Arkadaşlar benim Enerjim yok içimde istek yok ne yapmam gerek?

Miel124

Kayıtlı Üye
Ben geçen seneye kadar çok fal baktırırdım ve hep içindeydim ama çok şükür kurtuldum nerdeyse Kahvede isimlere kadar söylerdim kendime Tarot bakar aynısını yaşardım ama bana bakılan fallar çıkmazdı o dönemde de hep korkutulurdum , ama asla görmedim canlı onları şükürler olsun zaten falı tanıdım için çok pişmanım hemde çok şimdide Enerjim yok istek yok ve kısmetlerim kapandı aslında benım sorunum buydu, arada sırada bana Vesvese geliyor bak ne olucak ya da baktır diye yenik düştüğüm zamanlar oldu ama şimdi uzağım diyeceğim şu ki , Bu falı aklımdan tamamen atmak ve enerjim yükselmesi için nler yapmam gerek ?????

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bak Miel, diğer konularını da okudum. Senin tamamen böyle olma sebebin sensin. Çünkü içini tamamen karartmışsın inancını yok etmişsin. Sana diğer konularda da aktardık arkadaşlarla. Ruhunu ve yüreğini temizlemelisin karamsarlıktan kendini uzaklaştırmalısın. Siyaha boyama etrafını. Çok fazla negatif enerji dolmuşsun ki bu yüzden olanlar olacaklar da olmuyor. Tamamen düşünce yapınızı değiştirmeli ve pozitif düşünmelisiniz. Kurtuluşunuz ancak böyle. Kendinize inanmanız ve olumlama yapmanız. Siz kendinizi böyle yaşamaya alıştırmışsınız ve düzelmek için adım atmıyorsunuz. Böyle yaparsanız daha da kötüleşecek. Bu sorunun çözümü bizler değil kendinizsiniz.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hemen sure oku birseyin kalmaz abicim ablacim. Bikmadiniz degil mi? Bitmeyeceksiniz de...

@Miel124 seytan dogru soyluyor "kendini sevkatle sev" anahtar bu. Mindfulness. Bunu biraz arastir. Ondan sonra ister falan baktir ister fal bak istersen fal kelimesinin adini anlamini unut. Sensin odak. Sensin onemli olan.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Negatif enerjilerle dolmuş olma ihtimalin yüksek.
Kendine arınma yaptın mı diye sormaya gerek bile duymuyorum çünkü yapmayı bilmediğin çok açık.
Fal bir ilimdir hobi olsun diye ara sıra ilgilenilicek birşey değildir.
Senin yapacağın en iyi şey kendine bi bakım yaptırmak ve duruma göre kendine arındırma yaptırman gerek

Miel124

Kayıtlı Üye
Negatif enerjilerle dolmuş olma ihtimalin yüksek.
Kendine arınma yaptın mı diye sormaya gerek bile duymuyorum çünkü yapmayı bilmediğin çok açık.
Fal bir ilimdir hobi olsun diye ara sıra ilgilenilicek birşey değildir.
Senin yapacağın en iyi şey kendine bi bakım yaptırmak ve duruma göre kendine arındırma yaptırman gerek
Arindirmam benim Namaz surekli kilarim Kuran okurum ve rahatlarim ama dedim gbi kismetlerim
kapali :(

Rositaa

Kayıtlı Üye
Merhaba, fal bakarken farkında olmadan iyi ve kötü enerjileri bedeninize çekmişsinizdir. Bu negatif enerjiyi çıplak ayak ile toprağa basarak, ellerinizle duvara temas ederek, vb şekilde vücudunuzdan atabilirsiniz.

Miel124

Kayıtlı Üye
Merhaba, fal bakarken farkında olmadan iyi ve kötü enerjileri bedeninize çekmişsinizdir. Bu negatif enerjiyi çıplak ayak ile toprağa basarak, ellerinizle duvara temas ederek, vb şekilde vücudunuzdan atabilirsiniz.
PEki kismet kapaliligini napcam

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Kismetim kapali dedikçe kötü enerjiyi çekiyor ve kendi kehanetinizi gerceklestiriyor olabilirmisiniz? Biraz akışta kalip polyannacilik oynamayi ve bunda da vardir bir hayir diyerek tevekkul edip , evlenmemeyi dünyanın sonu olarak gormemeyi deneyin.

Miel124

Kayıtlı Üye
Kismetim kapali dedikçe kötü enerjiyi çekiyor ve kendi kehanetinizi gerceklestiriyor olabilirmisiniz? Biraz akışta kalip polyannacilik oynamayi ve bunda da vardir bir hayir diyerek tevekkul edip , evlenmemeyi dünyanın sonu olarak gormemeyi deneyin.
Bilmis bilmis konusmasana tevukkul etmedigimi nerden biliyorsun bunu sorguluyorum diye Tevekkulsuz oldumu soyleyemezsin..

Ü

Üye silindi 56746

Miel işine gelen cevapları kabul ediyorsun işine gelmeyenlere burun kıvırıyorsun :D kısmetlerini bilemem

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Allah , iman diyip mangalda kül bırakmazsınız ama sizi insan yerine koyup yardimci olmaya yada fikirlerini söylemeye çalışan insanlara; yazdigim saate lanet olsun dedirttirsiniz. Tevekkülün ne demek olduğunu idrak etseydin zaten burda olmazdin.

Miel124

Kayıtlı Üye
Allah , iman diyip mangalda kül bırakmazsınız ama sizi insan yerine koyup yardimci olmaya yada fikirlerini söylemeye çalışan insanlara; yazdigim saate lanet olsun dedirttirsiniz. Tevekkülün ne demek olduğunu idrak etseydin zaten burda olmazdin.
Sizin kafaniz mi guzel senin burada ne isin var zorun ne ya karsinda bayan var klavye artistiligi yapma bana hayatinda herkes birseyleri sorgular sen nasil bir insansin ya da zihniyetsin dengesiz sen beni imanimi sorgulayamazsin burada olan imansiz mi olur gevzeklkk yapma

Miel124

Kayıtlı Üye
Uzerime gelmeden once bana burda din ahlaki kesip lanet okuma seviyesiz seni ay sinirlerim bozuldu tevekkulun ne oldunu senden daha iyi biliyorum ay dellendim ya