız. Beğendiğiniz bu kişinin ise görüştüğü biri var ancak 47 gün içerisinde karşı taraftan (kız) kaynaklı muhabbetleri sona erecek. Doğru zaman ortalama 2 ay içerisi...

Saygılarımla.
Çok teşekkür ederim. Kesinlikle tutarlı bir yorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Lords Of The Shadows 👏 wuhuuuu tarot yorumu yaptırdım yapanı da gördüm hatta bi grubumuzda var bi sosyal medyada benim tarot ilgi alanım değil olmadı da lakin bu şekilde arkadaslardan yorum duyduğum olmamıştı ( daha öncelerde ücretli yüz yüze baktırdıklarım dahil ) 😬 siz baya günü dahi vermişiniz. Katina destesi de yorumluyor musunuz ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
@Lords Of The Shadows 👏 wuhuuuu tarot yorumu yaptırdım yapanı da gördüm hatta bi grubumuzda var bi sosyal medyada benim tarot ilgi alanım değil olmadı da lakin bu şekilde arkadaslardan yorum duyduğum olmamıştı ( daha öncelerde ücretli yüz yüze baktırdıklarım dahil ) 😬 siz baya günü dahi vermişiniz. Katina destesi de yorumluyor musunuz ?
Merhaba,

Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince ve bilgim yettiğince yardımcı olmaya çalışıyorum demek daha doğru olacaktır.