Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Şöyle açıklayayım o zaman. Arınma ayrı bir işlem Dihel ile. Bu bahsettiğim 2. işlem yani savunma işlemi. İo ile yapacağım. Fakat şöyle bir durum var. Bazen bir savunma sadece yeterliyken. Bazende savunma ile birlikte gelen saldırıya en iyi savunma SALDIRMA İLE SAVUNMA. Bu neden ile yapmışken İO nun yanına ne eklesem diye düşündüm. Hem savunma hemde gerektiğinde saldırı anlamında.
Kha ve bet eklenebilir de kha'yı ben eklemem çok fazla zarar verici etkisi var.Bet ekleyebilirsiniz ama evet kısa sürecektir bu da sizi yoracaktır.Tekrarlanmayacak kısa işlemlerinizde tercih ederseniz sizin için daha iyi olur.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Kha ve bet eklenebilir de kha'yı ben eklemem çok fazla zarar verici etkisi var.Bet ekleyebilirsiniz ama evet kısa sürecektir bu da sizi yoracaktır.Tekrarlanmayacak kısa işlemlerinizde tercih ederseniz sizin için daha iyi olur.
İO aynı görseldeki gibimi çiziliyor? Düz çizgi olan taraflarıda var Yamuk yamuk olan taraflarıda.

createtherules

Kayıtlı Üye
@mehmetnur Biraz da birinin el çizimi ile öyle çıkıvermiş gibi düşünün. Hepimizin el yazısı değişiktir ama okuyunca aynı şey çıkar. Böyle her detay için aşırı tereddütlerde kalırsanız geç olur ya da bozulur. Biraz rahat tutun olayı.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Hocam dhile ile temizlik yapıp aradan 15 dk sonra io ile savunma yapılırmı? Sonuçta kendi irademiz ile ikisinede izin veriyoruz. Evet ise cevabınız. Bunları yaptıktan ne kadar süre sonra samuray konunuzdaki iki işlem yapılabilir?
Önce arınma sonra korunma. Arada bir hafta on gün olacak şekilde.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Tabi negatif miktarına bağlı. Daha erken bitebilir. Samurayi arınma ile beraber yapabilirsiniz. Hatta ondan önce, gereksiz bağları keserseniz arınma daha hızlı geçer.
Hocam dhile ile arınma yapıp aradan 15 dk sonra io ile savunma yapılmaz o zaman anladığım kadarıyla. Peki neden? Dhile arınma yaparken İo o etkilerden savunma yapması aynı anda bana mantıklı gelmişti.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Hocam dhile ile arınma yapıp aradan 15 dk sonra io ile savunma yapılmaz o zaman anladığım kadarıyla. Peki neden? Dhile arınma yaparken İo o etkilerden savunma yapması aynı anda bana mantıklı gelmişti.
Gogsunuze kurşun yediniz. Tentürdiyot sürüp üstüne çelik yelek giysenez fayda olur mu?
Savunma temiz eterik beden üstüne yapılır. Üstünüzdeki negatifi savunmak mantıklı mı?

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Gogsunuze kurşun yediniz. Tentürdiyot sürüp üstüne çelik yelek giysenez fayda olur mu?
Savunma temiz eterik beden üstüne yapılır. Üstünüzdeki negatifi savunmak mantıklı mı?
Ayni anda dışarıdan gelen negatif etkiyi kesip temizleme yapamazmiyiz? Temizleme için gelen enerji savunmada mi takılır?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ayni anda dışarıdan gelen negatif etkiyi kesip temizleme yapamazmiyiz? Temizleme için gelen enerji savunmada mi takılır?
Ayet ve surelerle korunma yapılabilir.. bu ekolde aynı anda arınma ve savunma olmuyor diye biliyorum.
Yada io ile yeni gelecek negatif enerjilerden ve saldırılardan korunuyorum denilse olur mu bilemedim.

Alakan

Elit Üye
Ayet ve surelerle korunma yapılabilir.. bu ekolde aynı anda arınma ve savunma olmuyor diye biliyorum.
Yada io ile yeni gelecek negatif enerjilerden ve saldırılardan korunuyorum denilse olur mu bilemedim.
Yenilerden korur da önceden yapılmış olanları temizlemez. Bir de Arakne tek başına korunma için ne kadar uygun olur ki. Bana hep çok kısa sürüyormuş gibi geliyor etkisi. Göktürk ile birleştirmek daha uygun olmaz mı acaba?

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Yenilerden korur da önceden yapılmış olanları temizlemez. Bir de Arakne tek başına korunma için ne kadar uygun olur ki. Bana hep çok kısa sürüyormuş gibi geliyor etkisi. Göktürk ile birleştirmek daha uygun olmaz mı acaba?
Haftadan haftaya koruma yapmak isteyen birisi için konuşuyoruz aslında adam mesela dhil ile arınma yaptı 1 hafta sonra io ile korunma yaptı bence yeterli sizce daha sonra haftalık io yu yeniledi